Kočár Quinny Zapp Xtra (s otočnou a polohovací sedačkou)

zuzu_z
13. říj 2010

Ahoj holky... hledala jsem, jestli nenajdu stejné téma, ale nenašla jsem, tak zakládám....
pojďte sem všechny fanynky a příznivkyně nového modelu... nám dnes dorazil a jsem nadšená... ráda bych podiskutovala o případných doplňcích - ať už origo nebo neorigo - abych mohla udělat trošku "tuning" 😀

košík origo je v ceně, to je super - nevím, jestli se vejde do klasické tašky na přenos- asi ne, sedák nejde složit - a dál? držák na pití, nánožník (se zipem, bez), fusak - Emitex 3v1 v tom působí opravdu hrozně.... - madlo, zapomněla jsem na něco?
máme barvičku Electric Blue...

kjajule
13. říj 2010

včera jsem na něj koukala na netu vypadá vážně parádně ale na mě je trochu drahej...☹
myslím že dobrá vychytávka s polohováním tomuhle kočárku to chybělo 😉

zuzu_z
autor
14. říj 2010

kjajule - pokud někdo netrvá na novém, tak se dá koupit třeba použitý podvozek (nebo použité golfky, i tak to vyjde levněji) a cena nového otočného sedáku bude cca 2600. Zatím se neví - kdy bude k dodání (dle ofic. dovozce), ale myslím že kolem přelomu roku 😉 Pak tě celý kočárek vyjde o dost levněji 😉

kacka.l
14. říj 2010

Koupila bych fusak quinny, je fakt super, mám ho do buzze a do nuny. 🙂

zuzu_z
autor
18. říj 2010

tak nakonec jsem kooupila fusak Lodger a nemůžu si ho vynachválit... pro mě tedy nemá chybu!

kjajule
18. říj 2010

@zuzu_z Děkuju za dobrý nápad zvážím to a kouknu po nějakém jetém podvozku 🙂

kjajule
18. říj 2010

@zuzu_z Když je prcek otočený k tobě tak se to d taky polohovat nebo to jde jen do polohy ležení jak je na obrázcích ? A nehodila by jsi do lba nějaké skutečné foto?

zuzu_z
autor
18. říj 2010

@kjajule ¨když je prcek otočený ke mně tak to jde do dvou poloh - leh a pololeh. Počítá se s tím, že tak jezdí menší miminka, která nesedí, ale pololeží. Pro pr´dolky mi přijdou tyhle polohy super. Když jede po směru jízdy, tak jde do lehu, pololehu a úplného sedu, což si myslím je dobrý nápad.
Jinak použité podvozky se samotné moc neprodávají... taky jsem sháněla a bohužel bez šance... ale třeba na něco narazíš. Kdyby měl někdo zájem o celý zapp mám ho na bazaru - má úplně nový potah...
skutečné foto zatím bohužel nemám... ale určitě brzo dodám...

chaala
23. lis 2010

@zuzu_z Ahoj, prosím tě, četla jsem, že už máš nového zappa. Chtěla bych se zeptat, jak se vejdete se zimním fusakem? Je to v pohodě? A ještě, co všechno kupuješ i s kočárkem(co je ve výbavě). Abych věděla, co musím dokoupit. Uvažuji o něm...potřebuji velmi skladný kočárek 🙂

zuzu_z
autor
24. lis 2010

@chaala ahoj s fusakem se vejdeme, vejde se tam bez fusaku i moje dcera, která má 3a 3/4roku, je o něco prostornější než klasický Zapp. S kočárkem dostaneš originál košík, originál pláštěnku - nic víc nepotřebuješ 😉 jo a ohledně fusaku, původně jsme měli Emitex, ale letěl do světa, protože tam vypadal hrozně - nakonec jsem pořídila svůj vysněný Lodger a je to asi tak o 100% lepší 😀

chaala
24. lis 2010

@zuzu_z Děkuju za info 🙂 Já vybírám mezi zappem a nunou. Nějak se nemohu rozhodnout 😀

zuzu_z
autor
24. lis 2010

@chaala tak z těch dvou bych rozhodně brala Zapp. Kamarádka byla netrpělivá a než by čekala na Xtra, koupila Nunu a teď je z ní nešťastná, prostě jí "nesedla", ale to nemusí být tvůj případ... tak a\´t dobře vybereš...

chaala
24. lis 2010

@zuzu_z právě, vůbec netuším, který by nám vyhovoval. Tady u nás nemají v obchodech ani jeden 😒 Tak se chystám do Prahy, abych je viděla a vyzkoušela na živo.

chaala
28. lis 2010

@zuzu_z Prosím tě, mohla by jsi mi přeměřit jen tu celou sedačku bez podvozku? Myslím, že délka je 95cm, ale potřebovala bych ještě výšku a šířku. Nemůžu to bez toho podvozku nikde najít. Jo a o víkendu jsem viděla zappíka xtra naživo a byl moc krásnej...lehce ovladatelný.

zuzu_z
autor
29. lis 2010

Zádová opěrka měří 56cm na délku a cca 56cm na šířku. Ta část, kde dítě sedí, tedy místo pro zadeček, je dlouhá 22cm. Poslední část měří cca 29cm (nožičky, pokud není vysunuté polohování do pozice nahoru), celková délka je tedy 56+22+29cm - je to měřeno ale cca, protože tvar té sedačky se měří docela blbě...
snad to takhle bude stačit...

ps ještě počítej, že v místě, kde má dítě zadeček je to trošku zúžené, ale i tak na golfky luxusní 😉

zuzu_z
autor
29. lis 2010

@chaala přidala jsem si na profil fotoalbum, kde v kočárku sedí moje dcera 3a 3/4 roku a poznáte, že je opravdu hodně prostorný... je tam i s fusakem 😉

chaala
29. lis 2010

@zuzu_z děkuju moc za ty rozměry i za fotky🙂 Kočárek je parádní. A teda musím říci, že se tam tvoje holčička krásně vejde a už je tak veliká.

zuzu_z
autor
29. lis 2010

@chaala právě Kuba je hodně veliký na svůj věk, takže jsem hledala kočárek, který nám vydrží 😉 do Zappa jsem byla zamilovaná dávno... ale to polohování - bez něj to nešlo... takže jsem si splnila sen až teď. Na Terku jsem měla Moon Buggy a to se nedá srovnat...
a co ty, už jsi rozhodnutá? 😉

chaala
29. lis 2010

@zuzu_z já jsem o něm snila už při Lukym, to jsou nějaké čtyři roky zpátky 😀 ...ale nakonec jsem golfky nekupovala, nebylo potřeba. A teď jsem quinny zase objevila. Jenže bych potřebovala, aby u toho zappa xtra byla ta skladnost jako u starého zappa ☹ Ta délka celé sedačky je blbá. Chtěli jsme hlavně skladné a lehce složitelné...no a na tom manža trvá. Máme malé auto, dvě děti a vždycky spoustu věcí.Tak asi neprojde. Zkusím ještě podumat 😀 😀

zuzu_z
autor
29. lis 2010

@chaala tak já nevím, ale mám pocit, že jsou taky super skladné...tu sedačku sundáš a lehce složíš... klik a je to... složíš podvozek, na to dáš sedačku a nezabere to o moc víc místa. Ale záleží, jaký máš auto, to je jasný...
takhle to vypadá složený: http://www.e-detskysvet.cz/images/sklady_podrob...

chaala
30. lis 2010

@zuzu_z určitě jsou hodně skladné...taky mám ve výběru troje nejskladnější golfky zapp, mutsy spider a nunu. Mutsy už je pryč, naživo se mi totiž vůbec nelíbila opěrka hlavy a za ty peníze neee. Manžel chtěl, aby ten nejdelší rozměr byl 95cm a to má zapp akorát 🙂 ...dělá to ta celá sedačka. Máme malou fabii,takže prostoru moc není 😒

chaala
30. lis 2010

@zuzu_z tak jsem objednala nunu, ale stejně si nejsem jistá, že to je správně. Jenže to samé bych měla, kdybych objednala zappíka ☹ Nemohla jsem to rozhodnout, tak jsem to nechala na manželovi. Když tak je pošlu dál a půjdu do zappíka 😀 ...moc děkuju za rady a postřehy.

zuzu_z
autor
30. lis 2010

@chaala tak spider je pidi midi malinkatej pro dítě... strašně nepohodlný...taky se mi líbil... ale nebuď smutná, třeba ti zrovna ta Nuna sedne 😉 tak ať se dobře jezdí a napiš zkušenosti 😉

didakuku
10. pro 2010

ahojky nemáte ho některá holky v té červené barvě? díky 🙂

bodlasek
6. led 2011

Ahojky!
Sháním zkušenosti s těmito golfkami 🙂 Tak sem s nimi, prosím 🙂

chaala
6. led 2011

@bodlasek Já jsem před časem hledala také info o těchto golfkách, ale moc maminek se nezapojilo. Jen zuzu_z. Tak jsem hledala i na jiných fórech a tam jsem byla úspěšnější🙂

bodlasek
6. led 2011

@chaala: díky za odpověď 🙂 jojo už jsem našla jednu obr diskuzi na jiném fóru

chaala
6. led 2011

@bodlasek Tak to bude asi ta stejná 😀 Tak ať dobře vybereš.

bodlasek
6. led 2011

@chaala: koukala jsem že máš nunu. Jsi spokojená?

chaala
6. led 2011

@bodlasek já jsem strašně dlouho váhala mezi nunou a zappem. Oba kočárky se mi moc líbily a hlavně byly hodně skladné. A to jsem potřeboval, máme malé auto. Kdyby Vanda byla menší, tak bych vzala zappa, abych využila to polohování. Takhle jsem pak vzala nunu (podle rad jiných holek)...a zatím spokojenost. Ve sněhu s ním nejezdím, mám ještě x-landera. Malé se v kočárku líbí. Je lehký, skladný,dobře ovladatelný.

bodlasek
6. led 2011

@chaala: taky mi leží v hlavě nuna a ten zapp...a nějak nevím pro co se rozhodnout...zatím vyhrává zapp kvůli tomu polohování 🙂