Kočár Zopa Viper. Máte s ním zkušenosti?

zusma
21. dub 2009

Maminky, nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem?:
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Kocar...

Na obrázku se mi moc líbí, v reálu jsem ho ještě neviděla. Zajímalo by mě, zda ho někdo máte a jaké jsou na něj reference.
Děkuji

luci81
19. lis 2009

nikollette-taky ho můžu zatím jen chválit.Pravda máme ho teporve od léta a víc ho používám až poslední dobou,ale nemůžu si stěžovat.Lehký,snadno ovladatelný.jak už psala llaayllaa v pohodě se pod nánožník vejde fusak,či deka.madlo i pláštěnka jsou určitě součástí.S počtem koleček neporadím,my máme tojkolku.Známá má moon,taky trojkolku,což je v podstatě to samé,vozí v něm dvouletou holčičku a říká,že i s takovým větším čertíkem je to se stabilitou v poho.polohování -do úplného lehu to není,ale řekla bych že téměř.Nožičky se polohovat nedají,ale to nejde myslím u žádných golfek tohoto typu(tvaru)Myslím,že to ničemu nevadí,malá v něm spí v pohodě,větší dítě stejně už v kočácku moc nenaspí.

nikollette
19. lis 2009

Luci díky 😉

krista
7. led 2010

meleri • 1d, snž • 5. leden 2010 ve 14:13
Prosím, ví někdo z vás kde sehnat na tento kočárek náhradní díly? Přišla jsem o přední kolečko, a pátrám po internetu po této firmě Zopa ale nic kloudného jsem nenašla..do prodejny kde byl kočárek zakoupen jít nemůžu protože nežiju v česku.

meleri • 1d, snž • 5. leden 2010 v 19:30
jej fakt se nikdo nenajde?

marselina • 2d • 5. leden 2010 ve 20:26
mám taky zopíka,co kdybys napsala do obchůdku kde kočárky prodávají,třeba ti poradí a případně objednají.já ho koupila na děťátko.cz

meleri • 1d, snž • Včera v 11:30
marselino dík..dneska jde moje mamka se poptat, tak snad se dozvíme víc...

jandu
10. únor 2010

Ahojte,
rozmyslam kupit tento kocik.Tie ktore uz mate tento kocik viete mi poradit,ci je vhodny pre 9 mesacne dieta?

marselina
10. únor 2010

ahoj,já jsem ho kupovala kyž měl tobík necelých 9měsíců a je super,teda pro ná.spinká v něm i třeba 2hodky,zato v postýlce přes den cca 30minut.

jandu
10. únor 2010

Diky Marselina.

Este by som chcela vediet ,ci je tam ten pas co pripevnis na madlo (medzi nozickami)? Na fotkach som to nevidela.

jandu
11. únor 2010

A este jedna otazka...je to polsky vyrobok?

luci81
12. únor 2010

jandu-taky mám tenhle kočárek a je fajn,na madlo se žádný pás nepřidělává,ale bezpečnostní pásy na připásání prcka samo má 😉 V albíčku mám pár fotek s ním.

yasmin07
24. únor 2010

Také uvažuji o koupi na popojíždění, když už se dcerce nechce chodit, ale....slyšela jsem od známých cosi o prolamování zádové opěrky 😖 Máte to u kočárku některá????

krista
3. lis 2010

marselina
ahoj maminky,uvažuju o koupi nového golfáče a moc se mi líbí viper zopa,nemáte některá z vás??jaké s ním máte zkušenosti co se týká jezdících vlastností,polohování atd.děkuji moc za příspěvky
26. zář 2009 v 10:35 • 2 děti • Odpověz • Pošli IP

kokina
Ahoj, jé to je super. Taky jsem zvědavá na názory. Právě se ho chystám taky koupit Vybírala jsem mezi moonem, babypointem a tímto. A vyhrál to tento
26. zář 2009 v 17:00 • Odpověz

marselina
já právě taky mám favority zopu a moon buggy,snad nám někdo napíše.
26. zář 2009 v 17:18 • 2 děti • Odpověz

kokina
marselino , mám vybraný černý. Pak bych si tam chtěla nechat ušít barevnou vložku. Nemáš nějaký typ, nebo odkaz, kdo by to ušil za rozumný peníz
26. zář 2009 v 17:48 • Odpověz

marselina
jéé,tak to vůbec nemám,taky má tip bud na černý a nebo ten oceánově modrý
26. zář 2009 v 18:03 • 2 děti • Odpověz

kubinkov
Holky kouknětě do dikuse k Moon Bugy, tam jsou okazy na podložky. Ten váš je opět to samé jen s jinou nášivkou.
26. zář 2009 v 18:52 • Odpověz

kokina
kubinkov, dík za odkaz. No jestli je opravdu Viper to samé jako Moon, tak do něj jdu. Protože je o dost levnější
26. zář 2009 ve 20:03 • Odpověz

marselina maminky:nikdo ho nemáte že byste napsali své zkušenosti a případné klady a zápory??
29. zář 2009 ve 13:41 • 2 děti • Odpověz

luci81
ahoj, od začátku sleduju tohle téma a koukám,že se moc nedozvím.Taky jsme zvědavá na zkušenosti.My ho máme,ale byli jsem s ním zatím 3x.Jsem spokojená,jde dát hodně do lehu,dobře se skládá.Nemám ale možnost srovnávat s jiným a oprvdu jsme ho zatím moc nepoužili.
29. zář 2009 ve 14:22 • 1 dítě • Odpověz

marselina
luci tak se asi nedočkáme,že by žádná maminka neměla tento tip golfek?tak mi aspon písni ty,jak jezdí,co mimi na něj říká atd.
29. zář 2009 v 16:53 • 2 děti • Odpověz

kubinkov
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Jen hledat.
29. zář 2009 v 17:27 • Odpověz

marselina
děkujeme ale to se týká převážně moon a mě se nechce pročítat celá diskuze,teda spíš na to nemám čas
29. zář 2009 v 17:46 • 2 děti • Odpověz

kubinkov
Ale ty kočárky jsou naprosto stejné, ale když se ti to nechce pročítat, tak to máš asi smůlu.
29. zář 2009 v 17:47 • Odpověz

luci81
kubinkov-jenže stejně vypadá Zopa,Moon,Espiro,Mark,možná i další a myslím,že se můžou lišit podle výrobce.

marselina-malý se v něm líbí,ale jak už jsem psala,byli jsme s ním jednou v Praze a pak ještě asi dvakrát,když jsme potřebovali malej ,,vůz,,Jezdí se mi s ním taky dobře.My ho koupili hlavně kvůli ceně Bydlíme na vesnici,jezdíme hodně terénem,to na golfky moc není,takže ho moc neužijem.Původně jsem chtěla Britax verve,ale ten je dražší a má jen minimální polohování zad.Jedna holčina tady má Moon a chválí si ho.Její holčičce budou dva,takže už ho nějakou dobu používá.Ona teda nejezdí po lesních a polních cestách jako my
29. zář 2009 ve 20:06 • 1 dítě • Odpověz

marselina
luci ted jsem si všimla máme stejně staré děti.taky máte mikulášátko??
dívala jsem se na tu diskuzi,ale píšou tam vesměs o moonu a jedna mamča o britaxu.bydlím také na vesnici,máme sporták ale do města na takové ty rychlovky chci golfáč.tak že do viper zopa asi půjdu,moc se mi líbí.jakou barvu jsi zvolila?moderní černou??uvažuju o ní,ale pořád nevím nevím
29. zář 2009 ve 20:09 • 2 děti • Odpověz

luci81
marselina-Anetka je 3.12.Barvu máme černou,máme černý i hluboký kočárek,tak se mi hodí taška k oboum byla to teda taky jediná barva,na který jsem se shodli. Mě se líbil i červenej,ale je fakt,že je dost ,,řvavej,,zelenej jsem taky viděla naživo a pak je snad i hnědej,ale ten jsem v realu neviděla.
30. zář 2009 v 09:28 • 1 dítě • Odpověz

marselina
luci tak my jsme 6.12.
zopík už je objednaný,taky v černé barvě a zítra by měl dojít,tak jsem zvědavá,moc se na něj těším
7. říj 2009 ve 13:38 • 2 děti • Odpověz

luci81
19. lis 2010

Chtěla bych se zeptat,kdo máte tenhle kočárek,jak Vám ,,drží pohromadě,,Já jsem s ním byla spokojená,ale teď jsem ho posílala na reklamaci.Používali jsme ho celkem málo,přesto nám vypadali šroubky,kterými je přidělaná zádová opěrka+se páře v oblasi nožiček.

el267
19. lis 2010

@luci81 ahoj, já je mám cca rok. Používala jsem je běžně a musím říct, že bez jediné závady. Snad jen poslední dobou se mi zdálo, že vrže kolečko. Ale neřeším, protože malá už je bez nich. takže promažu a nejspíš uklidím pro druhé. Jinak se mi nic nerozpáralo,

luci81
20. lis 2010

@el267 díky,mě nejde ani tak o to párání,to byhc řekla,že to může být vada kusu 😉 Spíš je mi divný,že vypadaly ty šroubky 😝 kdyby jeden,ale dva úplně a jeden sotva drží 😠

el267
20. lis 2010

@luci81 to je fakt už závada, pak dej vědět, jak jsi dopadla 😉

luci81
17. pro 2010

@el267 S reklamací jsem dopadla tak,že mi poslali zpátky opravený kočárek s tím,že mi napsali,že záruka se vztahuje jen na výrobní vady,tohle,že jsou vady mechanické,způsobené špatným užíváním,ale v zájmu dobrých obchodních vztahů,že mi to opravili na svoje náklady.No nevím,podle mě,např.to párání-když se něco páře ve švu,respektive tady se prostě vytrhávala ta látka,tak ten šev je prostě už z výroby špatnej-asi málo zachycená látka.My jsme ten kočár použili fakt párkrát,na chvilku,v žádným terénu,aby to byla zátěž...takže si nedovedu představit,jak by vypadal,kdyby byl používanej denně,to by vydržel tak měsíc 😝

el267
17. pro 2010

@luci81 no vidím, že si to dokážou pořádně okecat 😝 Asi jsem měla štěstí, protože já ho používala běžně každý den do města a tak. No v terénu si ten kočárek nedovedu představit. Tak aspoň, že ti to opravili.

luci81
19. pro 2010

@el267 jojo,aspoň,že to opravili,ale že by byli tak hodní a udělali to na svoje náklady jen tak,to se mi nezdá-dneska,že by někdo dal někomu jen tak zadarmo 😅 Spíš si myslím,že se tak pojistěj,aby to člověk nemohl pro stejnou závadu případně opakovaně reklamovat a tím pak nevznikl nárok na vrácní peněz atp.No doufám,že už se s ním nic nestane.

martaska78
14. bře 2011

Ahojky, mám vipera 4 a mám pocit, že se strašně ošoupávají kolečka, dají se kdyžtak někde koupit náhradní?