Kočár X-lander XA 2010. Máte zkušenost?

petrastudio
2. kvě 2010

ahojda všem,jelikož čekáme první miminko a nějak si ve všech značkách,modelech a typech nemůžu vybrat,prosím poradit.Favoritem je zatím x-lander XA,máte s ním nějaká zkušenosti,prosím?:o)) nevím na co se přesně mám zaměřit,potřebuju bezpečný,snadno složitelný do auta a s výbornou manipulací,bydlíme v malém městě.PETRA

jijitka
20. srp 2010

@klara.t - díky za podrobný popis 😉 Jedinou nevýhodu kočárku vidím v tom, že nejde rozložit, tedy je neskladnější do auta - což u mě může být problém (zkusím porovnat s rozměry Firkonu a zkusím). Ještě k tomu odpružení - houpání už u sporťáku nepotřebuju, jde mi spíš o to, jestli není moc tvrdý na nerovném povrchu.
A jestli už máš malou vyfocenou v kočárku, zkus, prosím, přidat fotku.

marketa97
20. srp 2010

Ahoj, v mém albu najdete fotky jak vypadá X-lander XA 2010 v reálu, je to barevná varianta Ocean. Kočárek se ve skutečnosti tolik neleskne jako na fotkách, foťák to trochu zkreslil 😀

klara.t
20. srp 2010
jijitka
20. srp 2010

@klara.t - krásný kočárek 😉 A oproti Firkonu je fakt obrovský - myslím místem k sezení. Naopak bych uvítala, kdyby měl menší podvozek, jinak nemám šanci ho narvat do kufru auta.

klara.t
21. srp 2010

@jijitka dala jsem oba kočárky zadními kolečky k sobě a jsou nastejno, možná je X-lander o 1cm užší (z popisů jsem myslela, že bude širší), zdá se mi i po složení kratší, ale neměřila jsem. Ale na výšku je při složení vyšší, protože se nerozdělí na půlku jako ten firkon. no chtělo by to vyzkoušet. MY máme velkého scenica, takže místo v kufru jsem nikdy řešit nemusela.

adamada
1. zář 2010

@tazule a jaký jste měli fusak do hluboké korby x-lander? Dávali jste i deku?

klara.t
20. zář 2010

Holky, když jsem vám tu tak hezky popsala kočárek, tak dejte prosím hlas Adélce. Díky http://www.pampers.cz/cz_CZ/photoCompetition?ba...

adamada
21. zář 2010

@klara.t opravdu moc pěkná fotka Adélky a hlas si opravdu zaslouží!!!Za mě má hlas

klara.t
28. lis 2010

Tak píšu po několikaměsíčním používání. Kočárek je stále super. Žádné vady se neobjevili. Ale jedna věc mi teda fakt vadí. A to ten nánožník. Do teď byl super. Je to vlastně takový pytel, do kterého jí zapnu. S dekou OK, ale teď jsem už musela vytáhnout fusak (Emitex combi) a ten se tam v prodložené verzi nevejde. Takže se musí jezdit bez nánožníku. A k tomu je na ten kočár asi moc dlouhej, protože se ta jeho spodní část pomalu dotýká koleček. Takže jsem z toho nánožníku zklamaná. Kamarádka má Jané slalom pro a pod nánožník se jí vejde ten samý fusak v pohodě. ☹

ivkaj
27. črc 2011

Zkusím oživit diskuzi 🙂

Máte tip na dobrý zimní fusak do sporťáku?

miana
27. črc 2011

@ivkaj Absolutně nevím,jestli jsem vybrala dobře, ale koupila jsem Emitex combi, tak bude do korby a snad i do sportáku.

marketa97
10. únor 2012

ahoj holky dotaz na vás které používáte sporťák XA verzi 2010 nebo 2011, dneska jsme si všimli že se nám začala trhat slída na boudě v místě ohybu když se zatahuje boudička a to hned na několika místech, nestalo se to už některé z vás? kočárek je do srpna v záruce, tak se chystám ho v pondělí reklamovat. je to náš první problém s tímto kočárkem.

maxi.smile
11. únor 2012

@klara.t tak já měla emitex combi taky a nánožník a vešlo se mi to úplně v pohodě?? 😕

klara.t
11. únor 2012

@maxi.smile já ale měla emitex combi exclusive, ten je delší.

levata
5. čer 2013

nevíte kde by se dala sehnat gumová krytka na zadní kolo x landera? koupila jsem z bazaru a chybí tam. Díííky

loafeer
5. čer 2013

@levata zkus napsat do babypointu ( myslim www.babypoint.cz), maji tam servis, minuly tyden jsem tam objednavala vlozku do kocaru a polostrovani

levata
5. čer 2013

a ještě jeden dotaz co se dá dělat s tou popraskanou slídou na stříšce? je na to nějaké speciální lepení? nebo jak lze řešit? Díííky

loafeer
5. čer 2013

@levata ja to ted lepila izolepou....na náhradní boudu jsem se pro změnu ptala na Ina baby.cz a tam že už se nedělá...nevím, co by na to babypoint

levata
6. čer 2013

@loafeer už jsem tam právě napsala, tak uvidíme

loafeer
6. čer 2013

jj, mně odpověděli celkem brzo

loafeer
6. čer 2013

@levata mohla bys mi pak písnout, co ti napsali? já to vyřešila izolepou, tak jestli existuje nejake inteligentnejsi reseni

levata
6. čer 2013

@loafeer určitě, zatím neodepsali .-)

levata
7. čer 2013

@loafeer cituji Boudu je možné u nás opravyt cena výměny igelitu 350,-kč.+ poštovné 120,-

loafeer
7. čer 2013

@levata hm, takze blbe...jak bych jezdila bez boudy....jeste v tohle pocasi:o)

levata
7. čer 2013

@loafeer asi tak ☹ takže průhledná lepenka to jistí .-)

loafeer
7. čer 2013

@levata viď...a hlavně, co by za to nechtěli jako, za kusek igelitu, blázni:o)

levata
7. čer 2013

@loafeer práce je drahá .-)

klara.t
29. pro 2015

Nevíte, jaká jde autosedačka na tento kočárek? mimo té, co k ní patří samozřejmě. díky