Kočár X-lander nebo Jané. X-lander se zdá krátký

janinininka
19. lis 2007

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, pokukujeme po kočárcích, nemáte někdo zkušenosti s X- Landerem nebo Jané? 🙂
Miminko máme mít v půli března, a X- Lander se mi zdá trochu krátký, nemáte zkušenosti?
Děkuji za rady 🙂

many
10. led 2008

yasmin - tak to je nářez - ten tvůj odkaz na tu tříkolku 😀 😀 😀

mkr
11. led 2008

yasmin: zkus mrknout na implast bolder na www.kocarkov.cz my už ho máme doma

beruskablanka
12. led 2008

Ahoj těhulinky,
já se taky po dlouhém vybírání rozhodla pro Roan Marita, stejně jako Many. Je to klasický a hlavně postorný houpací kočárek, trojkombinace a za rozumnou cenu. V diskuzích jsem na něj četla jen samou chválu 🙂 Jen pořád nevím, jakou barvu si vybrat 😕

evik3
13. led 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s kočárkem DorJan - Cross Country.

lucenek
13. led 2008

Marfuska01, jak se řídí čtyřkolka oproti trojkolce, mám úplně stejný kočárek jako ty...teda zatím jen vybraný ale zamilovaná jsem do té trojkolky.....můžu se zeptat kolik tě stál?A co bylo součástí sady? jak je vysoký a taky by mě zajímaly brzdy...a velikost kol....teda jestli toho nechrlím nějak moc 😀

caira
13. led 2008

my mame taky trojkolku, mame Quinny buzz a je to naprosto uzasny kocarek, zkousela jsem ho uz nekolikrat a i mi byl hodne doporucovany, kdykoliv jsem totiz nekde potkala maminku s Quinny tak jsem se ptala jak je s nim spokojena a jestli by neco vytkla atd atd a po dlouhych mesicich studovani ruznych jinych kocarku jsme poridili Buzz a uz se nemuzu dockat az nasi holcicku budeme vozit 🙂

lucenek
13. led 2008

caira a kolik tak v Uk stojí quinny, jsou velké cenové rozdíly?

caira
13. led 2008

lucenek: my ho kupovali vcera { teda tchanovci} a stal se vsim vsudy { sportak, hluboka korba, autosedacka} 500 liber coz je na koruny necelych 18.tisic, coz si rikam, ze neni zase tak desny 🙂

popravde mi ted prijde, ze spoustu veci tady poridim levneji nez bych koupila v cechach, treba dost veci na malou jsme koupili tady v Mothercare a naprosto za super ceny, treba vcera jsem kupovala krasny pyzamka a balik trech pyzamek vysel na cca 300kc, coz si myslim, ze je super 🙂

lucenek
13. led 2008

no to joo, tady to stojí dost...teda včera jsem ulopila super tričko za polovic...ale to jsou jen nárazovky...no tady by celý quinny buzz stál víc....to si piš tak celá sada přes dvacet...si myslím

caira
13. led 2008

je fakt, ze ted to tu vyjde levneji kvuli tomu jak klesnul kurz libry, takze se to ted vyplati 🙂
My vcera meli nakupni manii a poridili uz komplet vsechno, zabralo to par otoceni se autem tam a zpatky ale uz jsme snad vybaveni. Dneska jeste narychlo skocim do mothercare koupit par dalsich bodycek s dlouhym rukavem v mensi velikosti, prijde mi, ze mam vsechno az od 56 ale nic v newborn velikosti, tak kdyby mala byla nahodou drobek at mi ve vsem neplave 😀
Jak si vubec uzivat tehu? koukam, ze jsi 15tt, to obdobi jsem si uzivala nejvic, zadne bolesti, a uz taky zadne nevolnosti... fakt si druhy trimestr uzivej co to jde..pak je to tezsi a tezsi 😉

lucenek
13. led 2008

jo užívám, je mi fajn....
ty budeš rodit v anglii?

caira
13. led 2008

jojo, rodit budu tady, coz jsem i rada, rozdil v peci je tu docela velky, takze tak nejak k nim mam vetsi duveru 😉

lucenek
13. led 2008

však jasně...teď si vzpomínám, kdysi ses patal, kdy má svátek Phoebe, že???

lucenek
13. led 2008

teda ptala, sorry za překlepy

tlap.ka
13. led 2008

eviku, o tomhle kočárku je tady někde diskuze založená, zkus to dát do vyhledavače. Obecně prostě jak kdo s jakým kusem, někdo nadává a někdo je spokojený. Nejvíc asi mainy nadávají na brzdy,ale zase jak které. Pozor si dej až budeš objednávat barvy kočárku, upozorňovala tady Pavlínka, že změnili barvy doplňků, takže to co bylo zelinkavé je teď tmavě zelené a nevypadá to tak hezky. každopádně já do tohohle kočárku s nějvětší pravděpodobností půjdu 😉

evik3
13. led 2008

tlap.ka díky, zkusím to najít. Nechce se mi do kočárku vrážet přehnaně moc peněz. Ta cena za DorJan mi přijde rozumná 🙂

bakule
13. led 2008

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá zkušenost s novinkou 2008 od Chicca sada Trio Tour 4 http://www.sunmobil.cz/detail.php?id=180 nebo zda jste neslyšeli nějakou kritiku. Byla jsem také jako většina velkou odpůrkyní kočárků Chicco, ale dnes mě v obchodě tento model docela překvapil. čtyřkolka, úžasná manipulace, lehký, prostornější než ostatní od Chicca. Taky zvažuju Xlander XA, pořád nevím. Blbý, že ani u jednoho nejde přehazovat rukojeť. 😖

tlap.ka
15. led 2008

evi, no mně je tenhle kočárek taky moc sympatický a nejen cenou 😉 jen pozor při tom výběru barev, radši se zeptej, jestli se nějaký ještě nezměnily 😉 tady je ještě jeden odkaz na diskuzi o DorJanech 😉

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

robin154
15. zář 2008

Ahoj, mohl by mi někdo poradit nějaký kvalitní kočárek, čtyřkolku, která se houpe? Dík

vlkousek
24. zář 2008

taky tohle řeším, i když předčaně(plánujeme třetí mimi), mám už své zkušenosti a docela špatné. Buď byl kočár špatně skladný, nebo těžký. strašně se mi teď líbí Implast bolder 4. Mají krásné neokoukané vzory a zdá se mi, že nemá zbytečný funkce. No ještě ho omrknu "na živo", hlavně vyzkouším jak se s ním manipuluje a chci ho.

petv
24. zář 2008

Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bartatina od Freeline? Líbí se mi, ale zatím jsem ho nikde neviděla naživo. Četla jsem na něj recenze a byly většinou pozitivní. Díky za případné odpovědi 🙂

m.simonka
25. zář 2008

abych také přidala... jsem v 17.tt a máme vybraný kočárky- jané nomad pro 2007 barva h18 marine + korbička ve stejné barvičce ale také kolekce 2007,,a ta je těžko k sehnání... a jané slalom nechceme tu trojkolku protože to přední kolo je moc ve předu..takže bud jane nomad nebo Casualplay s4 kdo chce at mi napíše na email- m.simonka@seznam.cz 🙂

smardik
25. zář 2008

petv známí ho měli a nemohli si ho vynachválit 🙂 a vypadá hezky

lodicka30
13. pro 2009

trojkola - no nejdřív jsem si myslela co je to pětného za hit, než jsem jela s kočárkem kámošky, má speediho, ale to je u všech. Jela, držela kafe s crossu a najela nějak divně na vyšší obrubník, kdybych vedle nestála, tak by se kočár převrátil. V tom okamžiku by musela mrsknout z kafem o zem, polit lidi okolo, nebo dítě sbírat z chodníku. Je to sice o zvyk to najíždění na chodník, ale když nejde zaeratovat a nějak se divně protočí tak už trojkolku ani za nic.....

duppe
27. bře 2011

Zdravím, poradíte kočárek na letní miminko? Váhám mezi Firkon Verano a Jané Slalom (foto v albume). Děkuji moc za rady 🙂