Kočár Red Castle Sport Shop´n Jogg

e.evulenka
30. kvě 2009

Zdravím! Chtěla jsem vám jenom předat svůj pozitivní názor na kočárek Red Castle shop end jogg. Dlouho jsem nad ním váhala,ale opravdu koupi nelituju . Máme velkého "malého" a tento kočár je se svojí ložnou plochou nejdelší na trhu. Jeho jízdní vlastnosti jsou perfektní a propracování dokonalé. Opravdu to je láska na první "pojezd". A to jsem měla kočárků už pár. Takže jestli nevíte jaký velký sporťák, tak jděte do něj! Páá Eva
http://www.kupteonline.cz/i/p19213034214.jpg

helereu
5. čer 2012

@barunka9 Ahoj, v rodině od manželova kolegy (jak komplikované 🙂) mají red castle, tak jsme se domluvili a vyrazili jsme na krátkou testovací vycházku. Terén zahrnoval z části rozkopané ulice a z části rozježděnou polňačku. Trochu jsem měla problém na polňačce do kopce s nezaaretovaným kolem-nadřela jsem se. Když jsem zaaretovala, šlo to o poznání snadněji. Aretace šla trochu ztuha, ale prý proto, že vůbec nearetují. Tak nevím. Možná je to o zvyku a třeba časem taky nebudu aretovat. Ale teď mě to trochu znejistilo. Jinak kočár je super. Nebýt té aretace, tak neváhám.

barunka9
5. čer 2012

Chapu, kazdy ma jine pozadavky. Ale mas pravdu, ze do kopce v terenu to bez aretace slo hur. 🙂 Ja to slozitejsi aretovani proste neresila, protoze mel radu pro me podstatnejsich veci - predevsim u sportaku neuveritelny prostor pro lezeni, kamaradky mu prezdivaly "obyvak". 🙂 Pak taky genialni plastenku, kterou jsem pouzivala treba i pri vetru a pak slunecni clonu.

helereu
12. čer 2012

Ahoj, zajímalo by mě, jak je to se servisem kočárků red castle? Pokoušela jsem se přes internet najít nějaký servis kočárků, který by se specializoval na RC- v Brně resp JM kraji a nic. Něco jsem našla v Praze, což je pro mě lehce z ruky. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s e-shopem Mladá Rodina: http://www.promladourodinu.cz. Mají tam docela zajímavou barevnou variantu RC za dobrou cenu, ale na Heureka jsem nenašla žádnou recenzi na tento obchod.

helereu
16. čer 2012

@barunka9 Ještě dotázek- jak to je s nosností nákupního košíku-fakt zvládne jen 3 kg, nebo i víc?

barunka9
29. srp 2012

@helereu pardooon, ja tu dlouho nebyla, tak nevim, jestli je ma odpoved jeste aktualni, nosnost je urcite vyssi, nevazila jsem, ale narvala jsem tam ledacos 🙂

lesacek
9. únor 2013

Ahoj, vybírám terénní sporťák a váhám mezi red castle, quinny speedy a easy walker sky. Je pro mě důležité, aby byl kočárek dobře odpružený a vhodný do každého terénu (les,kamenitá cesta, sníh). Důležitá je pro mě hlavně dobrá stabilita a manipulace, pohodlí dítěte, praktičnost a vybavenost kočárku a také pohodlná skladnost. Můžete, prosím, poradit ?
Moc děkuji 🙂 K.L.

millyh
10. únor 2013

ahoj maminky 🙂
nás tento kočík taky zaujal a ještě quinny freestyle, ale potřebovala bych lehčí 😒
Red castl má jedna mamča i u nás na vsetíně... je moc hezký, ale už mají zničenou kotoučovou brzdu a polohování je na zipy... to se vám osvědčilo jak? a ta brzda i při sportu vám vydržela?
děkuji za případné reakce Em

adrianadojcarova
2. kvě 2013

@morusa Ahoj, chtěla bych se zeptat, stalo se Vám někdy, že se Vám kočárek převrátil?

adrianadojcarova
2. kvě 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, převrátil se Vám někdy ten kočárek? Mě se strašně líbí, ale manžel těm 3 kolům nevěří.

morusa
10. kvě 2013

@adrianadojcarova Nikdy, je naprosto stabilní, pokud bych si někdy pořizovala druhé mimčo, jiný kočár nechci a známí, co jsem jim ho doporučovala, též na něj nedají dopustit. 😉

adrianadojcarova
10. kvě 2013

🙂 děkuju moc, už jsem si ho koupila

enah
19. črc 2013

@adrianadojcarova .) a jak si spokojena? Mne se treba nezda ta strizka- boudicka je moc mala, nebo ne?

dasa2412
6. říj 2013

ahoj holky, kupuju RC a mám na vás dotaz...vlastně několik dotazů 😉
jaký máte fusak/nánožník, jakou vložku a jestli nevadí, že polohování zad nejde úplně do sedu....díky 🙂

evaviki
6. říj 2013

@dasa2412 fusak som mala emitex, uplna pohoda.. jenom na sportaku obcas zliezal, akoby nebyl moc pevne uchyceny.. nanoznik jsme nemeli zadny, prekryla jsem miso toho dekou.. kym maly nesedel, tak bolo super, ze sportak jde do lehu, temer rovne.. jinak bol bud oprety, alebo sedel bez opreni, co je pro deti stejne nejlepsi.. vlozku som mala original v sportaku, ale da se dokopit i jina barva..

mala_agnes
14. říj 2013

Ahoj, my máme sice iCandy Peach , ale uvažovali jsme i nad tímhle. Nakonec zvítězila láska k barvičce a vybrali jsme si Broskvičku. Teď ale chodím pomáhat vybírat kočárek kamarádce a ta se zase zamilovala do RedCastlu. Chce trojkolku, napůl do města, a taky na "sportovnější aktivity", tak asi nakonec koupí tenhle. Ještě jsme k tomu objevili fajn akci, tak kdyby někdo měl zájem, teď dávají 10% slevu a slunečník grátis 🙂
http://zena-in.cz/clanek/akce-kocarek-red-castl...

eliskav
11. únor 2014

Ahoj, můžete mi prosím říct, nebo poslat odkaz na foto, jak se polohují nožičky u tohohle sporťáku? Přijde mi, že musí být pořád trochu natažené, ne klasicky ohlé, aby se o ně dítě mohlo opřít..a to není dobré... 😒 Děkuju!

evaviki
14. únor 2014

@eliskav dite v nem sedi s vystretymi nohami...

xxxliskaxxx
9. bře 2014

Zdravim, tak uz jsem taky majitelkou RED CASTLU! Zatim testuji. Dnes probehla prvni jizda s korbou, nas kloucek jeste nesedi. V korbe se da polohovat deska pod matraci (mimochodem je derovana, takze dobre vetra) a nas malej se tak mohl koukat z kocaru ven - vysledek byl ten, ze kdyz nspal, tak nerval a spokojene koukal. Takze jsem nadsena.

Jinak teda zaznelo tu, ze kocar je stabilni, tak to teda musim tvrdit opak, krizove momenty jsou najezdy na chodnik a jizda bokem po sesikmenych najezdech ke garazim, kdy se kocar naklani na jednu stranu. Clovek s tim holt musi pocitat, jsou to 3 kola.

MAM DOTAZ na ostatni majitelky Shop n Joggu! Prosim reknete mi, jake mate zkusenosti s predni brzdou pri brusleni? Ja jsem brzdu seridila a funguje, ale kdyz kocar jede, tak diky setrvacnosti nema brzda na nic vliv, kocar proste nezpomali. Mam brzdu jen spatne serizenou nebo to tak proste je? Jestli se to tak chova, pak je ta brzda jen na paradu :-/ Ja to kupovala na brusleni. Diky za pripadne tipy.

xxxliskaxxx
13. bře 2014

A jeste mam malou prosbicku, teda vlastne dost velkou!! Neni nekdo z Vas majitelek Red Castlu z Brna? Ja ten kocar koupila na bazaru a zjistila jsem, ze aretace neni uplne OK, mozna vypadena nejaka soucastka, chci to opravit, ale potrebuji vedet, jak to ma vypadat. Kdo mi pomuze, toho budu velebit. Jinak teda fakt nevim co s tim... :((( pripadnym dobrym dusim strasne dik predem!!!

helereu
15. bře 2014

@xxxliskaxxx Ahoj, jsem z Řečkovic a RC máme. Pokud se chceš na aretaci mrknout, napiš mi na reutova@centrum.cz a domluvíme se. Helena

ajka006
5. črc 2014

ahojte kočky, chcela by som Vás poprosiť o radu, u predajcu som si našla informáciu, že kočík má hĺbku 50 cm - je to fakt pravda? je taký hlboký? má ho bohužiaľ len na objednávku, tak ho nemám kde omrknúť. ďakujem vopred za odpoveď. a ešte otázočka: nemáte niektorá náhodou skúsenosť, či tento kočík unesie aj ťažšie dieťa ako je udávaná nosnosť 20 kg.

adrianadojcarova
14. srp 2014

@enah Ahoj, já asi odpovídám pozdě, ale kočárekpoužívám dva měsíce a jsem naprostospokojená, boudička je super velká a prostorná, jendíné mínus za to, že se hýbe, ale kamarádka má novější model a tak už to má upevněné.

darek79
26. říj 2015

ak by este niekto zhanal recenzi na red castle tak ja som spravila clanek 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/darek79/article/recenze-kocarku-red-castle-shop-and-jogg-y30gei/

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
whitechocolate
24. dub 2019

Ahoj chtěla jsem se optat Vás majitelek red castlu, jak jste měly vyřešené zastínění u sporťáku? Hledám clonu, která by seděla na hranatý typ boudičky.