Kočár trojkolka nebo čtyřkolka? Poraďte

marselina
12. zář 2008

maminky,chtěla bych se vás zeptat jaké máte zkušenosti s tojkolkou?v pondělí jedeme kupovat kočárek,hrozně se mi líbí trojkolky,ale vůbec nevím nevím mají li nějaké klady a zápory.

mirka755
12. zář 2008

jde o to to vyzkoušet, já si trojkolku vyzkoušela v obchodě a během 10 minut jsem byla rozhodnutá že jí chci. Kdo říká, že se trojkolka převrací, tak ano-pokud je někdo nešikovný, může se mu to stát i s čtyřkolkou. Já jsem jezdila s velkým kočárem-trojkolkou a teď mám i golfky trojkolové!!! Nebudu tě přemlouvat k trojkolce, to ne, to musíš vyzkoušet sama. Ale už si neumím představit kočár bez otočných kol-ať je to trojkolka či čtyřkolka-takže asi tak

sisstin
12. zář 2008

marselina: jak píše mirka..vyzkoušet...ja jsem s ní naprosto spokojena,nestabilní jsou jen levné tříkolky, které nemají dostatečný rozptyl zadních kol 😉 jinak do města a na lehčí terény je super, zatočíš jednou rukou...i přes obrubníky jednou rukou...akorát se s ní hůř jezdí v MHD..ale dá se to 😉 ale do přírody, nebo pokud bydlíš někde, kde jsou v zimě hordy sněhu..to by asi nebyla vhodná 😉

evamik
12. zář 2008

Já si taky kupuju trojkolku! A přesně jak píše Sis - nestabilní jsou jen ty levný... Mně přijdou rozhodně snadněji ovladatelné než čtyřkolky, ale asi taky jak které...

aponchie
12. zář 2008

me prijde i ctyrkolka.ktera ma aretacni predni kolecka stejne lehce ovladatelna jako trojkolka to jen pro poradek 😀 kazde aretacni kolo je snadne a je jedno jestli 3nebo 4kolka.navic mam zkusenosti ,ze se fakt do zatacek a po nerovnem a hrbolatem terenu ginglaji a prevraceni a mam zkusenost se znackou Graco pouze a nemyslim si ,ze je levna.tot vse..a navic si myslim,ze je lepsi mit houpaci kocarek pac pro dite je to prirozeny pohyb z briska nez ginglani ze strany na stranu jak maji matky trojkolarky 😀

sisstin
12. zář 2008

jo, na nerovný terén nejsou..to jsem psala..ale nám to do města..a do lehčího terénu v přírodě super vyhovuje 😎 hlubokej jsem tříkolku neměla..neposoudim, až sporták 😎

aponchie
12. zář 2008

no prave...takze zasadni otazky pri vyberu kocarku u nesobecne matky y mela bejt:kam s nim budu jezdit a co chci svemu diteti doprat 😀 😀

sisstin
12. zář 2008

jinak po nerovnym se fakt ginglaj..právě u toho výstupu z MHD je to trošku blbý..ale jinak jsem nikde neměla problém 😉 ale na Sněžku bych s nim teda nejela 😅 😅 😅

aponchie
12. zář 2008

a jela by jsi na tu snezku i tak?? 😀 😀

sisstin
12. zář 2008

apon: já náhodou vyšlapala Sněžku asi milionkrát, páč jsme měli v Malý Upe chatu 😉 🙂 miluju hory v létě 😵

aponchie
12. zář 2008

no a proc si neporidis kocar s kterym na ty hory muzes?? 😀

sisstin
12. zář 2008

apon: páč se na ty hory nedostanu 😉 nemáme auto, ani tu chatu už, ani nemám s kým jet 😉

sisstin
12. zář 2008

marselina: takže fakt záleží, kam budeš jezdit, pokud po městě a tak...tak tříkolka bude super, pokud chce podnikat s kočárem nějaký náročný terény, tak to chce čtyřkolku s velkýma nafukovacíma kolama 😉

marselina
autor
13. zář 2008

sisstin:já bydlím na vesnici ale máme tady jak pěkný chodníky tak i krásné cesty.čtyřkolku jsem měla na první dítko je fakt hezky houpá a je tam mnoho místa v hluboké korbě.já nejsem moc tip který by lítal po horách,tak že trojkolka bude určo 100% vyhovující,v pondělí odzkošíme a uvidíme.
děkuji moc za rady. 🙂

sisstin
14. zář 2008

marselina: tím nerovným povrchem jsem myslela třeba takový ty zabetonovaný kořeny od stromů 😉 jinak dlažba a tak je v poho 😉

marselina
autor
15. zář 2008

sisstin:tak jsme dnes koupili kočík a už je u rodičů,vyhrál V CROSS,tojkolka,měli ho i ve čtyřkolce,ale ten byl ccekově i nižší,zatím jsem spokojená.pořádně si ho ještě odzkouším a vyblbnu jak se vzbudí malej.