Kočárek ABC Design 3-TEC, máte zkušenost?

veronika129
27. srp 2012

Máte zkušenosti s tímto kočárkem? Rodíme v Lednu, jak se s ním jezdí ve sněhu, neklouže? Další zkušenosti? Moc děkuju.. spěchá... mám možnost výhodné koupě...

detina
27. srp 2012

ahojky, já ho měla, 4 - tech tmavě modrý s bílou ,na netu jsem si ho objednala, jen že se mi vzhledově moc líbil....můžu zaslat fotku do mailíka, že nelžu.... A nikdy více....

detina
27. srp 2012

Se 4 koly jezdil do prava, tak jsem ho reklamovala a oni nám nabídly, že je možné udělat ten 3 tech a já souhlasila....Malý se narodil v prosinci a s tím kočárem 3-tech se nedalo vyjet....to jedno kolečko se bortilo, furt otočené proti směru...tak jsem ho dala do sklepa a v hraboši jsem si koupila kočár za 500 a drandila jsem s ním....Opravdu nedoporučuji...Procházka na půl hodiny a já byla zdrchaná jak po maratonu.... Bez s něhu to taky není žádná pohádka....je těžký, nehoupe....

detina
27. srp 2012

já měla rizikový těhotenství, ležela 3 měsíce ve špitále, tak jsem to riskla po netu a velké zklamámání....i ta taška na mimi mi přišla s peřinkou moc nízká, když jsem dítě a peřinku zapnula do té tašky a přišlo mi, že je tam moc natěsno a ještě navíc malý měl 4 kila a do té tašky se s fusakem tak tak vešel, ty boky u tašky jsou hodně vypolstrované. Ani jako sporták se mi neosvědčil, tak jsem koupila x lander a byla moc velká spokojenost....

detina
27. srp 2012

malýmu je už pět let, jí ten kočár koupila za 10900 a prodala po 2 měsíčním občasném ježdění za 1500. Stál v bazaru 8 měsíců a maminkám se moc líbil ale pak zjistili nepraktičnost....TAkže nevhodná koupě...Kdyby jste se chtěla na něco teptat, písněte mi maila vstudna@seznam.cz, foto s mimčem mohu zaslat, že je to fakt on.....

detina
27. srp 2012

a ještě se ten sníh narval pod blatníky a bylo vymalováno 😢

hellen
31. srp 2012

Měla jsem a brzo šel prodat.Hluboký je krátký a sporťák nepraktický.Nejde do lehu.Nebrat. ☹ za žádnou cenu.
Mám Jané Slalom pro a jsem 100% SPOKOJENA a nedám z ruky.Malý tam měl luxus.Teď čeká i na druhé mimčo.Jen hluboký mám casualplay .Hluboký se mi líbí víc.Jinak sporťák Jané. 😉