Kočár pro vysoké rodiče. Řešili jste to?

paja83
2. srp 2011

Chtěla bych se zeptat, zda jste někdo řešil to, že potřebujete, aby bylo madlo u kočárku co nejvýše. Manžel má přes dva metry a kočárky, které jsme viděli, byly moc nízké.
Díky moc za radu.

ia.
2. srp 2011

@paja83 ahoj, měli jsme podobný problém, manža má 1,95m a já 1,80m, nakonec vyhrál Quinny Speedi, madlo je nastavitelné, takže jsme ho měli na max, když přijely vozit babičky, tak na min 😅 ale spokojenost velká, nechali jsme si ho i pro druhé dítě...

veronika.h
2. srp 2011
paja83
autor
2. srp 2011

Moc díky, zkusím se podívat🙂

dana3262
2. srp 2011

@veronika.h jane energy maji nastavitelnou rukojet? Nebo je pises, ze jsou vysoke? Maji madlo vys nez jine golfky?

veronika.h
2. srp 2011

@dana3262 Ahoj, nemají, jen jsou celkem vysoké oproti jiným golfkám, cca 110cm.

1luciferka1
2. srp 2011

@paja83 můj muž je stejně vysoký a osvědčil se nám Brevi Ovo má teleskopickou rukojeť a manža si ho sám vybral 😉

dana3262
2. srp 2011

@veronika.h aha. On je tam totiz sroub presne v miste, ze to uplne vypada, ze by to mohlo bejt vysouvaci. Ja teda furt kopu do kolecek nebo mezi kolecka a to mam 175cm, takze zadnej extrem. Tak to mam stesti, ze jsem vybrala aspon tyhle. Pri vyberu jsem na to nekoukala. 🙂

ada22
2. srp 2011

tfk joggster twist a teď holky psaly o baby jogger city elite oba jsem viděla na krámu a oproti třeba teutonce nebo jane mají tu rukojeť krásně vysoko.

kacka.l
2. srp 2011

Baby jogger elite, ji má na nejvyšší polohu tuším 128cm.

lidiab
5. srp 2011

@paja83 Muj manzel ma bez par centaku dva metry a kocar mame Teutonii spirit. Rukojet ma jen asi tri moznosti nastaveni, ale vyhovuje mu. Golfky mame Chicco a kupodivu take ok.

nana
5. srp 2011

môj manžel má 185 cm a mali sme x- lander a ten mu vyhovoval. Ja som ho používala aj keď som korčuľovala a najvyššiu polohu sme ani nevyužili.

alushka
5. srp 2011

nezapomen se taky pri vyberu kocarku ridit velikosti korbicky. Je mozny, ze budete mit vetsi mimco, tak at ti z ni ve 4 mesicich nevyroste🙂 Manzel ma 1,95 cm a mame Firkon Verano a je to v pohode (ma taky pekne velkou korbicku🙂Chce to zkusit primo v obchode, jak to bude vyhovovat

paja83
autor
8. srp 2011

Moc děkuji všem, byli jsme se podívat, tak snad něco vybereme🙂

paja83
autor
8. srp 2011

@alushka Díky moc, myslíme na to, ale díky za připomenutí🙂