Kočár Quinny Buzz (speedi) vrže. Máte zkušenost?

malymiki
9. zář 2010

Maminky jaké máte zkušenosti s těmito kočárky?Nevrzali Vám?Máte zkušenosti s výměnou koleček u quinny buzz?

kacka.l
9. zář 2010

Mě vrzal, ale né kolečka, mě to vrzalo jakoby uprostřed jak je ten jediný nýt na rukojeti dole, kde to drží i celý ten spodek, stačilo vzít normální šroubovák a jak je ten nýt tak jsem to tam nacpala a přitáhla z obou stran a super.
Mě spíše zlobí brzda, brzí Vám obě kola???Mě to jde nějak divně a brzdí jen jedno.

malymiki
autor
9. zář 2010

@kacka.l Já kočárek ještě nemám,ale chtěla bych si ho koupit 😉
Slyšela jsem o něm už hodně pro a proti,tak váhám.Vy máte quinny buzz?Jak jste spokojená?

kacka.l
9. zář 2010

Je naprosto super, já jsem si kupovala starší, ale fakt perfektní. Malý ho miluje, myslela jsem si, že ta naklápěcí sedačka bude děs, ale je super. 🙂

malymiki
autor
9. zář 2010

@kacka.l Můžu se zeptat,kolik je synovi?Mému je 9 měsíců-mám trošku obavy,jak se mi vejde do kočárku i s fusakem?Máte buzz 3 nebo 4?

kacka.l
9. zář 2010

Malý má 14 měsíců a dneska ráno si pěkně spinkal v emitexovém fusaku. Myslím, že moc spokojeně. 😀 Velikostí je spíše vyšší. 🙂

iv_77
9. zář 2010

Také máme buzze 3, vlastně 4. Kupovali jsme Buzze 4 a dokoupili ještě to přední nafukovací kolo, se kterým jezdíme vlastně pořád. Mně přijde na manipulaci lepší než čtyřkolka, ale jde asi o zvyk.. Malému je 9 měsíců a popravdě mám také strach, jak se vejde s fusakem, ale ujišťují mě známí, kteří ho měli, že v pohodě a nemám se obávat.. Tak uvidíme, v nejhorším koupíme ještě jeden.. Jinak bohužel vrže, manžel ho jeden den namaže a já už třetí den opět jezdím s vrzáním 😉 Takže děkuji Kacka.I za radu, zítra to zkusíme přitáhnout a uvidíme..

kacka.l
10. zář 2010

Tady fotečka z rána.Fusak je emitex- takže fakt naducaný, a místa tam má dost,ale už jsem si objednala přímo origoš v barvě, starší, tak doufám, že dojde. 🙂

malymiki
autor
10. zář 2010

@kacka.l Super 🙂 ,krásný kočárek i mimčo!Taky jsem po téhle barvičce pokukovala,ještě se rozhoduji mezi capri a černou.Odpověděla jsem na nějaké inzeráty,tak uvidíme 😉 Mimčo leží v té vložce XL?Jen jsem o tom četla,ale nikdy jsem to neviděla naživo.Přední kolečko máte klasiku,nebo nafukovací do terénu?

malymiki
autor
10. zář 2010

@iv_77 Myslíte,že to nafukovací kolečko je lepší než dvojkolečko?Rozhoduji se mezi nimi 😅
Dejte určitě vědět,jak dopadlo vrzání.
Já měla kočárek a dost vrzal-hrozně mě to rozčilovalo,vůbec jsem si procházky neužila-pořád jsem jen sledovala vrzání 🙂 .Tak bych se teď toho chtěla vyvarovat.......

kacka.l
10. zář 2010

Já mám dvojkolečko, a jsem moc spokojená, mám totiž ještě GT3 a to je tříkolka, takže mě vyhovuje to dvojkolečko, ale slyšela jsem, že to nafukovací je super.
Jinak malý je ještě v té mimi vložce, a myslím, že tam vydrží, ono je i na té XL vložce napsáno, že je až od 18 měsíců a to nemáme. 🙂

malymiki
autor
10. zář 2010

@kacka.l Aha,a ta se pak dá dokoupit?Promiňte,že se tak vyptávám,ale u nás tyhle kočárky nemají-tak si to nemůžu prohlídnout 😉
Chtěla bych vědět,na co se mám v inzerátech zaměřit.Co je ke kočárku důležité.

kacka.l
10. zář 2010

No to neví, ale nová stojí asi 1000,-kč, myslím, že je lepší si to koupit přímo s kočárem. Taky je fajn, když má košík, buzz box- to je taška dozadu na zavěšení, originál pláštěnku, je fakt dobrá, a clony do každého počasí. 🙂

malymiki
autor
10. zář 2010

@kacka.l Děkuji,ty clony bohužel moc v inzerátech nejsou.Ještě jsem myslela origo fusak a to terénní kolečko.Abych zvládla zimu-četla jsem na něj samé pochvaly.Ale to už bych toho asi chtěla moc 😀

kacka.l
10. zář 2010

Třeba se nějaké takové najdou za super peníze. 🙂

malymiki
autor
10. zář 2010

@kacka.l Nedělám teď nic jiného,než že hledám 😀 .Jaká cena by byla podle vás super kup???

kacka.l
10. zář 2010

Viděla jsem racoon se vším i s fusakem i kolečkem, dvojkolečkem, obyč.kolečkem za 6000,- to bylo podle mě super. 🙂

malymiki
autor
10. zář 2010

@kacka.l Jéé a můžu se zeptat,kde?Nebo už je to dýl?

kacka.l
10. zář 2010

Bylo to na MMB,ale už tam není. 🙂

iv_77
11. zář 2010

malamyki: myslíte, jestli to nafukovací kolečko (které je vlastně zdvojené) je lepší než to klasické pěnové dvojkolečko, které se prodává ve standard výbavě buzze 3? Čerpám pouze z vlastní zkušenosti, měli jsme možnost jezdit s půjčeným pěnovým a pak s naším nafukovacím a mně se s tím prostě jezdí parádně. Pokud bych znovu kupovala tento kočár, určitě bych to nafukovací kolo přikoupila. Jinak co se výbavy týká, tak buzz box máme též, ale já s ním jela asi jen dvakrát. Jednak musím dávat pozor, abych do něj nekopala a jednak se pořád musím ohýbat pro věci, které vlastně nemám po ruce. Ať už to jsou papírové kapesníky, pití, sušenky pro malýho atd... Mně se strašně osvědčila NIKE taška na rukojeť. Je taková menší, do které se toho ale hodně vejde, má dvě kapsy a je ideální na procházku ven, když s sebou nemusíte tahat přebalovací podložku apod.. Stála 650,-, a já na ní nedám dopustit. Navíc na kočáru vypadá dobře, je černobílá a my máme černýho buzze. Zítra udělám nějakou fotku a vložím ji sem pro představu.

kacka.l
11. zář 2010

Mě příjde nafukovací kolečko zítra tak uvidím. 🙂
A včera mi došel nánožník na madýlko, je to fakt super, jen na fotce jej nemám na madýlku, ale patří tam, kde je ta díra. 🙂Je to opravdu hodně praktické a navíc se mi to líbí. 🙂

iv_77
12. zář 2010

kacka.I Určitě vás nafukovací kolečko nezklame. Můžu se zeptat, kde jste koupila nánožník? To je emitex? Tady je slibovaná fotka s taškou.

iv_77
12. zář 2010
kacka.l
13. zář 2010

Taška je fakt super, já jsem si taky koupila ještě na rukojeť, ale je větší a nedrží tak pěkně.
Nánožník šije jedna maminka na MMB. Je to jako obal na madýlko a když náhodou začne pršet, tak se jen rozepne a vytáhne. Fakt super, stojí tuším 300,-
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32789099&tab=4

Tady 🙂

malymiki
autor
13. zář 2010

Nánožník je fakt super!!!Kočárek vypadá moc pěkně.Máte to krásně sladěné 😉 Určitě tedy zainvestuji do nafukovacího kolečka(hlavně na zimu).Teď se rozhoduji jestli černý kočárek nebo modry(capri).Ale bohužel jsem je neviděla naživo,jen na fotce 😢 Ještě se zeptám,jak je to se servisem Quinny?Nevím,zda mám koupit kočárek v záruce,nebo bez.Bez záruky je kočárek samozřejmě levnější.......

iv_77
13. zář 2010

kacka.I: nánožník mi dělal velkou starost, že u quinny není, tak naštěstí teď vím, kde ho sehnat, díky!
malymiki: mně osobně se barva capri hrozně líbí, viděla jsem ji naživo, protože jsme měli jeden čas v této barvě kočárek půjčený od známých a je fakt nádherná. Jediné co mi vadilo bylo to, že při skládání a rozkládání kočáru tam byl ještě starý mechanismus s takovým gumovým lankem s očkem na konci, které se muselo zahákávat, když se kočár složil. Teď quinny dělá takový plastový jakoby háček nebo jak to mám popsat a kočár, když se složí, tak se to tam samo zahákne, při rozkládání stačí jen minimálně stlačit a je to. Tak na to bych si asi dala pozor, kdybych kupovala starší kočárek v barvě capri, aby to mělo ten novější mechanismus skládání, protože co jsem koukala teď, tak už tuto barvu asi nedělají. Jinak my černou pořídili hlavně z toho důvodu, že jí můžu sladit s jakoukoliv barvou fusaku, dekou, oblečením a vlastně pořád to vypadá dobře. Při koupi kočáru je samozřejmě záruka lepší, ale když jste třeba z Prahy a necháte si ho poslat z Ostravy, tak stejně nebudete jezdit s porouchaným kočárem do Ostravy nebo ho tam posílat, ale najdete si nejbližší prodejnu quinny v místě bydliště a opravu si zaplatíte. Já musím zaťukat, ale naštěstí jsme žádný servis kočáru nepotřebovali.

malymiki
autor
14. zář 2010

@iv_77 Díky za radu, na to lanko se ještě zeptám.Mně se ta capri taky moc líbí,ale neviděla jsem ji naživo jen na fotkách.Bála jsem se,jestli není moc křiklavá 😨 Přesně,jak píšete, k černé se hodí všechno,aby se to pak moc netřískalo s oblečením atd.Kdybych je měla někde postavené vedle sebe-rozhodnu se hned 🙂 ,ale po internetu je to fakt horší.
Myslíte,že záruku+opravu kočárku můžete požadovat pouze tam,kde jste kočárek koupila?Já myslela,že to bude jako u Jané-vše se řeší v Handypraha.Jen mám obavu,kdyby se mi s kočárkem něco stalo,aby oprava nebyla moc drahá ☹

kacka.l
14. zář 2010

Mě se taky líbí ta capri. Protože do buzze se špatně dává jakákoli vložka, je totiž už sám o sobě super polstrovaný a na vložku tam moc místa není.Takže si jej ani neoživíš. Zase je fakt, že at oblečeš mimimu cokoli bude Ti ladit. 🙂
S reklamacema bych se nepárala, stejně ji skoro nikdy neuznají a člověk si opravu stejně platí sám.
Já mám ten racoon z druhé ruky, ale jak nový. Bez škrábanců, vyšisnutí, jen ty brzdy, ale manža mi to pošteluje a bude určitě super. Já jsem si buzz kupovala narychlo, protože můj kočár PP GT3 jsem posílala na reklamaci, včera mi přišel skoro po měsíci a nevyreklamovaný, takže vím o čem mluvím. A buzz se mi asi líbí víc.
Jinak mi přišel včera ten origoš fusak a je super, tenoulinký, a skladný, do buzze jednoznačně lepší než emitex, a vleze se určitě i do korbičky.
Kolečko je taky fajn, ale mě se designově líbí 4 kolka. 🙂
Ještě k té barvě, černé bych se nebála, ale je fakt, že v létě, když popeče sluníčko bude určitě rozpálený, sestra má casualplay a kromě toho, že je po dvou letech vyšisovaný do šeda, tak v létě dávala do kočáru vložku ,aby malého nepálily nožičky. Horka uvnitř bych se nebála, je dost otevřený.

malymiki
autor
14. zář 2010

@kacka.l Můžu se zeptat za kolik jsi ho sehnala?Jakou měl výbavu?Abych měla porovnání 😉
Ach jo,každá ta barva má svoje pro a proti.Ten tvůj hnědý je taky moc pěknej,to je loňská kolekce.Capri už byla kolekce 2008.Ještě počkám co mi paní napíše,ale asi půjdu do capri-černých kočárků je všude plno 😀

kacka.l
14. zář 2010

@malymiki Já jsem si narychlo koupila v nás v Ostravě tenhle- holčičí za 3000,- a byla jsem rozhodnutá, že pokud se mi nikdo neozve na výměnu za klučičí, takže si ty okýnka přešiju na modrou. 🙂 Měl akorát buzbox, ale cena to byla super. Podvozek nemá ani škrábaneček. A ozvala se mi paní, a vyměnila se mnou za racoon- 2 měsíce používaný.
myslím si, že dobrá cena za buzz s košíkem a buzzboxem je kolem 4000,- max, potom navíc 900,. za nafuk. kolečko, 900 za origoš fusak, 400,- clony do větru a moskytyéra, 400,- pláštenka. Tak si to tak zkus napočítat. 🙂

kacka.l
14. zář 2010

Jo a ta fotka původního buzze.