Kočárek ABC Design Moving. Máte zkušenost?

sylvar
6. bře 2008

Chci se zeptat, jestli nemáte zkušenost s tímto kočárkem.
Díky

mata35
6. bře 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Ahoj, ja som mala ABC kočík trojkolku, v podstate som bola spokojná, iba raz sa mi zlomila rúčka, ale vyreklamovala som to a na počkanie to opravili. 🙂

janickabez
13. zář 2008

Ahojky máte je někdo???? mě se moc líbí a uvažuji o nich
my vyzkoušeli už 3 kočárky, ale stále to není ono, tenhle se nám zamlouvá, co váha opravdu 8kg????, jaká je výška madla???? jde s ním pohodlně i vyšší člověk???? unesete je s dítětem do autobusu, tramvaje, trolejbusu ???? jsou nějak skladné do kufru auta??? a tak... Díky moc Jana

krista
22. únor 2009

kajdula • 1d • Dnes v 11:24
Ahojky, vážně uvažujeme o koupi kočárku ABC design moving, můžete mi napsat jakou s ním máte zkušenost, jak se jezdí a tak? Díky moc

kajdula
1. bře 2009

Ahoj taky jsem o nich uvažovala ale jen do doby než jsem je uviděla v obchodě, na obrázku úžasný, ale jsou strašně úzký - vnitřní leřžení má snad jen 28cm. Dala jsem malýho do nich a byl tam jak sardinka a měl jen kombinézu, nedovedu si to představit i s fusakem. Tak snad jsem trochu pomohla.

hrozinka
25. kvě 2010

Vím, že všechny příspěvky jsou zde starší píši pro budoucí zájemce. mám kočárek Moving sportovní kočárek ABC Design a musím říct hrůza. kupovala jsem ho v listopadu 2009 do prosince 09 jsem s ním byla naprosto spokojená, zima přišla až týden před Vánocema takže jsem si ho užívala jak jen to šlo. na jaře už to bylo horší začalo se sekat otáčení předního kola takže ho mám už zamčené, madlo na držení je v tak špatné konstrukci, že tím jak zvedám kočárek na chodník tak se ohýbá čím dál níž už ho mám určo o takových 20cm níž než má být, jediné řešení je stoupnout si dolu na kočárek a tahad madlo nahoru, jenže se zase bojím, aby se mi to nezlomilo. dále boudička už je laicky řečeno vychrchlaná, když byl kočárek nový krásně držela ted už ji člověk natáhne, aby synovi nesvítilo do oči a boudička sama padá až je skoro shrnutá. co se týče prostoru uvnitř tak nánožník se dá sundat úplně dolů, my to za celou dobu neudělali protože po sundání dolů je na sezení dle mého málo místa a syn mi celkem často sjížděl dolů takže, aby mohl pohodlně sedět musím mít nánožník nahoře =o(
za mě tedy velké zklamání ☹ případné dotazy ráda zodpovím na IP