Kočár Trend Line Rider. Dá se koupit v Praze?

leryl
19. únor 2009

Zaujal mě kočárek Trend line rider.Nevíte někdo,kde by se dal vidět na vlastní oči v Praze nebo na Praze západ.Popřípadě kdyby ho někdo prodával,barvu pro holčičku,měla bych zájem 🙂

astrane
31. kvě 2009

No můj to taky těžce nesl,naštěstí uznal,že nám tam dítě skoro denně spí a je velký a krčí se tam a tento byl za 500+ pošta,tak to nakonec ustál... 😉 Ale přes tisícovku už by mi teda nepovolil...Jinak už jsem ho testla venku a není to tak zlý,i když ten co mám já teda moc nepruží,ale není to Rider,takže Vámvěřím,že vám pruží víc....jela jsem teda s dítětem k sobě,stejně do 5 minut usnul...vypadalo to,že má pohodlí a že se mu bude líbit....já teď ještě válčím se suchýma zipama na boku kočárku a přiděláváním prodlužovacího dílu-nějak mě to nejde správně slepit 😝 ,no ale to mě moc neva,páč v pondělí už budeme mít madlo a udem jezdit jen se sportovní verzí....

leryl
autor
31. kvě 2009

kikimaruska:myslím ty golfky 🙂
astrane:mně kočárek taky tolik nepruží,ale pořád lepší,než nic

astrane
31. kvě 2009

No mě teda ještě vadí,že nemá brzdy na obou stranách...trochu jsem pátrala a zjistila,že nové typy už mají...nevím jestli rider,ale racer ano....
to pružení-Je to lepší než nic,ale s s tím deltimem nesrovnatelné...aspoň u mě...taky máte odpruženou jen jednu nápravu?My tu přední(když mám dítě k sobě)
V týdnu ho vyfotím a hodím do alba,zatím jsem se k tomu nedostala 😔

leryl
autor
1. čer 2009

astrane:tak to vyfot,jsem zvědavá,já mám brzdy na obou stranách,stejně tak péra 🙂

astrane
2. čer 2009

je tam 🙂
Já jsem teď viděla na MMA vpodstatě ten stejnej co mám já a bylo na něm napsané rider,lišil se jen jednou tyčkou a barvou,jinak bylo všechno stejné....asi starší typy či co 😀 Ale prostornej je pěkně,malej se v něm natáhne a chrní jak baryn 😀

leryl
autor
2. čer 2009

tak to máš asi fakt starší typ,ale typ ne typ,hlavně,že tam malej chrníííííí 😉

astrane
2. čer 2009

To jo...a mě se taky líbí...ty barvy mi vyhovují,mám všechny případné doplňky ve žluté,tak mi to aspoň celkem ladí 🙂 a spí se mu tam asi fakt dobře,protože co ho máme,tak spí i přes dvě hodiny a to v tom menším už nedal,max do hodiny byl vzhůru...taky když se tam nemohl ani pořádně otočit a natáhnout,tak se není co divit...Kdyby měl brzdu a odpružení na obou stranách,byl by už skoro dokonalej 😉 😀 Ale novější typ kvůli tomu teda už kupovat nebudu..zase za pětikilo+ pošta je to podle mě dobrej kočár-nevrže,nezatáčí a barvy jsou taky jak nový 🙂 😎

leryl
autor
21. črc 2009

ahoj holky,
potřebovala bych poradit, jak se instaluje do kočárku madlo, nemůžem na to přijít.

kikimaruska
22. črc 2009

Ahojky, tak to ti mohu říct až o víkendu...máme kočár u našich a nik jsme madlo neměnili, tak nevím 😅

leryl
autor
22. črc 2009

ahoj,tak se na to prosím jukni,my z toho nejsme moudrý,díky 🙂

astrane
22. črc 2009

Vy to nemáte tak že tam máte takový ty kolečka na zmáčknutí,címž odpojíte prodlužovací díl a místo něj nacvaknete madlo? 😲

kikimaruska
22. črc 2009

astrane já myslím že to tak je...je se zmáčknou čudly uprostřed na stranách madýlka a vytahne se to...ale nejsem si jistá, juknu doma. Ale bude to určitě tak 😉 , je to u většiny kočárů...tady jsou navíc madla dvě...nevím proč, my máme pořád jen to jedno a přijdou mi stejný 😅

astrane
22. črc 2009

já tooo mám stejný na trend-lineu i na deltimu....jen velikost těch mačkacích čudlíků je jiná 😀

leryl
autor
22. črc 2009

já to zkusím,já jsem ten prodl.díl ještě neodendávala

astrane
22. črc 2009

ale to musíš.... 😀 😀 😀

kikimaruska
14. lis 2009

Ahojky. holky tento týden mi dorazí nová kola na kočárek. Máme v plánu drandit další zimu, jsou objednaná ta bezudržbová, tak hodím fotečku jak vypadá 🙂 Jinak stále v kočárku denně spíme, zase jsme dali Emitexový fusak a krásně si tam chrní...

kikimaruska
19. lis 2009

Tak kolečka dnes dorazila, jsou o trošku vyšší než nafukovací, o víkendu u babi je vyměním a zdokumentuju 😉

kikimaruska
22. lis 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak zde k porovnání dvě fotečky. 😉

leryl
autor
22. lis 2009

ahoj,
jak se snovými kolečkama jezdí,poznáš rozdíl?

kikimaruska
22. lis 2009

ahojky, no vyzkouším to až ve čtvrtek, kdy jedeme k našim. Kubík byl u babi a ještě se nepovozil. Naprázdno se mi jelo dobře, se zátěží musím vyzkoušet 😀 . Jsou o kousínek vyšší, ale jen nepatrně, suprově se jen nacvaknou, docela sem se bála, že to nepujde když to má závlačky, ale je to jen cvak cvak, jako u moderních kočárů. Jen jsem koukala, že na jaře ho odrbu - ty kovový části dole, ty tyče na brzdu atp a nastříkáme ho, už začíná prokvítat...ty roky jsou vidět, tak mu dáme ještě nový kabát. 😉 (tedy jen dole, u kol, nikde jinde to není třeba).

kikimaruska
26. lis 2009

Ahojky, tak referuju po tříhodinové vyjíždce. Dneska jsme ho testovali s novýma kolama a uplně super. Jeli jsme i po polích, ve vysoké trávě a lesních vyjetých rigolech i ve městě...opět mě přesvědčil, že jsem vybrala dobře, co se týče terénu a pohodlí na spinkání. Když ty dvoje kola srovnám, zdá se mi že s těma bezudržbovýma se kočárek lépe houpe-pruží, a jelikož jsou vyšší, bude se s nima podle mě lépe jezdit ve sněhu. Na zámkové dlažbě atp.vubec nerachotí, ty kola jsou tichá jako nafukovačky. Za sebe je tedy určitě doporučuju 😉

01verona
28. lis 2013

Ahojky, všem, přidávám se do klubu. Kočárek Trend-line Rider jsem "zdědila" po známé a nemohu si na něho stěžovat. Jen teď řeším jednu maličkost. Malému je 8 měsíců a očekávám že do dvou měsíců by mohl sedět v kočárku a je zima, máme fusak. Všimla jsem si, že po stranách má uvnitř takové sponky na pár na bříško, nevíte, kde se dá sehnat, aby se dal malý připoutat?