Kočár Zopa Viper. Máte s ním zkušenosti?

zusma
21. dub 2009

Maminky, nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem?:
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Kocar...

Na obrázku se mi moc líbí, v reálu jsem ho ještě neviděla. Zajímalo by mě, zda ho někdo máte a jaké jsou na něj reference.
Děkuji

jita10
22. dub 2009

vypadá dobře, my jsme se teď zamilovali do tohoto: http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa... 🙂

zusma
autor
23. dub 2009

ach jo, nikdo neznáte? ☹

mama04
23. dub 2009

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/... mám tento a zatím dobré poježdění

zusma
autor
23. dub 2009

taky nevypadá zle 🙂 má hezké barvy na výběr

astrane
23. dub 2009

U kamarádky zase zatím vyhrává zopa jumper 😉 ale ještě ho nekoupili...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4597-zopa-jumper ,ale dá se koupit ještě levněji....

krista
23. dub 2009

Ahojky,
já jsem na tenhle kočárek taky už natrefila protože vypadá skoro stejně jako můj...

Babypoint Mark:
http://www.levnykocarek.cz/data/imgs/01280l.jpg

nebo

Chipolino Omnia:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/imagegen.php?na...

Moon Buggy Kiss:
http://www.detske-potreby.cz/pictures/moon-bugg...

Espiro Magic:
http://img.mimishop.cz/ajashop/0/a539910.jpg

...a ještě asi další kopec napodobenin 😀

Já ti můžu podat informace o tom Markovi akorát, to by ti asi moc nepomohlo, i když vypadá skoro stejně, tak v podstatě stejný být nemusí, ale já jsem spokojená, fotky mám v albu 🙂

zusma
autor
24. dub 2009

Krista díky 😉 Tak mám favority Viper, Mark a asi nejvíc Moon. Ještě je vidět někde na živo.

krista
24. dub 2009

Zusma jestli můžu poradit tak mi bylo několikrát řečeno že Mark je fakt totéž jako Moon (má lepší polohování, ale zase nemá pás mezi nožky připevněný k madlu dole), já chtěla strašně Moona, protože už jednoho mám, tak to byla taková srdcová záležitost, ale nakonec teda rozhodla cena. Moona jsem nemohla sehnat za slušnou cenu, ušetřla jsem ale díky tomu že jsem koupila Marka takových 1,5tis. 🙂

Jinak nevím kde je teda všechny potkat na živo, to asi nebude jednoduchý, tak držím palce! 🙂

mysulka
3. kvě 2009

Ahojky, tak jsme koupili upírka, jen trojkolku, je to ta samá továrna, které dělá moony a ještě asi tři kočárky, je to ta samá konstrukce jen pro jinou značku. Trochu mě štvou kolečka, máme jané a to má nafukovací tak se to s tímto nedá srovnat, ale je stejně lehký, skladný a jednoduchý na ovládání jako moony. Je tam hlavně rozdíl v ceně a ve výbavě, máme k němu v ceně i pláštěnku + nánožník, ale nánožník mají už asi všechny.

Mohu doporučit, chtěla jsem co nejlehčí, nejmenší, polohovatelný a černý a to byl hlavně u moonů problém, je to nedostatkové zboží 😠

Zatím mohu jen doporučit 😀

zusma
autor
3. kvě 2009

Mysulka to jsem rada že se našel někdo,kdo ho má🙂 doufám že ho omrknu někde na živo. Pořád o něm uvažuji. A záda jdou polohovat úplně nebo ne?

zusma
autor
3. kvě 2009

Měla jsem na mysli zda jdou do lehu? Asi ne vid.

mysulka
2. čer 2009

Ahoj, jo jdou, ale je na prd, že nejdou nožičky, ale když je nouze, tak to stačí 🙂

luci81
7. čer 2009

Ahoj,taky vybírám golfáč,potřebuju na cestování,taky jsem přemýšlela o Zopa Viper,Moon,Mark,nebo Britax Verve.Nevíte,jak jsou na tom trojkolky se stabilitou?
Jinak já se chystám na výstavu kočárků,hraček,autosedaček...Do Lysé nad Labem,tak doufám,že tam něco okouknu naživo.

mysulka
8. čer 2009

Já mám právě tu trojkolku, do terénu na prochajdu bych ho nevzala ale na nákup do obchoďáku to stačí 😉 Vozím na držadlech i tašky a je to OK a i když chce prďola vystupovat za jízdy tak je vše OK 😀 Jen se vysouvá z těch popruhů, tak z toho jsem opravdu odvařená, ale tak to je otázkou času, kdy se to naučí ve sporťáku 😎

kubaka
12. čer 2009

Já mám
Verve Britax - trojkolku, na cestování, obchoďáky maximálně skvělý - v tramvaji se musí držet, aby neupadl. A dokonce i v térénu jsme s ním projeli - když se zararetuje kolečko vepředu, ujde to. Hlavně se s ním perfektně manévruje jednou rukou. Žádný jiný tak vyvážený není.

zusma
autor
7. zář 2009

Tak nakonec jsem přeci jen pořídila Zopa viper 4 v černé barve a zatím veliká spokojenost 🙂

knobloska
10. říj 2009

Aho¨j, přemýšlím o Zopa Viper, ale měřím 180cm a nerada bych se u něj hrbila. Můžete mi někdo, kdo ho máte poradit ? Díky

luci81
11. říj 2009

Ráda bych poradila,ale nejsem tak velká.Snad jen,že rukojeti jsou od země cca107cm.

knobloska
11. říj 2009

Luci děkuji moc, nevím, jestli znáš Moon, ten jsem zkoušela a je hrozně nízko a ještě je takový divně odpružený.

luci81
11. říj 2009

Moon znám,neviděla jsem je vedle sebe,který je vyšší,ale myslím,že to bude to samé.Ani odporužení bohužel neporovnám.

knobloska
11. říj 2009

Luci děkuju moc za odpovědi. Já se obávám, že když si do Viperu sedne dítě, tak se to odpruží a ty rukojeti klesnou dolů. Asi pořídíme Spyker Vibe.

luci81
13. říj 2009

knobloska-naše malá moc neváží,takže rukojeti nekesají,ale ani když jsem na kočárek vší silou zatlačila,nezdálo se mi,že by nějak výrazně klesly.Spyker Vibe je hezkej.My jsme vybrali Viper proto,že je to jeden z golfáčů,který po složení nejsou dlouhý.Potřebovali jsme co nejmenší.

marselina
13. říj 2009

ahojky,tak my už taky jezdíme zopíkem.tobiášek váží 9700g a jsem spokojená.měřím 173cm a vůbec s nehrbím a ani při jízdě kočárkem o nic nikde nezakopávám,což jsem u mého prvního golfáče zažívala.zatím se mi nezdá že když vezu tobíka že by mi sly rukojeti nějak dolů

el267
19. říj 2009

Ahoj, tak já mám zopíka 3, jsem spokojená. Toto je už můj třetí kočárek 😉 vždy jsem si ho pořizovala podle momentálních potřeb naší cácorky 😀 Jsem nadšená z jeho váhy. Lehoučký, dobře skladný. A malá, když dorazil, hned si do něj sedala a chtěla jet ven. A to byl u předchozích kočárků opak. Nesnášela jízdu v kočárku.
Jen si myslím, že ty kolečka se brzy ojedou, ale u nás stejně už nebude nadlouho.
Taky jsem původně chtěla moona, ale tady rozhodla cena a barva. Máme černý 😉

krista
17. lis 2009

nikollette • 1d • Dnes v 17:13
Máte niekto skúsenosti?
Vďaka 😉

llaayllaa • 1d • Dnes v 17:34
ahoj niki 🙂 áno,my ho máme asi také dva mesiace,a zatial som maximálne spokojná,je lahučký,všade sa sním zmestím,v pohode sa skladá aj rozkladá,a v zloženom stave ho možeš prenášat aj v jednej ruke,takže podla mna super 😀 len som zvedavá čo bude v zime,ked nám napadne sneh

nikollette • 1d • Dnes v 18:08
Takže vravíš že v pohode? No sneh to už je iná otázka, s tými malými kolieskami, ale vravíš že inak je dobrý? 😉
či nie je nejaký nekvalitný, že sa hned rozpadne 😅

nikollette • 1d • Dnes v 19:55
Baby nemáte viac skúseností?
Ci má zateplený nánožník, či je k nemu automaticky madlo, či neni nejaký nestabilný, a tak???
Bola by som vdačná za názory 😉

nikollette • 1d • Dnes ve 20:02
A ešte ma zaujíma nakolko sa dá polohovať opierka chrbta?? Úplne do lahu asi nie, vsak?

el267 • Dnes ve 20:13
Já jsem s ním max. spokojená. To co jsem od něho očekávala, to mám 🙂 . Je lehounký, dobře se skládá a přenáší. Dokonce i s malou se mi dobře přenáší, když potřebuju. Pro menší dítě bych ho nedoporučila. záda jdou skoro do lehu, ale nožní opěrka nohou ne.Moje malá není zvyklá v kočárku moc spát. Ale nedávno mi v něm spala pomalu 2 hod. 😉
Madlo jsem měla u něj automaticky i orig. pláštěnku.
Co se týká nestability- výrobce doporučuje ho při stání zabrzdit. Malá do něj bez problémů vleze i vyleze, aniž by vypadla.
Jinak je dost prostorný.
Nám je 20.měs. dávám jen do nánožníku deku, pokud jsme dýl venku.

nikollette
17. lis 2009

Takže sa dá dať skoro do lahu??? 🙂

A tá strieška je v pohode? Nie je nejaká krčivá a a nekvalitná? Lebo mám zlú skúsenosť 😒

nikollette
17. lis 2009

A do lahu ide, a nožičky nie. Ale to asi u vačšiny golfáčov sa nedajú zdvihnúť nožičky, nie?

nikollette
17. lis 2009

A este otázka ktorý je podla vás lepší Viper 3 - či Viper 4 ???? 😕

llaayllaa
17. lis 2009

nikolette,nánožník nieje zateplený,ale v pohode dáš do neho fusak,alebo deku,strieška je podla mna normálna,stabilná a nieje vobec krivá,alebo niečo také,je síce pravda,že štyri kolesá sú štyri kolesá,ale nám sa páčila trojkolka,kedže prvý kočík bol štvorkolesový a možem povedat,že nieje nejaký nestabilný,alebo niečo,úplne do lahu nejde,ale ak ti tam malý zaspí,tak sa v pohode vyspinká,mne malá nezvykne spávat už v kočíku,ale ak náhodou zaspí,tak jej to tak stačí,a opierka nožičiek nieje na vadčšine golfáčov,tiež sme ku kočíku dostali automaticky madlo aj foliu proti daždu,je to velmi praktický kočík,ja som fakt veeeelmi spokojná 🙂

nikollette
17. lis 2009

My máme trojkolku a je trochu krivá ako keby kvoli tomu ze má jedno koleso, tak sa bojím znova trojkolku.
Fakt neviem, ci 4kolesá či 3.
Inak díky za info 😉