Kočár Trend Line Rider. Dá se koupit v Praze?

leryl
19. únor 2009

Zaujal mě kočárek Trend line rider.Nevíte někdo,kde by se dal vidět na vlastní oči v Praze nebo na Praze západ.Popřípadě kdyby ho někdo prodával,barvu pro holčičku,měla bych zájem 🙂

leryl
autor
28. únor 2009

fotky ještě nemám,ale pak nafotím 😉 prázdý byl fakt lehký,do tašky se v pohodě vejde,teda nezkoušela jsem to z fusakem.
Tak to ho už musíš pásat těma pásama,protože jinak by ho to tlačilo do zad ne?

kikimaruska
28. únor 2009

Ne ne, mám je rozeplý, ten pátý pás mezi nožkama mám položený jakoby u nožiček směrem ke mě a ty prsní pásy mám dané na stranu a zastrčené...ještě je to zbytečné ho poutat, tak jsem je dala na stranu, aby ho to netlačilo. Takto jsem to udělala i u GT3 sportáku co jde do lehu a má pásy...snad jsem to napsala srozimitelně 😅

leryl
autor
28. únor 2009

jo,pochopila jsem to a ještě jednou díky za ten odkaz 😉

astrane
28. únor 2009

vytáhu tam nedou oddělat? Já mám třeba připnutý ke konstrukci,ne přišitý,tak je odepnu a vytáhnu.Mám teda jiný,ale kamošce to taky jde i spětibodovýma...Záleží na tom,jestli jsou přišitý k potahu nebo ne.... 🙂

kikimaruska
28. únor 2009

jé, to jsem nezkoumala. Určitě jdou oddělat, ale já sem se s tím nechtěla oddělávat a skladovat to, pak nevím kdy začne řádit a budu je už muset vytahnout 😉 ...tak je vozím stále sebou 😀

leryl
autor
2. bře 2009

tak jsem dneska projela kočárek a spokojenost,je fakt lehký.Jediné,na co si budu muset zvyknout,že ta rukojet není hladká.

leryl
autor
2. bře 2009

jo a ty pásy jsou přišitý

astrane
2. bře 2009

No tak to je blbý....Ale hlavně že se sním dobře jezdí...
Já s dívám,že píšu kolikrát taky jak tatar 😖

kikimaruska
3. bře 2009

Ahojky, jo, rukojet má vytvarované dolíky na prstíky, já si zvykla hned a vyhovuje mi to...uplně hladká rukojet jak byla na X-landeru zas moc nevyhovovala mě, se mi na ní pak smykaly ruce, když lilo (byla pokoženkovaná, ne jen pěnová) 😉 Pásy jsou přišitý? No vidíš, to já ani nezkoumala...ale má se dát celý vyprat...tak to se asi pere s pásama? Já ho neprala, o vékendu jsme ho zase myli jen mýdlovou vodou a vše pustilo... Ta rukojet je hlavně široká...protože když se přehodí, tak nedrhne o boudičku. Kamarádky kočárek má uplně sedřenou boudu od skládání, kdy se taky přehazuje rukojet a ta je užší než boudička a má ji rozervanou a vypadá jako špinavá (černé čáry...ale je to sedřená látka).

kikimaruska
4. bře 2009

Takže mi napsali z Trend Line jaký je rozdíl mezi RIDEREM a nyní vyráběným RACEREM:

Dobrý den,
Racer má navíc hliníkovou konstrukci, količková ložiska v kolech, nové brzdy, úpravy na konstrukci, síťku proti hmyzu atd....
Jde o tolik změn , že bylo potřeba kočárky odlišit protože se lišili i cenou a vzhled zůstal pro laika podobný.

...tak asi tak, ale jinak vypasdají stejně....takže tedy RACER je ještě lehčí než RIDER 😕 😉 🙂

yanna.o
4. bře 2009

kikimarusko, ten kočárek mě opravdu zaujal. Je to o tom, že kdo chce levnější kočár, nemusí kupovat těžké TAKO. Tenhle je mnohem lepší. Jestli sedí udávaná váha 12 kilo, tak je lehčí než Inglesina Magnum, takže si to umím dobře představit 😀 Svělá věc je ta délka - 103 cm je nadstandardní lůžko 😀 Teď nevím, jestli to má vloženou tašku a jaké ta má rozměry.. A úžasný je i to odkrývatelné větrání, tomu říkám síť 😀 Pokud jsou přišité pásy, tak by mi to nevadilo, jestliže by byly správně dlouhé a akorátně umístěné. Pak by měli dítěti hezky sedět, toho jsem si všimla při zkoušení golfek a golfosporťáků. Když jsou přišité na špatných místech, nepomůže ani jejich zkracování či naopak. Navíc některé bývají krátké, jiné naopak zbytečně dlouhé a nejdou více utáhnout.. No nevím, jak je to v případě Rideru nebo Raceru. Já nekšírovala skoro vůbec (ani v golfech) - jsem furt u kočárku, se kterým zpravidla jedu a stojím jen, když něco ukazujum, tzn. dítě se mi tam nenudí a za další, ač je malý živý, tak je hodný a chová se v kočárku většinou způsobně 😅 Taky se umí vzpouzet a dělat alotria, když ho chci do kočáru dát nebo delší dobu stojíme na místě a já třeba prohlížím v krámě CD, což ho nebaví.

Všimla jsem si i informace o hygienické nezávadnosti potahu. Na tohle jsem vysazená, sleduju to i u vybavení bytu (a to je dneska po této stránce dost problém, musím říct). V D Testu jsem četla o kočárku Zekiwa (typ s vloženou taškou, název si nepamatuji), který paní nemohla vyreklamovat (nechtěli to uznat). Šlo o to, že maličké mimi kýchalo a snad mělo i nějakou vyrážku. Paní zjistila, že po sáhnutí na potah jí svědí ruce, to samé potvrdil i znalec a reportérka. Lezla z toho taková malá vlákna. Docela svinstvo. Jejich popis byl barvitější.

Nechápu, proč kupovat Tako a jiné těžké kočáry, když levné jsou i lehčí kočáry nebo i ty lehoučké (nemám na mysli ultralehké golfosporťáky) 😀 Tenhle stojí za úvahu rozhodně už jen dle popisu výrobce a tvých zkušeností z praxe, navíc v případě, kdy můžeš srovnávat různé typy i váhy kočárků, se kterými máš zkušenost, nemluvě o známých s miminky. To já bohužel nemám 😒

leryl
autor
4. bře 2009

kikimaruska:ta pláštěnka co mi dali ke kočáru nezakryje celý kočár,tak přemýšlím,jestli koupit tu jak jsi psala,to jsi kupovala přimo od nich?

kikimaruska
5. bře 2009

Leryl koukni jak sedí ta naše, ta je přímo od Trend linu, napsala sem že ji chci na Ridera a tuto mi poslali....je dělaná na kočáry s přehazovací rukojetí...takže je trochu jinak vykrojená než na kočárky co ji maj pevnou. Kamarádka má toho Alu Dakara a dostala nějakou uni pláštěnku, musí to na to rvát, jde to ztěžka, je neskladná a nezakryje též kočár, je jakoby malá...taky už koupila tuto, je skladná, lehká a je prostě na něj... kuk sem:https://https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kikimaruska
5. bře 2009

Vložná taška tam je...a ještě se do ní i vejdeme, ale jak je malý starší, přestože délkou malý, tak chce už koukat ven a někdy sedět a to s taškou nejde, tak už ji tam nemáme. Pásy jsem ho ještě nepásala, jsou pořád odložený, pak to prozkoumám až budu zas u našich 😀

leryl
autor
6. bře 2009

kikimaruska:díky 🙂

kikimaruska
6. bře 2009

není zač 😉

astrane
6. bře 2009

My máme univerzální pláštěnku a jde to tak akorát-ten Deltim je taky dost velkej,myslíte,že by ta pláštěnka na Rider pasovala a byla lepší....?Předpokládám,že by měla být o něco větší....

kikimaruska
6. bře 2009

no větší asi bude, když má delší ložnou plochu...jen nevím ten tvar...vyzkoušet 😉

astrane
6. bře 2009

Tvar bude nastejno-A-konstrukce+ přehazovací rukojeť...Mám od Emitexu a nemůžu mít boudu úplně staženou,o jednu polohu se to tam nenacpe...Teď mám ještě od Babydirectu a je trochu větší,ale potřebovala bych ještě o kousek....

leryl
autor
7. bře 2009

ta pláštěnka co mám nezakrývá celou boudu

kikimaruska
8. bře 2009

Tahle boudu zakryje...bouda je u Ridera opravdu veliká a dlouhá...a ta pláštěnka ji zahryje krásně i vzadu...je na míru. Leryl, ty už si jí objednala? Od Emitexu nevím, tvar je spíš na běžné korbičky...a tahle je velká jakoby do kvádru..., jak píšeš, bouda je veliká. 😉

astrane
8. bře 2009

No ta naše taky,my ji celou zakryjeme,jen když je nestáhneme až dopředu-na to je ta pláštěnka krátká-je prostě tipťop,spíš tak o číslo menší a to už mám druhý druh....takže příště zkusím objednat tu vaši-je to na dlouhý kočárek,tak snad zakryje i můj od hlavy až k patě

kikimaruska
8. bře 2009

Určitě ji zkus, je veliká...a kdyby ti nepasovala, tak se tu určitě prodá, seženu ti odběratelku, co by si ji ot tebe vzala 😉

astrane
8. bře 2009

no teď už to kupovat nebudu,počkám až to bude aktuální na další mimi 😉 Tvarově bych se nebála-ten deltim travel je vážně taky docela velkej-hlavně ta bouda....
Ale na novou výbavu si už počká,tu dostane až s novým mimčem..-tašku na kočár,pláštěnku,zavinovačku apod....

leryl
autor
8. bře 2009

kikimaruska:ještě jsem to neobjednala,koukněte do alba jdu tam dát fotečky s kočárkem 😀

astrane
8. bře 2009

KOukám,že místa tam má ještě dost i v tašce... 🙂 A jak se vám s tím jezdí-spokojenost, Přece jen to nemá otáčecí kola,ne který jste byli zvyklí....a má hned 4 🙂

leryl
autor
8. bře 2009

mně se s tím jezdí dobře,manžel jel zatím jednou(vyhnala jsem ho včera samotného),ten měl i u trojkolky kolečko zaaretované,ten si myslí,že je to můj rozmar 😠

leryl
autor
8. bře 2009

dala jsem tam druhou fotku

leryl
autor
8. bře 2009

tak jsem hledala na stránkách Trend-line pláštěnku,ale marně

astrane
8. bře 2009

vypadá pěkně a jak se tak dívám,tak terénní kočár taky celkem užijete 🙂
Jinak já bych nesedící dítě do kočárku,co nejde do lehu taky nedala a i u většího mi přijde lepší,když si může pěkně lehnout....člověk to napoprvé často neodhadne,co vlastně bude potřeba...Ale chlapa chápu-můj by taky nebzl nedšenej...
a to plánuješ jen na přechodnou dobu a pak ho prodat,nebo na dýl-třeba na dlouhý celodenní výlety,aby se pohodlně vyspala,i když už bude starší...?Já doma říct,že na 2 měsíce kupuju inej kočár,tak nevím,jak bych pochodila...?
-Bože já su ale zvědavá-klidně neodpovídej,pokud nechceš,jen se ptám,jak to vidíš,když máš ještě tu tříkolku...