Kočár Teutonia Mistral S nebo Hoco Tornado S

martinaj23
26. lis 2010

Ahoj, váhám mezi těmito dvěma kočárky. Hlavně jako sporťáky - chlapeček bude asi větší dítko (v 10 týdnech 6,5 kg) a jezdíme spíše po lesních cestách

xovicka
26. lis 2010

Teutonii jsem taky chtěla a na Hoco se v obchodě také dívala. Hoco mi přišlo jako zajímavá levná alternativa, ale v diskuzích jsem na tuto značku našla rozporuplné názory. V obchodě nám ani paní prodavačka nevěděla ukázat, jak se sundá přední kolečko, když jsme se chtěli podívat na čepy, kterými je uchyceno. Nakonec vyhrála úplně jiná značka a to Hartan Topline S. U Teutonie mě trochu zklamaly právě ty čepy, kterými jsou uchyceny přední kola, je to taková kovová tyčka, která se zasune do takového plastu. Manželovi to přišlo náchylnější na pokažení. No a děvčata s teutoňácké diskuze si často stěžovala na madlo u sporťáku, že ho není těžké zlomit, i prodavačka v obchodě to potvrdila. Pokud bych se rozhodovala mezi Teutonkou a Hocem, šla bych do Teutonky, je to jiná třída. Ale hodně by mě mrzelo, kdyby se za ty peníze na ní něco pokazilo. Ten můj Hartan působil trošku nerozbitelněji i když nemá tolik vychytávek jako Teutonia.

dzejnysek
23. črc 2013

Maminky, pokud sháníte kočárek Teutonia Mistral S 2011 s ruční brzdou, tak tady nabízím: http://inzerat.i-bazar.cz/2431652-prodam-sporto... 😉 Je jako nový, ještě v záruce. Při rychlém jednání sleva nebo dárek 😉