Kočár Peg Pérego A3. Má s ním některá zkušenost?

ulicnice
13. dub 2007

Ahoj holky! Má některá zkušenost s kočárkem Peg Pérego A3 Completo? Po mnohahodinovém brouzdání nanetu jsem konečně našla tento, který snad vyhovuje mým představám. Má spojenou rukojeť,jak jsem chtěla, ale nepodařilo se mi zjistit, jestli je výškově stavitelá (mám 165 cm, manža 202), takže spíš počítám s tím, že není. Pak by se mi ještě líbil Pliko P3 Completo, ale ten už je golfáč, ovšem má rukojeti výškově nastavitelné. Kdo poradí a napíše své zkušenosti, tomu předem moc děkuji.

slunicko2
13. dub 2007

Ahoj, moje kamaradka ma presne tento kocarek Peg Pegero A3 Completo. Zkousela jsem si v nem vozit jejich maleho a byl naprosto super. Lehky, predni kolecka se otacela snadno, dal se vytocit uplne bez problemu kolem stolecku v kavarne. Malicky v nem byl take spokojeny. Bylo mu zrovna 6 mesicu.
Ale bohuzel nevim, zda mel nastavitelnou rukojet ☹

kitka123
13. dub 2007

Ahoj, pouzivam A3 uz 9 mesicu, je velmi pohodlny na spani, i v zime se osvedcil (ma uzavrene ty boky, takze do nej nefouka), rukovet se nastavit neda, ale jsem podobne vysoka jako ty a je to v pohode. Nevyhody: je dost velky i slozeny, takze to chce velky kufr u auta, docela tezky a taky bych asi dnes volila radeji nafukovaci kola. Kamoska ma P3, je podobny, ma nastavitelnou rukojet takze zabere v aute min mista a i se lehceji ovlada. Asi bych sla do P3.

mysteria
14. dub 2007

Já má P3, je super, jsem s ním maximálně spokojená-taky jsem nad ním hodně dlouho přemýšlela, a jsem ráda,že jsem se konečně pro něj rozhodla.Je lehoučký a dobře se mi ovládá-můžu jen doporučit 🙂

slunicko2
17. dub 2007

My mame doma take pripraveny Pliko P3. Zkousela jsem ho jen v obchode. Tak doufam, ze nebudu zklamana 😀

krista
22. zář 2008

vydata • 1d • 8. listopad 2007 ve 22:21
Ahojte chcela by som sa opytat na kocik Pegperego - AT4.
Len mam taky problem ja by som nanho potrebovala len nanoznik.
Neviete mi aspon poradit kde by som si nanoznik mohla samostatne dokupit??????????????Skusam stranky na nete a nemaju ani nijaku oficialnu stranku na SR?????? Teda aspon ja som nenasla.
Mozno sa tato tema sem nehodi ale neviem si inac poradit.

filipa • 1d • 8. listopad 2007 ve 22:36
ahoj,
skus sa spytat v Auparku na poschodi v predajni kocikov, maju celkom slusny vyber vsetkeho od pegperego. mne vypadla mala skrutka na rukovati, isla som sa tam spytat, ze co robit, vobec som nedufala, ze mi nejako pomozu (i ked kocik sme kupovali u nich) a chlapik siahol do suflika... vraj skusi, lebo s niecim podobnym sa este nestretol a ... vybral prave chybajucu skrutku. tak mozno budu vediet poradit aj tebe.

valy • 1d • 9. listopad 2007 v 09:43
ahoj, skus si pozriet na nete babymarket alebo tam zajdi, maju predajnu v petrzalke a predavaju aj peg perego, my ked sme tam kupovali, tak boli celkom ochotni a pruzni

xxmargaretka • 1d • 9. listopad 2007 v 10:12
ahoj..tak ako pisala filipa v auparku mas navecsiu sancu ze kupis,alebo skus dat inzerat na babetku,mamatata,mimibazare mozno sa ti niekdo ozve 😀

anndrea • 1d • 9. listopad 2007 v 10:20
Ahoj, my mame trojkolku Peg Perego GT3 Completo, krasny a velmi prakticky kocik, i ked dost drahy. Objednavali sme si ho cez siet predajni KENGURU GOLD, skus ich najst na internete alebo sa daju jednotlive casti objednat podla katalogu v BABYlande v Bratislave.

tilly • 1d • 9. listopad 2007 v 16:46
ahoj 😉 akurát dnes som na teba myslela, že ako sa asi máte 😉

skús babymarket.sk oni predávajú peregá a majú aj na šustekovej predajňu, alebo skús mimibazar, tam sa občas zadarí 😉

perada • 1d • 18. září 2008 ve 12:41
Holky, máte někdo tenhle kočárek? Bojuju s nánožníkem..přemýšlím jak ho přídělat líp ke kočáru..Peťulín sedí..a pořád sundavá ten nánožník z mandla jak je tam přehnutý... ☹ Vyřešily jste to nějak?
Díky za rady.

perada • 1d • 18. září 2008 ve 12:41
jo máme AT 4 🙂

avuska19 • 19tt • Dnes v 16:05
ahoj, môžete mi niekto poradiť, máte kočík peg perego A3 completo +navetta? aký je, nemá preklápaciu rúčku?
dá sa nasadiť v smere jazdy aj naopak? dakujem.

tilly • 1d • Dnes v 17:35
avuska, nie, nie, nie 😀
teda, nemám ho
nemá preklápaciu rúčku
nedá sa nasadiť v smere jazdy a naopak

cerstvamama
24. zář 2008

Ahoj všichni, včera jsem viděla kočárek Peg Perego Uno a jak se mi líbil na netu, tak jsem z něj byla rozpačitá v obchodě. Má mít polohování až do lehu, ale když jsem ho viděla naživo tak jsem si všimla, že sice jde úplně položit, ale v místě kde je hlavička je nějak zvednutý, jako by měl polštář. Připadá mi, že v tom dítě musí mít "zalomenou" hlavičku. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nebo to bylo jen nešikovnou obsluhou a jde to úplně položit?

Pak jsem se dívala ještě na Peg Pérego Switch Completo a docela se mi líbil. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti? Dá se s ním jet do lehkého terénu? Máme kolem bydliště lesíky s poměrně upravenýma cestama, takže žádná divočina.

pajinkaa
24. zář 2008

Já bych se ráda zeptala na kočárek Peg Perego hluboký, s klasickým 4 kolovým podvozkem - nafukovací kola, dále na sporťák k tomu - jestli jste s ním spokojené a také - jak vypadá autosedačka na tom klasickém podvozku? připadně nějaké nevýhody, jestli víte.

Děkuju moc - jinak je to teda těžký - vybírat si budoucí kočárek! 😵

cerstvamama
2. říj 2008

pajinkaa

Ja ho mam a jsem s nim moc spokojena, zvladne i projizdku lesem, je velky a prostorny, dcera v nem moc rada spi. Akorat nema nafukovaci kola. Mame Peg Perego Young s podvozkem Classico. Autosedacka na tom podvozku vypada normalne 🙂 Hlavne se mi libi, ze je stabilni a bytelny, nejsem moc zastance hypermodernich kocarku, ktere jsou mozna hezke, ale pripada mi, ze pohodlne moc nejsou a ze se rozsypou kdyz dite kychne 😀

Vracim se ke sve otazce - nemate nekdo zkusenost s Peg Perego Uno?

aponchie
8. led 2009

obnovuji tema a chci se zeptat na hluboky houpaci kocarek v barve tofee jestli nekdo nema

helenkaa
8. led 2009

Aponchie, tenhle kočárek mě taky zaujal, takže pokud bude někdy v budoucnu druhé mimi, šla bych asi do něj. Ale asi bude problém s manželem, teď je zvyklý na X-lander XA a Jané Nomad a nevím zda by odsouhlasil klasiku 😀
Vyzkoušela jsem si s ním kousek jezdit a myslím, že dobrý 😉

aponchie
9. led 2009

ja miluju houpaci klasiky takze u me je to jasna volba a manzelovi se klasika take libi.on nema trojkolaky rad a zbytek neperuje a nehoupe a rikal,ze ginglat ze strany na stranu jak blb nebude 😀 jeste bebecar stylo at je dobej ma i zataceci kola,ale tento mam starej na zahrade uz 10let!!!!!!a nema zadnou vadu nevrze houpe netrha se je kvalitni opravdu..jeste mam cas,ale pak asi tento tu barvu tofee jsem myslela jestli nekdo nema jak vypada v realu a jestli je vhodna pro oboje pohlavi

elintina
9. led 2009

aponchie, my tento kočiar máme v tejto farbe a vozíme v ňom dievčatko, podľa mňa je to univerzálna farba. Čo mi na ňom vadí sú penové kolieska, teraz v zime sa do nich zapichujú kamienky a tým sa kolieska ničia. Mám športový kočiar s nafukovacími kolieskami a je to rozdiel. Inač je super že sa dá s ním hojdať, má vetranie vaničky... 🙂

aponchie
11. led 2009

eli a tam nelze misto tech koupit nafukovaci?to maji vsecky peregace takove kola jak pises?ja prave hodlam kocar tahat po horach lesich a tak 😲

babulka123
11. led 2009

ahojte babulky .. mam jednu prosbu nieje tu niektora ktora by mala kocar Peg Perego Uno. pokial moje info siahaju tak je to predchodca Peg Perego Venezia..... podla manzela "sme sa rozhodli" ze ho budeme mat aj my a chcela by som vediet viac, popripade nejake veci co vam vadia. dakujem veeeelmi pekne... poslite popripade IP

babulka123
11. led 2009

a este jedna vec, neviete ci sa na to daju dokupit gumene nahradne koliecka.. dakujem

elintina
11. led 2009

aponchie, kamoška má hlboký kočiar od PP a má nafukovacie kolieska, len je to starší model. Športový kočiar mám tiež od PP GT3 a ten má nafukovacie kolieska, je super do terénu. Kolieska sa dajú určite zohnať, aj keby neboli originál od PP, musia existovať nejaké univerzálne. 🙂

denisab32
12. led 2009

babulka123 určite sa dajú dokúpiť kolieska na GT3

Predchodca UNA je Venezia, s tým rozdielom, že keď prehodíš rúčku a v predu máš veľké kolieska, ktoré sa nedajú odaretovať, ťažšie sa s ním "šoféruje", inak je celkom fajn....

babulka123
12. led 2009

baby dakujem , ale zaujimalo ma ci sa daju kupit nahradne kolieska na PP uno...
keby bola GT3 stvorkolka nevahala b y som ale 3 kolku ja nemusim ... vobec.. takze z mojich predstav potom vychadzalo len PP Uno...

miroslava72
12. led 2009

Ahojte.
Ja mam PP uno a zatial som s nim spokojna. Malu vozim len s velkymi kolieskami vpredu,zvykla som si tak a ide to dobre,aspon na seba vidime.I teraz cez zimu sa to da.

babulka123
12. led 2009

mirka noooo teba som tu potrebovala...
mala si aj hlboku vanicku alebo tak ... ako si to riesila hned na zaciatku... juuuj mam tolko otazok na teba.. ja mam termin 13.8 takze tiez letne dieta aj ked koniec leta a zaujima ma ako to zvladate teraz ked je zima, fusak a deka a tak a ci sa ti zmesti v pohode do kocika. mas nejake negativa na ten kocik? mne sa velmi paci, hlavne ta prehadzovacia rucka je pre mna velmi potrebna a je lahky a skladny.. pls. napis ak mozes co najviac... dakujem

miroslava72
12. led 2009

Ahoj Babulka.
Tiez sme hladali taky kocik,aby sme ho nemuseli po pol roku menit a kedze mame maly byt,tak aby bol hlavne skladny a bez zbytocnosti.A prahadzovacia rucka je na nezaplatenie.Tiez som ho chcela aj kvoli nej.Pri prvom som mala taky sportovy kocik a bola som nadmieru spokojna.Nepotrebovali sme vanicku ani fusakotasku,pretoze mala je narodena v juli a PP uno je vhodny od narodenia,operadlo sa da sklopit az do lahu.Cez leto mala na spodu len taku bavlnenu prikryvku a ako sa menilo pocasie,tak som pridala deku a fusak mala pouziva az od decembra,ked teplota klesla aj cez den na minusove teploty.Ma pol roka a zmesti sa don aj s fusakom a to nie je nejaka mala zabka,ma asi tak 9kg a cez 70 cm.Zatial negativa nemam,som s nim spokojna.

babulka123
12. led 2009

mirka super, moc si mi pomohla.. mne ho odporucala aj byvala kolegyna, len to bol len jeden nazor..

este som rozmyslala nad tym Hartanom , len je trosku drahsi, tazsi... tak neviem ... ale tento PP Uno sa mi tiez vielmi paci... skusala som ho v jednom obchode, a lahko sa s nim manevrovlao a vyzera to tak ze sa mi zmesti aj do auta..

mirka este raz velmi pekne dakujem

jaaj a ze sa neda hojdat ze to je nevyhoda... ale zas si myslim ze ak sa na to nenauci dieta tak mu staci to ze sa vobec vozi...
a este jedna vec, nevies nahodou ci sa nedaju kupit nafukovacie kolieska k tomu....??? tie ma troska odradzaju..

miroslava72
12. led 2009

Tak o kolieskach neviem...nejako som sa nad tym nezamyslala.

a_rianna
12. led 2009

Ahojte,
my sme mali prvy kočik Peg Perego Pliko P 3 3 kombinaciu, tento kočik som po 2 mesiacoch predala ( nevyhovoval mi ) potom som lutovala, že som sa zamilovala do designu ale nesledovala som či mi bude vyhovovať alebo nie, pretože po 2 mesiacoch používania sme ho predali za polovičnu cenu.... 🙄

kupili sme si potom iný kočik a ten používame a zatial sa ho meniť nechystam... len na leto kupime nejaku lahku buginu... 🙂))

babulka123
12. led 2009

co ti na nom nevyhovovalo??? pliko sa mi paci ale urcite ho nekupim kvoli golfovym paliciam, podla mna je to neprakticke...

a_rianna
12. led 2009

presne golfove palice bola jedna z nevyhod,, Dalej sa mi nepačili tie male umelohmotne kolieska, u nas v meste su same dlaždičky a maleho tam tak vyhrglovalo až no... a kedže sme ho denno denne skladali tak sa mi behom dvoch mesiacov zdal trošku viac rozhrkaný.

ale designovo sa mi pačil strašne, aj ta naklikavacia sedačka nan ( aj ked mi sme maleho začali v sedačke voziť až od 6 týždnov aj to som mu hlavičku držala rukami, lebo ta sedačka čo k tomu bola bola viac do sedu nie ako klasice vajíčko. vozili sme ho v tej vaničke aj ked sa to nema.

a po dalšie Vanička navetta bola malemu v 2 mesiacoch LTT. ledva som ho do nej zmestila.

Ale kočíky PP su dobre kočiky, len som si asi mala vybrat iný typ. 🙂

egyptanka
13. led 2009

babule nechapem ... skuste sa pozriet na toto ... aky je rozdiel medzi tymito kocikmi?

1. PP Pliko P3 On Track ... cena cca 422 €
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

2. PP Pliko P3 Naked ... cena cca 744 €
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

rozdiel vidim v cene, ale pripadaju mi rovnake.

zajo79
14. led 2009

ahoj egyptanka, na tom prvom nemas nanoznik..

zuzkagu
14. led 2009

nie, prečítaj si text, nánožník a strieška su vhodné aj pre sedačku a j vaničku aj golfáč. Inak aj ja som pozerala že je to dobrý rozdiel už prednedávnom ked som kupovala svoj e pliko, ale mylsím že rozdiel je len vo farbacha v materiáli poťahu. ved skús im napísať.
Zuzana

apel
14. led 2009

ahoj máte tady některá PP UNO?Jak jste s ním spokojené?