Kočárek ABC Design Viper 3S. Jste s ním spokojené?

ivett
2. srp 2010

Zdravím,
o tomhle kočárku tu ještě diskuse není, nebo jsem ji aspoň nenašla...

Najde se někdo, kdo ho má, užívá a může napsat zkušenosti a jestli je spokojený?

Naživo jsem ho už viděla a docela mě překvapil skladností, lehkostí, ale zároveň stabilním a bytelným povozkem, dobrou manipulací, velikostí hl. korby i sportovní sedačky, jen jsem nikde nenašla info od skutečných užviatelek tohoto kočárku...

Budu ráda, za každý názor na něj, díky...

ivett
autor
16. srp 2010

@mmacko jsem ráda, žes byla spokojená, a prosímtě jak se ti tam připevŇovala taška na rukojeť? je dost jakoby příkrá, bude mi tam pořádně držet?

mmacko
16. srp 2010

@ivett ja som tasku len prevesila cez rukovat, ale kamoska to mala lespie vymyslene, zavesila to rovno na rucku, kupila si take haciky a rovno to tam vesala.
A naozaj, lepsie odpruzeny kocik, ktory prejde aj najhorsi teren aj neodhrnuty sneh som este nestretla, teutonia je proti tomu nic a sice gessleiny su dobre odpruzene, ale tie sa vsetky velmi "vyheglaju" aj do stran, to je desne.

velrybous
16. srp 2010

já bych Vám ho i vyfotila až budu u našich, jestli už nebude zabarikádovanej.. 🙂 vím co mi řekla svoja a nejvíc info mám od ivett..manuál k němu, ale nemám... 🙂, takže ho umím jen rozložit, složit, nasadit, vysadit, polohovat lehátko u sporťáku a odepnout co se dá...

ivett
autor
16. srp 2010

aha, no tak nějak ji tam pak snad dám...

mě se líbí, že se dá hojdat, i když to u mě nebyla podmínka, ale málokterý z těchmoderních kočárů jde dneska hojdat a když jsem sáhla na kterýkoli v obchodě, všechny už byly vyviklané do stran, z toho jak to nejde koupat, tak s tím prostě lidi hrkají do stran, aby se to aspoň nějak s prckem houpalo a pak se diví, že se jim viklá, vrže a rozjíždí se...

no klidně ho chval dál 😉 já jsem pro něj fakt víceméně rozhodnutá, i kvůli té ceně...jako já bych dala za kočár i těch 20tisíc, kdyby za to stál, ale všechny, co tolik stojí, podle mě neodpovídají té ceně, a to mi přijde sprosté...

ivett
autor
16. srp 2010

velrybous, tak až (jestli) ho budu mít, tak ti manuál klidně naskenuju a pošlu...dostalas ho rozložený nebo složený?

svoja
16. srp 2010

my jsme k nemu zadny manual taky nedostali....
prilozim nejaky fotky, jestli chcete....

svoja
16. srp 2010
velrybous
16. srp 2010

@ivett vyzkoušela jsem si ho, takže složený... 🙂

ivett
autor
16. srp 2010

svoja super, díky za fotky...je manžel vysoký hodně? vím, že ten viper je nižší než normální kočár, tak jen ať vím, kolik tvůj manžel měří???

jinak mi volali, dneska se jedem na kočár podívat 😵 už došel na prodejnu...jupííí

mmacko
16. srp 2010

Ivett, ked vytiahnes rucku na uplne hore, pre cca 180 cm vysokeho cloveka je to v pohode 😉

ivett
autor
16. srp 2010

mmacko jo to jo, to mám ozkoušené, já mám 174, manža 180, to by nebyl problém, spíš mi jde o vizuálnost, jakože ten kočár jak je níž, tak u těch vysokých lidí působí nízko až moc a když bude malou vozit třeba ségra s přítelem (ségra má 184, její přítel 190) nebo naši (taťka má 190, totéž tchán), tak aby jim to nepřišlo moc nízko nebo tak...
ale asi to moc řeším, např. Jané je taky hooodně nízko a ve městě když je potkávám, tak to zas tak hrozně nepůsobí...

velrybous
16. srp 2010

@ivett no super... 🙂 tak pak dej vědět...

svoja
16. srp 2010

ma dva metry

velrybous
16. srp 2010

@ivett jinak manuál beru, jestli u toho bude... 🙂 díky

ivett
autor
16. srp 2010

svoja díky, tak to u něj asi každý kočár vypadá menší než ve skutečnosti je 😉 i když třeba to perégo je kus kočáru, takže tam se to ztratí...

tak to jsem klidná, manža má "jen" 180, tak to bude v pohodě...
a jestli se mu nebude líbit, tak jsem v p*deli (pardon), protože jinak už fakt nevím, co vybrat 😀

velrybous, jestli u toho manuál bude, tak pošlu 😉

velrybous
16. srp 2010

@ivett bude se mu líbit..uvidíš a navíc s ním budeš víc jezdit ty ne???? 🙂 a za tu cenu se mu líbit musí.. 🙂

velrybous
16. srp 2010

našla jsem toto : Hmotnost podvozek 11, sport nástavba 4, hluboká vana 3,5 kg ( takže lehoučkej...) 🙂

ivett
autor
16. srp 2010

@velrybous no, jemu právě až tak o cenu nejde, jeho favoritem byl peg perégo gt3, tak uvidíme...jezdit s ním budu asi více já, to je fakt...
na obrázku se mu líbí, takže snad v realu ho to nezklame...

velrybous
16. srp 2010

@ivett 🙂 tak vidíš...věřím, že ne a že písneš, že ho máš taky.. 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ivett
autor
16. srp 2010

@velrybous doufám v to 😉

velrybous
16. srp 2010

@ivett 🙂 😉

eloana
16. srp 2010

ahoj holky ono ho asi moc lidi zatim mit nebude-sledovala jsem kocarky a tento se objevil nedavno.
A nekomu vyhovavat bude a nekomu proste ne.....ja si koupila taky kocarek , na ktery jsem moc recenzi nenasla je z roku 2009 -vice mene jsem docela spokojena ,ale necekam za 8990 se vsim vsudy extra zazraky🙂))je lepsi ten kocarek videt osahat si ho🙂 Ale zda vam bude uplne vyhovovat stejne nezjistite

eloana
16. srp 2010

holky s vami chlapi vybiraji kocarky??🙂) to tomu memu to bylo jedno jen prskal ,ze chci novej.Ale ja chtela vyzkouset trojkolku.mela jsem vybrano ABC turbo 3S,ale nez jsem otehotnela prestali je delat-byl hodne podobny vipru,ale s vloznou taskou..... a viper se objevil az nekdy v kvetnu -jsem ho tedy zaregisrtovala a to uz jsem kocarek mela🙂)
Asi zacnu byt uchylna na kocarky jako sousedka ta uz ma 3 kocarek 😀

ivett
autor
16. srp 2010

tak já jsem doma a bez kočárku, s broukem v hlavě a nervama v kýblu, už mě to fakt nebaví, asi budeme bez kočáru a malou budeme nosit na rukách nebo co 😠 😀

eloana můj manža se mnou kočár vybírá, protože chce vědět, v čem budeme naše první dítko vozit a i když věří, že já bych vybrala dobrý kočár, přece jen si to musí posichrovat...a i já chci, aby ho viděl, přece jen nebudu s ním jezdit jen já a můj manža se na kočárkování fakt těší...

no takže k viperu, sporťák parádní, manža nadšený, bomba...no pak jsme tam dali hlubokou korbu a teda nejdřív se začal smát a pak okolo toho chodil, že prý to vypadá divně...já uznávám, že ta hluboká korba je dost nízko, níž než ostatní kočáry a tím, že to přední kolečko je menší než ty zadní a když se zaaretuje jakoby pod tu nožní opěrku u sporťáku, tak to prostě vypadá zvláštně, dá se na to zvyknout, ale viděla jsem na manžovi, že mu se to prostě nelíbí, celá ta hluboká korba se mu nelíbila...
takže jako já fakt už nevím, manža by byl nejradši kdyby šel koupit hluboký zvlášť a pak sporťák zvlášť, ono to jde, jenže ty samotné hluboké jsou děsné...

takže jsem v koncích a fakt nevím co mám dělat...

měli tam peg perégo gt3 a na manžovi jde prostě vidět, že to je kočár podle jeho gusta a uznávám, že k chlapovi je to prostě fakt kočár jak má být, je to bytelný kočár se vším všudy, to s viperem srovnat nejde, ale já byla tak ráda, že jsem našla kočár za tak málo peněz (stál u nás teť 7500) a ještě mi vyhovoval...

obávám se, že manža tu hlubokou korbu nepřekousne a tu my hodně potřebujeme, když bude prcek zimní...

už zuřím a nesnáším vybírat kočáry 😠 😠 😠 😝

velrybous
16. srp 2010

@eloana no je to první dítko, tak vybírá a taky bude vozit, tak přece nebude jezdit s něčím co se mu nelíbí.. 🙂 naštěstí se nám moc líbí..🙂 oběma a všem okolo taky...já už se nemůžu dočkat prosince.. 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))

velrybous
16. srp 2010

@ivett nemáš to jednoduchý.... 🙂 🙂 🙂, kupte PP a vymalováno..ať to máš taky z krku...

eloana
16. srp 2010

@velrybous
@ivett 🙂 jasne ja se jen ptam -manzel se taky kouknul ,ale vic to neresil. ja chtela aby mi poradil,ale bylo mu to jedno -nazoru jsem se nedockala 😠 spis me to zaujalo,ze se o to zajimaji ne jako ten muj

velrybous
16. srp 2010

@eloana já jsem radit nechtěla..🙂 spíš tomu rozumím já víc než on.. 🙂...

eloana
16. srp 2010

vsichni brblali ze to je trikolka, tak si vozim sama 😀

eloana
16. srp 2010

@ivett tak jestli vas nelimituji penize --my chteli do 10tisic,tak kupte to PP🙂