Kočár Trend Line Rider. Dá se koupit v Praze?

leryl
19. únor 2009

Zaujal mě kočárek Trend line rider.Nevíte někdo,kde by se dal vidět na vlastní oči v Praze nebo na Praze západ.Popřípadě kdyby ho někdo prodával,barvu pro holčičku,měla bych zájem 🙂

astrane
19. únor 2009

Můžeš zkusit mimibazar,třeba tam bude něco v praze a okolí...
Mě se teda ještě od nich líbí Racer,myslím,že to je nástupce toho Rideru
http://www.trend-line.cz/kategorie/racer-plus/ a cena je taky velmi příjemná...
Partnerské prodejny mají ale jen na severní Moravě a v Olomouci ☹

leryl
autor
19. únor 2009

astrane:na mimibazar koukám,z Prahy tam byl jen modrý 🙂 🙂

astrane
19. únor 2009

No ale dal by se třeba omrknout...navíc tam barvu nepsali,jen že foto je ilustrační,ale asi bude taky nějakej modrej...Mě ty Trend-line kočárky taky zaujaly,ale tady taky není možnost omrknutí.Vím o něm jen to co napsala kikimaruska v diskuzi o terénních kočárkách a po jejím popisu a zhodnocení bych do něj asi šla i naslepo.Ale nejdřív na další mimi 😉 a to jen v případě,že přesvědčím manžela,v což už teď ani nedoufám 😖

leryl
autor
19. únor 2009

já o něm vím,taky z té diskuze 🙂

kikimaruska
22. únor 2009

Jejda, on má rider už i svoji diskusi 🙂. Ridera podle mě určitě jen staršího, nevyrábí se...ale je to RACER...jen se přejmenoval.. 😉

leryl
autor
22. únor 2009

kikimaruska:díky,na 1 jsem odpověděla,tak uvidíme 🙂 .Doufám,že nezklame,když si ho tak vychvalovala 🙂

kikimaruska
23. únor 2009

leryl, nás zatím nezklamal...přijed si ho vyzkoušet, jsme ze Severních Čech... 😉

leryl
autor
24. únor 2009

kikïmaruska:dík za nabídku,ale je to trochu z ruky 😉 .
V sobotu nám přivezou jeden z těch tvých odkazů,vybrala jsem ten béžovo modro oranžový,tak jsem na něj zvědavá 😀

kikimaruska
25. únor 2009

leryl- hmmm, pěknej, to je ten na tom sněhu focený ne? A předvedou ti ho majitelé, nebo jede poštou? Mě přišel poštou...ale sama sem přišla na to jak ho složit. Pokud ti vše ukáží, plus pro Tebe. Jen tašku máme jinou-to si viděla na fotce, ta origoš mi přišla neprakticky řešená...ale maminy s ní jezdí taky. Tak pak písni co a jak!!! 😉

kikimaruska
25. únor 2009

....určitě at ti ukáží regulaci toho oddpružení, jde na 2 polohy pro spící a živější mimi...mě nepřišel návod a nechala sem to jak to je, pruží mi pěkně...tak mi to vyhovuje, ale jak to přehodit nevím...to Bch musela volat výrobci. A pláštěnku Ti pošlou z Trend linu tu co mám já asi za 180, když jim o ni napíšeš, hodila by se ti i ta béžová co mám já...

leryl
autor
26. únor 2009

přivezou mi ho domů,prtože se báli,že to přijde poničené a pláštěnku mi k tomu snad dají,pak dám vědět

kikimaruska
26. únor 2009

a kdy??? Pak hned napiš a vše si nech ukázat...i to odpružení jak se nastavuje a pak mi to napiš 😀

kikimaruska
27. únor 2009

http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/prodam-koc...
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/hluboky-ko...

kuk sem, pěkný jsou...holky já si otevřela tuny obrázků a porovnávala...ten RIDER= na 99,99999% RACER, jsou vzhledem absolutně stejný...ostatní modely se vždycky lišily, korbou-boudou, konstrukcí...tyhle kočárky jsou totožný...ale nedá mi to, já snad do toho Trend Linu napíšu

leryl
autor
27. únor 2009

kikimaruska:zítra dopoledne tak jsem na to zvědavá 🙂

kikimaruska
27. únor 2009

tak se těším s tebou...už jsem jim napsala...tak jsem zvědavá i na odpověď...

leryl
autor
28. únor 2009

tak ho máme doma,už se těším,až ho projedu.Co Ti říkal manžel,když jsi měnila kočárky?Můj z toho moc odvázanej není.

astrane
28. únor 2009

To žádnej chlap 😀
Jsem taky zvědavá na reference....
A co jste měli doteď?a proč měníte?(teda jestli to můžem vědět... 😉 )

leryl
autor
28. únor 2009

astrane:máme Quinny,malá se už do korbičky skoro nevejde a nechci jí dávat do sportáku,který nejde uplně do lehu.

kikimaruska
28. únor 2009

První kočár se mu moc nelíbil, špatně se mu ovládal a připadal těžký (IMPLAST BOLDER), po problémech s kolečky, co jsme měli od samého začátku sám navrhnul výměnu. X-landera (koupen narychlo, byli jsme bez kočáru) si pochvaloval jak se řídí, ale skladnost už byla horší...řekla sem pak po přestěhování na kopce, že by se hodil kočárek s ruční brzdou a odpružený, ale na X-landera mi ji nebyl nikdo schopný udělat, mám si koupit kočár s brzdou...a zak nakonec máme to Perego GT3. Ridera jsme koupili s X-landerem, který měl malou korbičku a chtěli jsme kočár na zahradu na spaní s co největším lůžkem a k rodičům, abychom nemuseli vláčet pořád kočárky sem tam (bydlí 50 km a jezdíme k nim pravidelně). Rider je už po dvou dětech, ale není to vůbec vidět 😉

astrane
28. únor 2009

Tak to chápu-na to je fakt malá,tam bych ji dala až bude sedět sama-většinou je to tak kolem 8 měsíců....
Kiki-no jo,když se s tím nedá jezdit,tak je to jasný...Ale zase vy si za ty nervy na začátku s malým nějakou tu radost navíc zasloužíte,ne-? 😉 Jsem se včera koukala,jakej je to bojovník a jak byl hrozně malinkej.....mě doktiři tvrdili,že moje děti měli kolem toho 30tt cca 2 kg a ten váš byl takovej drobeček.... 😅 ale krásnej....

kikimaruska
28. únor 2009

to jo, byl to drobek..., on ještě o 3 týdny zaostával v růstu...tak byl mini mimi. To jo, nějaké ty radosti v podobě testování kočárků jsem si dopřála. Těch kočárků je ale tolik co bych vyzkoušela...klidně bych je pro různé značky testovala....a sdělovala vám své dojmy a pojmy 😀 ...to samozřejmě není možné, ale když potkám kamarádku mamku, musím její kočárek vyzkoušet ze zvědavosti...tedy s jejím dítkem 😉

astrane
28. únor 2009

Jo,to já dělám taky,proto jsem zvědavá,co napíše leryl.přece jen má úplně něco jiného...
To srovnání bude zajímavé... 😉

kikimaruska
28. únor 2009

To ano...holt to nebude samo zatáčet...a je to 4 kolka...aletu já mám nyní taky a s Riderem si to vždy užiju 🙂

kikimaruska
28. únor 2009

No jo, už by ho měla mít doma...tak snad se ukáže 😉

leryl
autor
28. únor 2009

jojo,už ho máme,zítra ho zkusíme.Zrovna příjde tchyně,tak jsem zvědavá co řekne,vůbec o tom nevííííí 😉

kikimaruska
28. únor 2009

a áš fotečky, asi ještě ne vid...a co tvé dojmy zatím? Když je prázdný ap? Vejde se malá do tašky, nebo už ji dáš jen do fusaku bez ní, jako jezdíme my?