Kočár Tako Jumper X. Jste spokojené?

mirka755
30. bře 2009

ahojky těhulky a maminky
nemáte ho některá? Jak jste spokojené, jak se s ním jezdí atd 🙂
děkuji

dvojcata2
23. lis 2010

ahojky jestli můžu poradit je to super kočárek doporučuju ten Warior je lehčí a disajnově líp dělanej.Já je prodávám a doporučila jsem ho i mojí neteři máme 5měsíční holčičku doma s ním jezdím a fakt super.Dnes jsem objednávala kamarádce na holčičku stříbrno růžovej je nádhernej

bufina
28. dub 2011

Netušíte někdo jak dofouknut přední kolečka? Mezi tím ventilkem a vnitřkem kola je tak málo místa, že tam sotva nacpu pumpičku a než ju pak v tom stísněným prostoru odmontuju, tak je kolo zase vypuštěný ☹ Takže přední kola máme nafouknutý tak napůl...

mirka755
autor
13. kvě 2011

@bufina : já to vyřešila nákupem duší se zahnutým ventilkem. Jedna mě sice vyšla na 80 Kč, ale foukáme o sto šest a bez problémů ;)
http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?hledani=1... 10 dopředu a 12,5 dozadu

bufina
14. kvě 2011

@mirka755 Díky 🙂 Taky sem si říkala že asi budu muset koupit tyhle nový.... Zkusím kouknout někde tady u nás v Brně, někde je snad budou mít.

olusenka
22. dub 2013

@mirka755 mám dotaz, četla jsem Váš příspěvek, prohlédla fotogalerii na rajčeti a přijde mi, že Jumper má taky sešitou ložnou plochu ke střeše (u sporťáku), je to tak? Takže vložka se nedá přidělat za pásky. Můžu se zeptat, jak jste ji tam dala, a jak se dají prostrčit pásy? Musí se celá bouda nějak pokaždé složitě sundat? Nikde jsem nevykoumala, že by to šlo jinak, a jestli jde sundat, nevím. Pásy jsou sešité dohromady ty od ramene a z boku.... ☹ Je to náš velký současný problén,. Začínají tepla, podložka by se hodila, a i z toho důvodu, že jde prát. Ještě dodám, že my máme Takko Warrior.

petrapavl
11. čer 2013

@mirka755 dobrý den koupili jsme ten samí kočárek a chtěla jsem se zeptat na nějakou dobrou radu ohledně čištění kočárku zjistila jsem že nejde skoro vůbec nic sudat a oprat.Děkuji hezký den

mirka755
autor
11. čer 2013

Zdravim

kočárek jde celý odepnout. Pásy se na opěrce prostrčí. Drží v opěradle sponou, která se prostrčí. Poté se přípne vložka. Stejně tak část látky na které dítě sedí. Chce to si sundat boudu, pak se postupně odepnou části,které drží na zip. Prala jsem i boudu, jen stačilo sundat z jedné šroubky.

jennyska
3. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Tako a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 😉

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-tako , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂 Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!