Kočárek ABC Design Viper 3S. Jste s ním spokojené?

ivett
2. srp 2010

Zdravím,
o tomhle kočárku tu ještě diskuse není, nebo jsem ji aspoň nenašla...

Najde se někdo, kdo ho má, užívá a může napsat zkušenosti a jestli je spokojený?

Naživo jsem ho už viděla a docela mě překvapil skladností, lehkostí, ale zároveň stabilním a bytelným povozkem, dobrou manipulací, velikostí hl. korby i sportovní sedačky, jen jsem nikde nenašla info od skutečných užviatelek tohoto kočárku...

Budu ráda, za každý názor na něj, díky...

michaelada
8. lis 2010

Takže je objednaný Toffee. Je fakt, že černý jsem naživo neviděla, ale jak má černou i tu konstrukci, tak takhle na netu se mi zdá takový smutný a taky kvůli tomu sluníčku jsem nakonec zvolila ten svělý. Už o tom nebudu přemýšlet a jenom se těšit až mi dojde, určitě bude super 🙂

ivett
autor
8. lis 2010

michaelada ta černá konstrukce vypadá naživo zvláštně, jako je to o zvyku, ale ta šedá je rozhodně hezčí...ta černá je naživo lesklá a jako vyloženě nevypadá špatně, je taková dost sportovní mi přijde, ale není nad klasickou šedou konstrukci...
tak gratuluji, snad budeš spokojená... 😉

michaelada
16. lis 2010

@siska2 Tak kočárek už dorazil, o víkendu jsme ho složili a zkoušeli. Všechno se zdá v pohodě, jenom když dáme tu hlubokou korbičku na konstrukci, tak tam nedrží úplně na pevno, kýve se. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli vám to taky tak dělá. Říkala jsem si, že až se to zatíží mimčem, tak to třeba bude dobrý, ale mám strach aby na hrbech tam chuděra nebyla celá rozklepaná. Manžel ještě říkal, že zkusí utáhnou šroubek na té konstrukci, to jsme ještě neudělali, ale nevíme, jestli to taky nemůže být tím adaptérem co se dává na tu korbičku. No hlavně doufám, že si s tím nějak poradí, že nebudeme muset řešit nějakou reklamaci. Jinak vypadá moc pěkně, potkala jsem na ulici ten černý a jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro ten světlý, snad budeme mít čistotný miminko 😀

mmacko
16. lis 2010

@michaelada vacsina kocikov sa tak hybe, bude sa aj sportak. To je v poriadku, nemusis sa bat 😉

siska2
18. lis 2010

Jo, jo - nám se viper taky tak kýve - je to asi fakt normální. Ale taky si někdy říkám, jestli se mi někde nevykotí 😕 ale ne, neboj, bude to ok 😉

velrybous
4. pro 2010

ahojda, tak jsem včera poprvé vyjela, myslela jsem, že z něj z chudáka vytřepu duši...ve sněhu se jelo dobře, korbička se kýve, ale spal jak dudek, tak to je hlavní..ovládání taky super, vešel se mi tam ve fusaku,ještě jsem na něj hodila deku a kryt na kočárek.. 🙂))))))))))))))))))

michaelada
7. pro 2010

@velrybous Moc moc gratuluji k narození chlapečka, mně už se to taky krátí, do konce roku jsem v práci a pak už nastupuji na mateřskou a 16.2. mám termín, tak to už uteče jak nic. Už se těším jak vyjedeme, jsem ráda, že to kývání je normální, že jsme nenatrefili na nějaký zmetek. Tak hlavně ať se krásně jezdí a piš další postřehy 🙂

velrybous
14. pro 2010

@michaelada děkuju.. 🙂)) jj letí to děsně..nám už je jeden měsíc..do kočárku se zatím ještě pořád vejdeme.. 🙂 dá se lehce ovládat jednou rukou, do košíku se taky pár věcí vejde, takže zatím ok 🙂

siska2
14. pro 2010

Jůůů, taky gratuluju ke klučinovi!! Přeju hodně sil do začátků (pak samozřejmě taky) a jen radost z nového človíčka 😉 ve sněhu je to fakt sranda! zkoušela jsem si zaaretovat přední kolečko, ale bylo to úplně stejné, jen to samo nezatáčelo, tak jsem to zas odaretovala 😀 a nejlíp se mi jelo v čerstvě napadeném sněhu...jak to lidi rozšlapali a nadělaly se hroudy, bylo to na prd a taky jsem z té naší malé treperendy málem vytřásla duši 😀

michaelada
23. bře 2011

Vidím, že žádné nové příspěvky nejsou, ale kdyby přeci jenom někdo hledal nějaké informace ke kočárku Viper 3S, tak přidávám pár zkušeností. Malá má dnes pět týdnů, takže pár procházek jsem už absolvovaly. Zatím jenom v hluboké korbičce, ale jak psala velrybous, ovládá se jednou rukou, košík na běžný nákup je super, prostorný, docela dobře přístupný, zatím velká spokojenost 🙂 Je pravda, že na hrbech se tam malá docela natřásá, ale to nevím, jestli by si člověk u jiného kočárku pomohl. Uvidíme jak to bude u sportovní sedačky, ale zatím bych neměnila. Tak ať se nám krásně jezdí!!!!! 😀

regipraga
16. kvě 2011

@michaelada Dobrý den, děkuji za Vaše předchozí příspěvky, asi si objednám tento kočárek, měla bych ještě jednu otázku, jaké jsou vnitřní rozměry korbičky? Děkuji.

velrybous
16. kvě 2011

@regipraga ahojda, zítra ti ji můžu přeměřit, ale je nám teď 6 měsíců, máme 7 kg a určitě v něm ještě budeme tak 2 měsíce jezdit, nebo já mám takovou představu..

regipraga
16. kvě 2011

@velrybous ahoj, děkuji, jsi hodná.

velrybous
25. kvě 2011

@regipraga 77x33 🙂

velrybous
4. čer 2011

tak dneska jsme poprvé vyrazili ve sporťáku, ale neobešlo se to bez breku, budeme muset asi doladit pásy 🙂 a ještě chvíli bude v korbičce..🙂) jinak super..zatím jsem neshledala žádné nedostatky..🙂 zrovna dneska jsem si říkala, že mám super kočár..🙂

siska2
2. srp 2011

Ahojte holčiny, tak my už si to drandíme celkem dlouho ve sporťáku cca 4 měsíce, jsem s viperem stále hodně spokojená, má výbornou sklapovací stříšku oproti korbě 🙂 jen s pláštěnkou si nevím rady - originálku ABC nemám, vyzkoušela jsem dvě od emitexu - jakou máte vy? a ohledně barvy - příště bych si vybrala nějaký maskáčový - ten náš tmavě hnědý je teď úžasně poznamenaný křupkama a sušenkama...jak prase!! 😉 no ale to asi každý... nedávno jsem Anetku otočila, už nekouká na mě - byla z toho úplně paf, očumovala okolí a pořád se smála a mávala na lidi 😀 paráda!

tykev
18. srp 2011

tak nám dnes kočárek viper přijel! ale manžel je ještě v práci a bydlíme ve 4. patře, tak na nás čeká dole. jsem moc zvědavá jaký bude!!! 🙂

lucieeeee
25. zář 2011

ahoj vespolek, prosím prosím o radu. koupili jsme si pro naše mimi vipera 4s, ale bez přebalovací tašky s tím, že nám bylo řečeno, že originál od abc na rukojeti moc nedrží. tak jsem si říkala "není problém, vyberu jinou", a měsíce plynuly a mám v podstatě termín porodu, tj. do žádného krámu mě už nedostanou, a taška doma stále žádná 😀 . a nemůžu se rozhodnout. jakou tašku byste mi na konstrukci kočárku doporučovaly? (myslím, že by v tomhle snad mezi 3s a 4s nemusel být rozdíl). moc dík!!! snad ještě nějaké odpovědi do porodu stihnu 😉

@siska2 chtěla jsem tě poprosit, jestli bys mi mohla napsat svou zkušenost s babymoov taškou. líbí se mi na netu babymoov nappy bag - prostorností, kapsami i designem, ale nevím, jak by na naší konstrukci držela (teda vlastně ani nevím, jestli máš zrovna tuhle), a pak jsem se taky chtěla zeptat, jestli když je taška pověšená na madle, jestli to dítěti nebouchá do nožiček u sportovní sedačky (když je proti směru jízdy). moc děkuju za odpověď!!!

olivka0802
28. zář 2011

@ivett ja jsem si kocarek chtela taky koupit ale kdyz jsem ho videla na zivo byla jsem dost zklamana jak je nizky a taky se mi zdala mala korbicka jinak velmi hezky,hodi se spis pro mensi rodice

ivett
autor
28. zář 2011

@olivka0802 nízko byl hodně, u sporťáku mi to až tak nevadilo, jako u hlubokého, vypadalo to fakt zvláštně, ale jinak si myslím za tu cenu super kočár...no nakonec jsme šli do jiného a už jsem jich vystřídala za těch 10 měsíců, co je malá na světě víc a teda konečně jsem našla ideální kočár jak velký, tak golfky 😀 díky bohu, už mě to přestávalo bavit střídat...

siska2
12. říj 2011

lucieeeee, tak už asi vybralas, co? Jsem tu dlouho nebyla... S tou taškou babymoov nappy bag teda spokojená nejsem - už ji vůbec nepoužívám, celkem hodně se potrhala - vevnitř takový ten gumový povrch...a na madle taky prd držela. Ale třeba je to jen ten jeden kousek...a byly tam fajn kapsy, hodně kapes. a s tím boucháním o nožky nevím - vzdala jsem to s ní už u hluboké korby... V létě jsem nosila jen plátěnou tašku s dlouhým uchem přes madlo, teď mám dole v košíku hozenou normální kabelku.
A ženské, nemáte náhodou někdo k viperovi skate - či stupátko nebo jak se tomu říká?? Čekáme na jaro další zlatíčko a Aneťanda bude mít teprve rok a třičtvrtě, tak asi ještě moc nepošlape, ufff!!!

lucieeeee
14. led 2012

@siska2 odpovídám se slušným zpožděním, ale skoro sem teď od tý doby, co se malá narodila (tj.od začátku října) nechodím... díky za info, tipy a zkušenost. tašku se nakonec vybrat podařilo - od farlina, jen jsem k tomu musela dokoupit (teda dokoupit se dají, ale já jsem si je vyrobila z karabiny a popruhu) takový ty konce, za který to drží na kočárku. pravda je, že zatím tašku používáme hlavně když jedem autem s autosedačkou a na kočárku jsem jí skoro neměla, ale taška je to super (praktická a i mi krásně ladí k červenému kočárku) a zdá se, že minimálně ke korbičce bude v pohodě... 😉 držím palce s druhým mimískem 😉

tehula
15. led 2012

@lucieeeee ja sice nemam viper, ale ABC Condor, no konstrukcia aj vanicka su rovnake, lenmam 6kolies....odporucam ti tasku od Babylove z DMka
http://www.google.sk/imgres?q=taska+babylove&um...

su na nej take lepiace uchytky, drzi dobre, sedi ku kociku pekne a stala asi 24eur, so zlavou aj menej.

@siska2 ja som s originalnou plastenkou od ABC nebola spokojna. Bol to taky lahky igelit, co sa hned roztrhal a najma, vobec to pekne nesedelo na kociku (oni akoby robili tiez univerzalnu, aby im sadla na vsetky typy ABCciek), prosto to divno odstavalo, podfukoval mi to vietor a tak roztrhal. Kupila som nakoniec univerzalnu (hodim ti link), materialovo super, lebo je taka z PVC, cize ziadne lafrtko a sedi ovela krajsie na kociku, akoby to bol original k nemu. tuto mam
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...