Kočárek ABC Design 3 Tec 2009. Máte zkušenost?

marketma
11. bře 2009

Ahoj všem, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Přemýšlím o koupi.... Předem děkuji 🙂

http://www.detskyraj.cz/zbozi/6377-abc-design-3...

dadous
11. bře 2009

Ahoj market sice ještě nejsme těhotny ale makame na tom 😀 taky se mi moc líbí a šla bych do něj, jen mi tam chybí ruční brzda ☹ ale jinak je nadhernej a taky mě zajímají zkušnosti mamin,ktere ho mají 😉

dadous
20. dub 2009

opravdu tu žadna mamina nema tento kočarek 😉

jitulka1985
20. dub 2009

Ahoj holky.Já tento kočárek nemám, ale má ho kamarádka a chválí si ho hlavně díky tomu, že je lehoučkej,hrozně dobře skladnej, je složenej fakt za 2 minutky a rozloženej taky a jediné, co se jí nelíbí je to, že má dole malý úložný prostor.Protože když potom chce vézt víc věcí tak těžko ponese tašku a ještě kočár, tak se velký úložný prostor vždycky hodí a tenhle kočárek ho má opravdu malej.Ale jinak si chválí 😉 😵

dadous
20. dub 2009

je jsi hodna že si napsala. Mě ani moc nejde o uložak, ale zajíma mě jak se s ním jezdí? připada mi hrozně křehkej 😅

jitulka1985
24. dub 2009

No mně osobně taky přijde takovej křehkej 😅 Ale jezdí se s ním prý suprově, je fakt hrozně lehoučkej 😉 No víc asi neporadím, snad napíše někdo jinej, kdo s ním má větší zkušenosti 😉 Tak se mějte pěkně 😵

winas
24. dub 2009

Ahoj Dadous, ten to kocarek mam od ledna 2009, dokonce i kolekci 2009 v cerno- oranzove barve 3 kolku.
Je opravdu suprovej muzes snim jezdit v pohode i v terenu, ve snehu proste vsude. Kazdy me take odrazoval kvuli uloznemu prostoru, ale beznej nakup se Ti tam v pohode vejde. Jen pozor na original slunecnik ma spatny uchyt ted to resim tak jsem zvedava co vyresime. Jeste jedna vec prosim pokud si ho budes kupovat nekupuj origos plastu je hrozna a neni ani skladna, koupila jsem na konec univerzalni v drogerii a maximalni spokojenost. Origos se jeste pekne trha.Tak snad jsem pomohla pokud budou jeste nejake dotazy rada odpovim

dadous
24. dub 2009

jee winas konečně někdo, kdo ho ma 😀 bydlím v podkrkonoší, takže sněhu je tu někdy dost, tak jsem byla zvědava, jestli se ty přední kolečka moc nebořej? Kočarek je nadhernej i cenově dostupnej, tak doufam, že s ním budu už příští rok taky drandit 😀 Fakt mě zajímalo jen to jakej je na ovladaní?! diky