Kočár Red Castle Sport Shop´n Jogg

e.evulenka
30. kvě 2009

Zdravím! Chtěla jsem vám jenom předat svůj pozitivní názor na kočárek Red Castle shop end jogg. Dlouho jsem nad ním váhala,ale opravdu koupi nelituju . Máme velkého "malého" a tento kočár je se svojí ložnou plochou nejdelší na trhu. Jeho jízdní vlastnosti jsou perfektní a propracování dokonalé. Opravdu to je láska na první "pojezd". A to jsem měla kočárků už pár. Takže jestli nevíte jaký velký sporťák, tak jděte do něj! Páá Eva
http://www.kupteonline.cz/i/p19213034214.jpg

barunka9
23. bře 2010

Ahoj. Po delsi odmlce oteviram znovu toto tema. Jeste nekdo dalsi se zkusenostmi s timto kocarkem? Co korbicka? Jak jste byly spokojene?

pralinkaaa
24. bře 2010

ahojky barunka - ja ho mám a som spokojná... 🙂 síce som iný nikdy nemala, ale podla mňa je fajn. ale je pravda že napr. u nás v Bratislave som ho teda ešte nikomu nevidela...zatiaľ je malá v korbičke, tá je dosť dlhá. skúšali sme minule športový a mne sa páči..už sa teším 🙂
podľa mňa má fajn funkcie. jedine čo je troška divné je ten systém ako sa mení korbička s autosedačkou...že to nie je na klik...

barunka9
25. bře 2010

diky, pralinka. A ta korbicka Ti prijde dost velika? Ja nekde nasla nejake rozmery a prijde mi pomerne uzka.. Ale treba je to blbost... Ja budu mit mimi v zari, tak si rikam, abychom v ni prezili zimu.

pralinkaaa
28. bře 2010

barunka je pravda že je asi užšia...ako iné kočíky. čo majú kamošky tak oni majú väčšinou tú korbičku podľa mňa širšiu ale kratšiu a plytšiu. my sme mali miminko od 05/11 a zimu sme prežili v pohodičke...ešte stále je tam malá....ale je ona aj dosť štíhla 🙂

barunka9
30. bře 2010

ja ho taky v Praze nevidela, az ted o vikendu poprve na tom Prazskem pulmaratonu, ale mozna, ze ta pani byla cizinka... Az na ty pochybnosti o korbice se mi zda dobrej. Napis, az budes mit zkusenosti s tou sportovni variantou. Diky. 😉

pralinkaaa
31. bře 2010

šport. variantu sme iba rozložili a skúšali doma - tá sa mi napr. zdá väčšia ako u iných kočíkov....má trošku iný systém polohovania - vlastne sa tam zapínajú a odopínajú normálne klasické zipsy...a tým sa to zväčšuje a zmenšuje....kolegovci kočík majú a chválili ho..zatiaľ iba toto viem 🙂
a ty uvažuješ kvôli tomu šport. využitiu? inak tá korbička má dobré to že je dosť uzavretá napr. kamoška má takú že vôbec tak nedá hore nánožník a tá strieška má väčší otvor a potom jej tam v zime omnoho viacej fukalo, zimilo...

barunka9
31. bře 2010

ja si ho muzu koupit od kamaradky, tak zjistuju nejake info. Mne se libi, ze je to takovej kocarek do vsech terenu a i na sportovani. 🙂 Jen ta korbicka mi dle popisu na netu prisla mala. Nam se prdola narodi na zacartku zari (september), tak abych prezila zimu...

pralinkaaa
1. dub 2010

a kamaratka v nom bola v pohode , či mala letné dieťatko? no je pravda že je trocha užšia....ale zasa si myslim, že by nemali vyrábať tak aby sa tam nezmestilo...aj ked, v dnešnej dobe....

morusa
1. dub 2010

Ahojte,

já měla jen sporták a za sebe říkám,že pokud bude druhé dítko, tak jiný kočár nechci, předtím jsme meli Cortinu a to se nedá srovnat, Red Castle fakt nemá chybu, manipulace s ním na jedničku, výborně se skládá, je prostornej, s manželem jsme oba vysocí, takže syn taky není žádné drobítko a nikdy neměl problém se v něm pohodlne vyspat. Další,co jsem velmi ocenila a co je handicap u spousty jiných kočárků, je pláštěnka, na kočárek se perfektně připevní a dá se použít třeba jenom proti vetru, to jsem využívala dost často,no a v létě zase clona proti slunci, která se natáhne též přes celý kočár, také využívaná hodne. Kočárek je super jak do mesta, tak do terénu, absolvoval s náma nejednu lesní stezku. Další ,co jsem ocenila ,je celkem velký nákupní košík. Prostě není co vytknout, vlastně jediná věc a to ,že pokud chcete zaaretovat kolo, tak to vyžaduje trochu času ,ale my jsme se zaaretovaným kolem jezdili vyjímečně, takže nás to vůbec neobtěžoval. Tot asi za me vše, klidne pište dotazy do IP.

barunka9
6. dub 2010

diky, morusa. Jsem rada, ze jsi byla spokojena. Asi jsem se pro nej uz rozhodla. Jeste ho omrknu nazivo.

ijo
7. dub 2010

Mám ho na svoji třetí holčičku a jsem s ním naprosto spokojená. Všechny moje děti spí po o venku takže tenhle kočár nám naprosto vyhovuje. Malá tam bude spát ještě ve třech letech. Jinak bych se ráda zbavila "korbičky" na novoše, používali jsme ji 5 měsíců, takže je v skoro novém stavu. Kdyby někdo chtěl, písněte do ip

barunka9
7. dub 2010

ijo - ja budu mit kocar komplet, takze i s korbickou. Jen se zeptam, kdyz mluvis o te korbicce a rikas 5 mesicu, bylo to pres zimu? Porad me trapi ta jeji velikost, jestli se mi tam to mrne pres zimu vejde, kdyz se narodi v zari. A kdyz ne, tak kdy ho nejdriv dat do sportaku, kdyz se sportak neda dat uplne do lehu? Mame my to starosti, nezkusene prvorodicky...🙂

radulka2
7. dub 2010

Ahoj, taky cekam prvni mimi a s manzelem jsme celkem zoufali z kocarku... bud je maly sportak nebo kocarek nema rucni brzdu. Nasla jsem hodne pozitivnich referenci na Red Castle, ale mam obavu, jestli neni az moc nizko. Je mi jasne, ze kvuli stabilite to je asi lepsi, ale nerada bych se porad ohybala az k zemi jak medved z Mrazika. Muzete mi s tim prosim pomoct? Jak nizko je dno krobicky? Dik moc!!!

barunka9
8. dub 2010

Vcera jsem se na nej byla podivat v jednom obchode a musim rict, ze korbicka je pomerne nizko. Chce to asi vyzkouset, protoze ja jsem mala, tak mi to ani blby neprislo.

barunka9
13. srp 2010

tak ho mame doma, zatim jeste bez mimca uvnitr, ale zda se mi naprosto perfektni 🙂

kristina9
17. srp 2010

Ahoj,ja mam 7 mesačne Nelinku a mame kočar Red Castle sport Shop'n Jogg.Som s nim moc spokojna a iny kočar by som nechcela.korbičku sme mali 4 mesiace,pretože Nelinka už v nej moc nechcela byt ,lebo stele zvedala hlavičku.Korbička bola super.Skoro vobec do nej nefukalo a bola dobre dlha a nezda sa mi,že by bola uzka.Mne moc vyhovovala.Sportak je ešte lepši preteže sa Nelinke v nom moc poči, že vidi na cely svet a ma okolo seba vela miesta . chodime s nim na brusle a hlenve do hor do terenu a keby sme mali iny kočar tak sa nikam poriadne nedostaneme.ja som spokojne na 100 %. Mne teda nepride že je nizko, je akurat a hlavne je s nim dobra manipilacia.

barunka9
17. srp 2010

@kristina9 diky za recenzi 🙂 Uvidime, jak v nem bude spokojene nase mimi, ja to zatim vidim moc dobre.

kamarad
17. únor 2011

@ijo ahojky, uvažujeme o koupi tohoto kočárku, chci reagovat na to, že by si se ráda zbavila korbičky, tak jestli jí ještě máš, měla bych zájem.... jakou má barvičku? diky

lucie30
30. dub 2011

Ahoj, prosím o radu. Jaký nánožník máte ke sporťáku?? (nemyslím fusak na zimu). Děkuji

martinaj23
11. črc 2011

Uvažuji o pořízení nového sporťáčku – tedy až asi na zimu
mám Teutonii, ale Alex má v 10 měsících 10,3 kg a myslím, že v roce a půl se mi do ní už moc nevejde.
Původně jsem preferovala u sporťáku úplné položení do roviny a otočnou sedačku po/proti směru jízdy. To bych už u nového sporťáku oželela -bohužel je to dost na úkor prostoru.
Zatím mám jako favority Jane Slalon, Quinny Speedy, Joggster TFK, Red Castle a EasyWalker QTRO Plus
Máte nějaká osobní zkušenost?

barunka9
14. únor 2012

Tak po roce a pul pouzivani mohu predat jen a jen dobre zkusenosti, snad to nekomu pomuze pri rozhodovani. Korbicka je sice trochu uzsi, ale neni to tak strasne a mozna, ze se tenhle parametr prilis precenuje. Dlouha je dost a to je to, co je myslim podstatnejsi. Nam se mala narodila v zari a vydrzela v korbicce myslim do dubna. No sportak to je bomba, je to lod, ma tam strasne moc mista, lezi si tam jako kralovna. 😀 Dale ma kocarek vynikajici doplnky - slunecni clonu a plastenku, oboje vychytane a casto ocenovane. Vzhledem k clone a plastence neni trba vubec resit otaceni madla do protismeru, fakt neni potreba. Takze celkove mohu jen doporucit.

ciernavila
26. únor 2012

ozaj a co dlzka? Naozaj je zlozeny kocik 121 cm? to by mi do vytahu nasho maleho nevliezol. Ja mam Dorjan a ten ma pod 100 dlzku a aby som vosla do vytahu a zavreli sa automaticke dvere, musim mat zlozenu rucku dohora. Ak na Red Castle zlozite rucku dohora, /alebo neviem ako sa to tam sklapa/ tak kolko ma po dlzke cm - od rucky az po predne koleso? Dik. Tych 121 je vela, podla mna ked zohnem rukovat a koleso predne otocim nabok tak je to menej. Kolko?

barunka9
28. únor 2012

@ciernavila no dlouhej je teda dost, to je pravda, nam se do vytahu nevesel. Ale my mame teda extra malej vytah, jinde jsem problem nemela. Nemerila jsem to, tak to overim. Ale madlo se da v tom kloubku otocit uplne dolu.

barunka9
28. únor 2012

@ciernavila tak jsem to zmerila, meri se to dost blbe, takze to ber s rezervou... 🙂 Vyslo mi 108 cm.

ciernavila
28. únor 2012

@barunka9 tak dik, ja potrebujem do 95. My mame ten moderny eurovytah miniaturny co tam ma na boku sklapaciu sedacku. A automaticke zatvaranie dveri smerom dnu takze o to mansi kocik musi byt. Tak ostavam pri svojom kociku nakoniec /nakolko som nenasla iny co by mal tie vsetky vymozenosti.....len som chcela krajsi dizajn a skusit i trojkolku/. Mne by sa nechcelo dennodenne davat kolo dole alebo nechavat kocik dole na prizemi.

barunka9
28. únor 2012

tak to chapu, ja ho nechavam v aute a je to dost otrava... ale mala uz je velka, takze co nevidet prejdu na golfky

helereu
23. kvě 2012

Ahoj, uvažujeme o koupi Shop´n Jogg II . Nevíte, jestli má odpružení na všechna kola, nebo jen na zadní? A jak to je s nastavením odpružení podle věku/váhy dítěte? Je tam poznat nějaký rozdíl? Uvažujeme ještě o Peg Perego GT3, u kterého je možné nastavit 3 stupně odpružení, ale nemá odpružené přední kolo a podle recenzí to je v terénu docela poznat.

barunka9
28. kvě 2012

myslim, ze odpruzene jsou jen ty zadni, jsou tam dve polohy, ale my jsme to nikdy nepouzivali, kocarek nam vyhovoval maximalne i tak

helereu
29. kvě 2012

@barunka9 A jak jste byli spokojení s aretací předního kola? Příjde mi to trochu komplikovanější, když se to musí zašroubovat. Aretovali jste při nástupu do MHD (údajně je to u tříkolek potřeba) a v terénu?

barunka9
1. čer 2012

ahoj, komplikovanejsi to je, ale ja aretovala jedine na brusle a asi 2x v hodne tezkem terenu, jinak jsem mela kolo porad volne pohyblive, i v MHD. Takze zase takovej problem to pro me nebyl.