Kočár Tako Jumper X. Jste spokojené?

mirka755
30. bře 2009

ahojky těhulky a maminky
nemáte ho některá? Jak jste spokojené, jak se s ním jezdí atd 🙂
děkuji

kuchy
1. dub 2009

Ahoj,taky se mi docela líbí,ale recenze na tako jsou rozporuplné ☹ .Tak nevím, mě o cenu ani moc nejde,jen se mi nelb ty x lander, jané,cam a podobné. Chci něco,co je praktické a vypadá jako kočárek 😀

mirka755
autor
1. dub 2009

jj už jsem také četla, ale to bych si nejspíš žádný nevybrala protože šmejd se na najde v každém typu. A ty drahé jako Quinny, Jané a tak mi za tu cenu nestojí, protože se to ani neprodá. A mít moderní kočárek, který je drahý a většina sporťáků ani nejde otáčet v obou směrech ani nechci

mirka755
autor
22. dub 2009

ahojík, tak už nám kočárek dorazil a je suprový. Lehoučký, prostorný, obrovská kola - prostě super (fotečky v albu)

fairness1984
25. srp 2009

Ahojky, jak jste spokojeni s tímto kočárkem? Mě se hrozně líbí, ale slyšel jsem, že celkově kočárky značky Tako jsou hodně poruchové. Dejte vědět jak jste spokojeni.
Díky

klara.t
22. zář 2009

Máte někdo další nějakou zkušenost s tímto kočárkem?

irca86
22. zář 2009

taky by mě zajímaly konkrétní zkušenosti... moc se mi ten kočárek líbí

jajkax
24. zář 2009

Holky, mi už s tímhle kočárkem jezdíme skoro 3 měsíce a jsme moc spokojený.Máme červenou barvu-přez léto se vůbec nevyšisovala.Krásně se z ním zatáčí, a když se s ním jede tak ani nevypadá že by byl těžký.no korbička teda není žádná veliká ale s tím už jsme ho kupovali.Jinak Káje se v něm moc líbí, až tolik že místo v postýlce spíme jenom v kočárku. 😒

irca86
24. zář 2009

jajkax a zkoušeli jste už nějaký terén? Mě se má narodit začátkem února, tak mi ta menší korbička nevadí - aspoň bude mimimu přes zimu tepleji a s fusakem se tam vleze. A v létě přesedláme na sporťák 😀

jajkax
24. zář 2009

Bydlíme na vesnici, takže jezdíme cestou necestou stále🙂ono to má mírné pérování.Kolečka to v pohodě vydržej.A kdyby jste chtěla aby se vám teřba na kamenech neprotáčeli tak si je jednoduše zablokujete.Já jsem s kočárkem fakt spokojená.Mi máme podvozek X Jumper,ten má přední kolečka o trochu větší než Jumper X

irca86
24. zář 2009

v tom je rozdíl, jestli je X před nebo za Jumprem? Já chci co největší kolečka... nemáš fotku malé v kočárku?

mirka755
autor
26. pro 2009

ahojky
píšu sice pozdě, ale aspoň 😉. Jezdím s kočárkem od začátku července a jsem maximálně spokojená. Jezdíme tedy už ve sporťáku, protože je Ondráš velké dítko ale jde do úplného lehu, malý má prostor. Vejdu se všude, nafukovací velká kola - i ve sněhu obstál, v lese - prostě všechen terén zvládne levou zadní 😉.
VELKÁ KOLA má X-jumper. Pak je ještě Jumper a ten má přední malá - tak 10cm průměr.
Nemůžu kočárku prostě nic vytknout, jediné co jsem si teda nechávala ušít je ukončovací díl sporťáku, že mi neklouže fusak a malý je v teploučku. A odjezdila jsem ty největší parna a kočárek vůbec nevyšisoval, hlub. korba jde celá prát a do sporťáku mám vložku, kterou odepnu a vyperu
fotky na http://mirka755.rajce.idnes.cz/KOCAREK_PRO_ONDR... (ve skutečnosti matný, lesklý je od blesku foťáku)

lumixii
9. led 2010

Ahojky maminky 🙂
Nevíte některá o někom, kdo by tento kočárek prodával??
Moc se mi líbí, ale nový kupovat už nemá podle mě cenu. Malému je 6 měsíců, tak by jste užili
asi už jen sporťák. Kdyžtak písněte vzkaz. Moooc děkuji.

hanci2
30. led 2010

ahojky,
mam dotaz na mirku755, kde sehnala tu podlozku do kocaru, diky moc

mirka755
autor
14. črc 2010

https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/kgtw... prodávám kočárek, kdyby měl někdo zájem 😉

douda
14. črc 2010

http://www.svetkocarku.cz/kocarky-tako-warrior-... je to moje láska nemáte někdo doma aby jste písli zkušenosti 🙂

mirka755
autor
15. črc 2010

tenhle je letošní novinka, moc lidí ho asi mít nebude ... ale když jsem jej viděla v obchodě tak má fakt obrovskou korbu oproti starším kolekcím. Podvozkově pak bude stejný

jajkax
16. črc 2010

holky náš kočárek má už taky odjezdíno, malá už šla do golfek tak kdyby mněl někdo o XJumper za 2900,- zájem (mám ho v bazarku) tak písněte.

bufina
18. črc 2010

@douda Ahoj, my máme tady tento http://www.svetkocarku.cz/kocarky-tako-jumper-x.... Su s ním moc spokojená, malej je pořád v hluboké korbě a má tam ještě celkem dost místa. Ta řada Piratz je super. Objevilo se to asi 14 dní po tom co nám došel tenhle, taky bych ho určitě brala. Objednávala sem ho přesně z těchto internetových stránek a super. Během 14ti dnů byl doma.

douda
20. črc 2010

Ahoj bufino díky moc , dneska jsme ho omrkli a máme vybráno 🙂 , v říjnu ho přez net objednám 🙂

bufina
24. črc 2010

@douda Určitě s ním budeš spokojená, je pěknej a za slušný peníze. Udělá úplně stejnou službu jako třeba předraženej x-lander apod. 🙂

delf14
24. črc 2010

ahojky holky,chtěla bych jsem se zeptat vás co už máte kočárek taky se mi líbí miminko čekáme až v únoru ,ale nějáko mě baví koukat už ted po kočárkách ještě se mi líbí dva teda,ale chtěla jsem se zeptat prosím,je opravu lehký?co korbičku když jí vezmu i s dítkem unesu jí?myslíte,že se mi v zimě pak ještě mimčo vejde do korbičky?a autosedačka musí být jen jeden typ na podvozek a nebose tam dá připnout jaká koliv sedačka?Předem moc děkuji za odpovědi

misnek
24. črc 2010

Ahoj,kočárek je super, teď je novinka kočárek Warrior plast ten má velkou,prostornou korbu 80x40 a je lehčí o 2,5 kg než kočárek Jumper X.Mrkni na stránky www.mipesa.kvalitne.cz
Jinak tam mají super ceny Tako kočárku a záruční list potvzuji od datumu porodu 🙂 ne ode dne zakoupení. 😉
Na podvozek lze nacvaknou jen autosedačku do 13kg-vajíčko,další kategorii už jen pouze do auta.

misnek
24. črc 2010

jinak korba od kočárku Warrior plast je také lehčí než od Jumpru !!!celý kočárek váží 15kg a má super odpružení

delf14
25. črc 2010

@misnek jé děkuji já mám teda tři favority anemohu se rozhodnout teda na stránky juknu,takže jsi spokojená s kočárkem?!jo jo s autosedačkou to vím,že jen do 13kg jak se dá asi jsem to špatně napsala já jen jestli by se tam dala dát i třeba autosedačka od chicca a nebo jen od taka?mě se líbí ještě kočár kajtex,danny sport a tako právě a nemohu se rozhodnout.

bufina
25. črc 2010

@delf14 Bude na to pasovat asi jen ta od Taka. jinak my už máme za sebou s kočárkem aji první crash test 😀 Byli jsme u tchánovců, měla jsem jen podvozek s autosedačkou, tak jsem tam dala malýho, že ho uspím. Byli jsme na zahradě. Za chvílu sem potřebovala odběhnout, tak drndal manžel. Malej usnul, tak ho už nechal být, jenže kočárek nezabrzdil..... Ten se na chodníku rozjel a sjel asi z 40cm vysokýho schodu. Celej se převrátil. Sedačka se z podvozku ani nehla, malej v ní byl připoutanej, takže se mu vůbec nic nestalo, drží to tam nasazený na podvozku opravdu dubře.

misnek
25. črc 2010

Ahoj,ano musíš mit pouze autosedačku od značky Tako,jiný typ bohužel né.Musím vypíchnout nánožník...je jak na korbě,na sporťáku a i na autosedačce.Miminko tak chrání všude.Je velký prostorný a má límec který lze zvedat když je špatné počasí.Ja osobně doporučuji kočárek značky Tako typ Warrior nebo Jumper X.A jak jsem psala na stránkách www.mipesa.kvalitne.cz mají opravdu SUPER CENY,Záruku potvrdí od datumu porodu a také mají i pozáruční servis.Lze objednat také i barvy které třeba nemají na stránkách. 😵 😵 😵 🙂

delf14
25. črc 2010

jako ceny tam jsou fakt slušný to jo dala jsem si to do oblíbených a ukážu to příteli snad se dohodnem. 😀 jsem ráda,že jste mi napsali informace moc děkuji jste hodné 😉

douda
25. črc 2010

@delf14 jděte ho společně omrknout my jsme byli teťko v týdnu a manžel je taky z něho nadšenej a konkrétně my budeme pořizovat tuten http://www.svetkocarku.cz/kocarky-tako-warrior-... 🙂 , má velkou a prostornou korbičku a nádherně se s ním jezdilo 🙂

douda
25. črc 2010

@bufina ahoj právě že nějakej drahej jsme nechtěli tak to vyhrál tako 🙂 , moc díky za rady jen musím vydržet do října a pak ho objednám 🙂 , měl by přít do 10 pracovních dní ale chci radši ho mít měsíc předem doma 😉 , teda bude u bráchy nebo u nás by nepřežil jak by s ním malej lítal po bytě a chtěl by už vozit mimčo 🙂

bufina
25. črc 2010

@douda No my jsme museli malé pořídit vlastní novej kočárek a panenku a vozíme spolu 😀 Sem to taky měla naplánovaný že ho objednám začátkem ledna, malej se měl narodit 30.1. a nakonec se narodil už 19.12., ale tak stejně jsme mohli ven až bude mít 3 kg a až je měl, tak začaly ty šílený mrazy 😀 ale fakt s ním určitě budeš spokojená. Su ráda že sem měla obě děti na zimu. Aspoň jako nejmenší byli v hluboké korbě a na léto se využil sporťák. I když teda Tako má ten sporťák obrovskej, malej je v něm úplně utopenej a vypadá to dost legračně, tak ještě jezdí v hluboké.