Kočárek ABC design rodeo 2009. Máte s ním zkušenost?

puckalucka
24. únor 2009

Začínáme se dívat po kočárku a tenhle se nám na internetu moc líbí 😵 . Nemá už s ním náhodou někdo nějakou zkušenost? Viděl už ho někdo ve skutečnosti? Předem moc děkuju za info 🙂

danu
25. zář 2009

petraw • 1d, 19tt • Včera o 19:59
Ahojte mamičky!
Nemáte niektorá skúsenosť s kočíkom ABC desing RODEO?

eminkaa113 • 1d • Včera o 20:20
áno, mám ho. čo by si chcela vedieť?

jahodka11 • 1d • Včera o 22:35
aj ja som ho mala.....vanicka super, sportak otras...neda sa dat nalezato a to je velky problem.....ale vanicka patri k tym vacsim, co je dnes vzacnost 🙂

petraw • 1d, 19tt • Dnes o 08:13
eminkaa113 no či si s ním spokojná, ako sa s ním manévruje. či si nemala na ňom nejakú vadu a tak. tvoj názor na ten kočík aj pozitívny AJ negatívny. budem veľmi rada.

jahodka11 ako že nejde dať na ležato 😕 ja som ho videla v obchode a zdalo sa mi to ok a hlavne aj to, že sa dali samostatne nastavovať aj nožičky lebo na niektorých to nejde, pohybuje sa celá športova časť

eminkaa113
25. zář 2009

No vanička je ozaj super, je jedna z najväčších, čo sa mi veľmi páčilo. Šporťak je skôr letný, je bez fusaku a tak, ale ja som sa do tohoto kočíka zamilovala a vyhovujem mi. Je ľahučký, jednoduché skladanie a pod. Na šporťáku mi trochu vadí zábrana, je dosť vysoko, tak ju ani nepoužívam, lebo malá ju má zarovno očí. A ležanie, sú tam 3 polohy, no nedá sa dať úplne vodorovne, ale to sa už nedá na žiadnom modernejšom kočíku. Len na polských myslím, že sa dá. Ja mám trojkolku, trochu sa mi to predné kolečko porúchalo, ale o týždeň som mala kočík doma. Hovorili mi, že to treba každý mesiac mastiť, no nemastili sme. Záruku uznali 🙂
Mne osobne sa veľmi páči. A ľahúčko sa s ním manévruje.

eloana
8. únor 2010

ahoj-holky-rada-bych-vedela-zda-s-timto-kocarkem-mate-jeste-nektera-zkusenosti
Diky🙂

eloana
9. únor 2010

nemate nektera tento kocarek?🙂

petulka28
16. únor 2010

ahojte..ja mam rodeo a som naozaj velmi spokojna, lahko sa sklada, vanicka je naozaj velka...mala je vo fusaku, naobliekana aj v overali a ma bez problemov kopec miesta a to nemam ziadneho drobceka 🙂 dcerka je dlha a aj riadne zivena :D a nemame problem s miestom, sportiacik sa chystame len co sa otepli vyskusat, no tak ako sa tu uz pisalo, neda sa dat uplne nalezato, ale to dnes uz maloktory kocik a myslim, ze to vobec nie je vada...zasadne som bola proti trojkolke a teraz som maximalne spokojna a nemenila by som...velmi lahky, dobra manipulacia...

eloana
17. únor 2010

Ahoj-dekuji🙂)ale-bohuzel-nikde-ho-po-blize-nemeli-tak-jsem-zvolila-kocarek--viz-album

konik88
19. únor 2010

Ahoj, založila jsem nové téma, ale eloana mě upozornila na toto téma 🙂 Taky se po něm pokukuju, ale nevím. Pořád vybírám a nemůžu žádný najít, co by mi 100% vyhovoval.

romana.st
2. kvě 2010

Ahoj holky,
nevíte jaký je rozdíl mezi ABC design - Rodeo a ABC design - Cobra?

















🙂
Zamilovala jsem si ho a přemýšlím o koupi 🙂