Kočár Quinny Zapp Xtra (s otočnou a polohovací sedačkou)

zuzu_z
13. říj 2010

Ahoj holky... hledala jsem, jestli nenajdu stejné téma, ale nenašla jsem, tak zakládám....
pojďte sem všechny fanynky a příznivkyně nového modelu... nám dnes dorazil a jsem nadšená... ráda bych podiskutovala o případných doplňcích - ať už origo nebo neorigo - abych mohla udělat trošku "tuning" 😀

košík origo je v ceně, to je super - nevím, jestli se vejde do klasické tašky na přenos- asi ne, sedák nejde složit - a dál? držák na pití, nánožník (se zipem, bez), fusak - Emitex 3v1 v tom působí opravdu hrozně.... - madlo, zapomněla jsem na něco?
máme barvičku Electric Blue...

beruskanula
12. únor 2011

🙄 dnes jsme byli v tom bejbycentru..... tze quinny to totalne projela.... mne prisla desne odflaknuta 😅 🙄 , takova hrachovina 🙄 .. ani malyho jsme do toho nezkouseli dat.. navic mne zarazilo to, ze to nemelo zpevnena zadicka 🙄 ....

ale verim, ze jinym vyhovuje.. tot jen muj postreh 🙂

didakuku
15. únor 2011

@beruskanula takže xtra nic moc? Jakej nakonec vyberete? Já pořád váhám nad Bee+ a zapp xtra 😒

petronelas
15. únor 2011

@didakuku co to je Bee+?

beruskanula
15. únor 2011

@didakuku : jak jsem psala, nektery maminky jsou s nim spokojene, a,e mne nenadchl, spis naopak 😅 🙄
nejspis pujdeme do cybex callisto 🙂 , jako favorita mame jeste halo od silver cross, ale to je tezsi-spis uz jako sportak ato my nechcem 😀 , tze pujdem do cybexek....

byt vama, tak radeji volim bugaboo bee+ 🙂 ... xtra si videla nazivo?

🙂

didakuku
15. únor 2011
didakuku
15. únor 2011

@beruskanula nee xtra jsem neviděla naživo

kjajule
15. únor 2011

@didakuku Tak doporučuju nejdříve xtru shlédnout naživo 😉

beruskanula
15. únor 2011

@didakuku : urcite omrknout nazivo, pze nevim, jak to udelali, ale na videu a netu vypada daleko lip 😅 😀

ne vazne, lepsi kocarek vyzkouset, pze ja kdybych ho objednala na blind, bych si pak rvala veci a doufala, ze bych ho mohla reklamlovat jeko !nepadnouci" zbozi 😀 🙂

@kjajule : 🙂

fefa123
16. únor 2011

Ahojky holky, chtěla jsem se taky podělit o své zkušenosti s xtra🙂 Já je mám hned od začátku co se tady prodávají a jsem s nima maximálně spokojená. Taky mi přijde, že u polohy úplně v leže má Eliška nožičky výš, ale spát jí dávám do té polohy mezi a krásně se vyspí. Jinak nejvíc nadšená jsem z toho jak jde kočárek lehounce a vážně rychle složit. Hodně cestuji tak to jsem ocenila nejvíc a navíc je lehký. Stabilní si myslí je, ale taky jsem předtím měla 3kolku. Moje kamarádka má beečko a je taky parádní. Oba jdou ovládat jednou rukou tak na stejno. Už jsem si pořídila podložku, která jednak záda zpevní, teď v zimě hřeje a v létě bude pěkně sát pot. Potom jsem si pořídila tašku jak už předtím fafetka popsala a mám ještě dečku v jednom designu od pinkie🙂 skvěle to padne. Já mám 167cm a v pohodě, ale pro vyšší by už asi byl kočárek nízký. Já můžu teda jen a jen doporučit. A ještě se mi vážně líbí moc nám sluší🙂 😉

janicka38
21. únor 2011

@fefa123, diky za info. Ja nad nim uz par mesicu uvazuju. Manzel je pro a hned by ho koupil, jen me prisel docela viklajici se.Porad vaham. Ke kocarku mas i tasku? Tak to by se mi hodilo. pani prodavacka nam rekla,ze je k tomu jen kosik. My mame ted buzze, ale chceme neco mensiho, hodne cestujeme.

beruskanula
21. únor 2011

@janicka38 : mne prave taky prisel porad se viklajici 😝

janicka38
21. únor 2011

@beruskanula, tak a co ted? My potrebujeme skladne a malicke golfky, nebot pak mame napakovane auto a jedeme jako kocovnici. Vas malicky ma teprve 6 mesicu, tak bych do toho xtra asi taky nesla, ale nasi bude 15 mesicu, takze by se to mozna dalo.

janicka38
21. únor 2011

@beruskanula, koukam na ten cybex callisto, moc hezky, nevis jak je skladny? My mame asi 10 let stary peg perego a je super, jenze se s nim tak trosku stydim jezdit.

beruskanula
21. únor 2011

@janicka38 : callisto je super -lehky, skladny a ma spojenou rukojet 🙂 , a i pres to se da slozit do paraplicka 😀

mrkni ktyztak na video:

https://www.youtube.com/watch?v=THsNZVZr9tk


ja nevim, ja osobne bych do xtra nedala ani 20m dite 😅

janicka38
21. únor 2011

@beruskanula, vypada fakt dobre. Zajdu ho omrknout do obchodu, bohuzel jsem ho jeste nikde nevidela, anebo si nevsimla. Ja jsem myslela,ze toho zappa budeme mit jen na delsi tury, mala chce porad chodit, takze by tam jen odpocivala 🙂 . Ale holky o zappovi hezky referuji, tak porad vaham.

beruskanula
21. únor 2011

@janicka38 : v tom pripade dilema nezavidim 😝 😅

urcite chce cybex omrknout v krame a treba te na zivo nezaujme 🙂 ,nas moc zaujal, je fakt paradni-hezci nez na obrazku a videu-to mne moc neoslnil, ale jakmile jsme ho spatrila v krame 🙂 , tak jsem byla jasna 😀 🙂

pak dej vedit, jak ses nakonec rozhodla 🙂

janicka38
22. únor 2011

@beruskanula Ahoj, tak Cybex jsem nikde v obchode nenasla. Objevila jsem tam ale MacLaren. Dcerka v tech golfkach silene rvala, takze fakt nevim co mam delat. S Zappem jsi mela pravdu. Byl to muj velky favorit a silene jsem se na ne tesila, ale dneska jsem je byla zase zkouknout a vadi mi, ze nemaji polstrovana zadicka, malo mista na nohy a ze to sedatko nelze slozit, zase ma vyhodu, ze lze polohovat. Ja jsem velky fanda Quinny, ale do Zappa Xtra asi nepujdu.

beruskanula
23. únor 2011

@janicka38 : mne na tom nejvic odradila ta nezpevnena zada...
hele, my prijeli do bejbycentra u nas, ja cela natesena na quinny....letela jsem smerem ke golfkach, kde by xtra mel byt...byly hned po ruce..jen jsem zkoukla rychlo letmo, podivala na zada-kdyz zapomenu to, ze se ta sedajda desne viklala, tak na mne zapusobily jako odflaknuty, tak jsem prohlasila partnerovi, kterej byl za mnou velkej kus-no neletel jako ja 😀 - "to neberem!"...a dosel za mnou, ja stala u cybex...ten s emu zamlouval, ale chtel taky videt xtra, tak jsme se tam vratili a hned odesli.... partenr mi rekl, ze xtra se mu zda male-coz ted potvrzujes aj ty.. mne vadila fakt ta zada a odradilo to viklani...

ad polohovani...polohujes i cybex a dalsi jiny golfky- u xtra polohujes cely to vajco 🙂 , zatimco u ostatnich typu to, co potrebujes...
skoda, ze nikde u vas cybex nemaj 😲 😝 chce to videt na zivo a vyzkouset...

treba dcerce nevyhoval Mc Laren nebo proste nemela naladu na to, aby mela zkouset golfky 🙂

tiktak30
27. bře 2011

Ahojte, potrebovala by som poradiť, momentálne mám kočík JANE RIDER, ale veľmi by som chcela ,,xtru,, nakoľko potrebujem ľahučký kočík do auta na cestovanie. Nemám ho možnosť vidieť naživo. Tak by som potrebovala radu koľko mesačné alebo kilové dieťa tam vlezie bez problémov. Moja dcérka bude mať 2 roky a má 10 kg.
Prosím poradte mi.
Ďakujem

rowan
13. dub 2011

Ahoj maminky, prosím nevíte jestli je možné na kočárek zapp xtra sehnat madlo? Děkuju 😵

zuzu_z
autor
13. dub 2011

@rowan možné to je, teoreticky na něj sedí Chicco madlo. Problém ale je, že když ho nacvakneš na konstrukci, sedák má omezené polohování. Já ho tam teda mám, je malinko užší, tak se musí trošku použít síla, ale nic převratného. Spíš bych užila, aby to madlo bylo přišité k sedáku jako u jiných golfek, aby si tam dítě sedlo, ten upínací pás mělo mezi nožkama a tak se opíralo.
Takhle jak to mám je celkem k ničemu 😉

rowan
13. dub 2011

@zuzu_z dík, no mě to přijde takový blbý když už jí nebudu chtít pásat tak že vypadne 😀 ale na MMB se dá ten pás mezinožní koupit je univerzální a přisucháčuje se k madlu a na boky kočárku 🙂

zuzu_z
autor
14. dub 2011

@rowan jé díky za tip. Tak to bude hned lepší. S madlem jde sedák naklopit do polohy pololeh, leh jsem ještě nezkoušela, my ho nepoužíváme.

rowan
14. dub 2011

@zuzu_z ještě ti to můžu dohledat jestli chceš 🙂

zuzu_z
autor
14. dub 2011

@rowan už jsem našla, děkuji 😉

rowan
14. dub 2011

@zuzu_z nemáš zač 😉

kristina80
26. dub 2011

Ahoj holky, koupili jsme nově taky Zappíka Xtra a já jsem celkem nešťastná z toho rachtajícího předního kolečka, nevíte, jestli se to rachtání nedá nějak zmírnit? Nemáte nějaký tip? Nebo se nedají sehnat dvě přední kolečka, co prodávají u Americe? Díky za případné info 😉

fafetka
26. dub 2011

Zdravím všechny🙂 a jdu na radu😀 prosím prosím,nevíte jaký držák nápojů na Xtra?Je už na cestě k nám,před ním jsme měli Beečko a Vili si zvyknul na lahev s pitím v držáku.Ten se ale na Zappa hodit nebude☹ jaký máte vy?Moc díky za tip 😵

ladatko
29. čer 2011

Ahoj holky, uvazujeme o koupi Quinny Zapp Xtra v barve Pink Emily. Videla jsem ji pouze na netu. Na Youtube a na ofiko strankach. Ta barva se tam dost od sebe lisila. V obchode ji najdu asi tezko ☹ Nemate nahodou nektera Quinny v teto barve? Za kazde info budu moc rada!

zuzu_z
autor
30. čer 2011

na emiminu byla fotka: http://data.emimino.cz/emimino/images/150x100/4... snad to půjde zobrazit..