Kočárek ABC Design Viper 4S. Máte zkušenost?

janulina82
10. bře 2011

Ahoj holky,

hrozně se mi líbí letošní kočárková novinka od ABC Design - Viper 4S. Četla jsem zatím skoro jenom samou chválu na staršího bráchu 3S, za kterým jsem taky vyrazila do prodejny v OV, ale tam po srovnání se 4S mě tento uchvátil víc. Přijde mi stabilnější a pevnější, lehčeji ovladatelný. Uvádí se docela vysoká váha - 15-17 kg, ale neřekla bych to, jízda je s ním fakt lehoučká.
Zajímalo by mě, jestli už někdo tento kočárek stihl koupit a vyzkoušet v opravdovém terénu - můžete přidat svůj příspěvek?
A co říkáte na barvy? Je to všechno černé v kombinaci s barevným provedením rámu. Zjistila jsem si, že hlubokou vaničku můžete nacvaknout jakoukoliv, takže uvažuju o nějaké světle hnědé, takže bych koupila pouze sportovní kočárek (černý) a k tomu hl. korbu podle libosti. Cenově to pak vyjde stejně jako když bych kupovala ten nový zvýhodněný set (9900). S tím sporťákem je to komplikované - technicky by šla taky nacvaknout sportovní sedačka ze 3S (líbí se mi varianta lattee), ale neprodává se zvlášť ale pouze s rámem, tudíž bych prý musela koupit dva kočárky a zkombinovat si je sama ☹
Ledaže by někdo měl zájem o to mít Viper 3S v moderní černé barvě, která se dodává na 4S, a tak bychom si vlastně vyměnili hlubokou i sportovní sedačku. Najde se někdo takový? 😵

tertery
12. dub 2012

@lucieeeee A tu stříšku má teda jaký, prosím?

lucieeeee
12. dub 2012

@tertery tu (podle mého mínění) super stříšku má cybex aton (má ji zakončenou umělou hmotou a jednoduše se jednou rukou obsluhuje), navíc ta sedajda i luxusně vypadá. máme viper černo-červený, k tomu tu červenou sedačku a nemá to chybu 😉

kasparci
13. dub 2012

@tertery Taky máme cybex aton (teda už končíme🙂 ) - je fakt báječná! A adaptéry máme taky, ale sedajdu jsme na konstrukci vezli DVAKRÁT🙂 Takže pro nás to nebyl důležitý kup🙂

bjoucik.15
13. dub 2012

Ahoj holky. mám jen otázečku. Je tenhle kočárek vhodný i pro maminu 160cm vysokou? Uvádějí výšku nastavitelné rukojeti 97-111cm. tak jestli to není moc vysoký. Díky

hamma
13. dub 2012

@bjoucik.15 Já mám 164 cm a Viper jsem si zkoušela jako trojkolku a přišlo mi to úplně v pohodě. Myslím, že problém s výškou rukojeti mívají spíš vysocí lidi.

romca13
14. dub 2012

@bjoucik.15 já mám 165 cm a je to v pohodě,,, myslím, že ta teleskopická rukojeť je víc variabilní než ta kloubová

tertery
14. dub 2012

@romca13 Ještě mě napadlo, jak jsme si psali o te verzi golfáče, že se mi nelíbí ta korba v poloze lehu, když sedí, tak ta korba se nějak vzadu sepne?

bjoucik.15
14. dub 2012

@hamma
@romca13 Děkuji 🙂

romca13
15. dub 2012

@tertery zrovna včera jsem to zkoušela,,, jde to trochu zastrčit, ale nepovedlo se mi to udělat tak, jakto mají na fotkách, tak nevím,,,

margitkari
15. dub 2012

Ahoj holky, uvažujeme taky nad viper 4S a zajímalo by mě, jak dlouho jste vozili dítka v hluboké korbičce. Mi čekáme mimčo v červenci a nevím jestli nám vydrží přes celou zimu nebo budeme muset jít v zimě i do sporťáku.

cernalu
17. dub 2012

@margitkari musím říct, že korbička je spíš z těch menších, náš Lukášek byl teda už od narození větší a byl v korbě zhruba pět měsíců pak jsme bohužel museli kočárek prodat, i sporťák mi přišel úzký, ale jinak jsem s ním byla strašně spokojená, jen ta velikost......

margitkari
17. dub 2012

@cernalu děkuji moc za zkušenosti 🙂 .......... já jsem viděla jen nějakou starší verzi od ABC design myslím, že to byla COBRA a přišel mi strašně rozvyklaný a velice těžko se šlo domluvit s tím tlačítkem na madle, aby se dal složit. Tak mám obavy jestli to nebude to samé i u viperu. To by mě jinak zklamal a hledala bych něco jiného. A můžu se ještě zeptat jaký jste koupili ten druhý kočárek?

cernalu
17. dub 2012

@margitkari tak já teda můžu říct že rozvyklaný nebyl a šel bezvadně zkládat, hodně jezdím tak to jsem si vyzkoušela pořádně 🙂 My jsme koupili použitý zn. Bebetto (vůbec jí neznám) ale je hodně velkej, tak ho máme teď třetí měsíc a právě vybírám pořádný sporťák, když tak koukni v albu mám dva finalisty 🙂 a mezi kterými se ty rozhoduješ?

margitkari
18. dub 2012

@cernalu Ahojky 🙂 , tak velice se mi líbí ten Gesslein F4 co máš vyhlídnutý, sice je jeden z těch dražších kočárků a musí se k němu ledaco dokoupit,ale o to by měl být kvalitnější. A u tohoto by jsme asi nemuseli ani dokupovat golfky jak tak čtu. 🙂 Moc děkuji za tip, byla jsem fakt už zoufalá.

dandik
27. dub 2012

Nemáte náhodou někdo do Viper 4S vyzkoušenou nějakou vložku do sporťáku. Zatím jezdíme v korbě, ale už uvažuji, že pro pohodlí dítětě pořídit ze začátku vložku. Do korby ho zatím dávám do jarního fusaku. Díky za tipy.

kasparci
30. dub 2012

@dandik My máme Pinkie - a jsme spokojení

dandik
30. dub 2012

Můžeš prosím poslat nebo vložit fotku jak sedí. Moc děkuji.

dandik
1. kvě 2012

@kasparci Prosím a vybledla. Na diskuzi na Emiminu se to řešilo, že od Pinkie blednou. Z jaké kolekce jí máš. Loňská, letošní?? díky

kasparci
1. kvě 2012

@dandik no,o blednuti bych mohla napsat az po lete🙂 mame v kocarku od zimy.

dandik
2. kvě 2012

@kasparci A jak prosím sedí? Máš s bočnicemi nebo bez? díky

sunnies
2. kvě 2012

ahoj holky, my Vipera máme ale 3S. Jsem s ním maximálně spokojená, je krásně stabilní, bez problémů zdoláváme i terén. Teď už jezdíme ve sporťáku a koupila jsem si podložku od Emitexu. Sedí tam pěkně.

kasparci
2. kvě 2012

@dandik My jsme jinou neměli, takže nemůžu porovnávat - podle mě sedí dobře. Ono na fotkách asi nic vidět není🙂 Máme bez bočnic.

dandik
3. kvě 2012

@sunnies A jakou konkrétně máš od Emitexu? Máš univerzální s bočnicemi? Nemohla bys sem vložit fotku? Moc děkuji .

dandik
3. kvě 2012

@kasparci Moc děkuji, vypadá to super. Já chtěla nějakou barevnou, když máme celočerný kočáre + jsem chtěla do barvy popruhy na pásy. Tak uvidím.

dandik
3. kvě 2012

@sunnies Mně se líbí tato včetně deky do barvy, ale mají různé střihy...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54350321&tab=4

sunnies
3. kvě 2012

@dandik mám tu Uni Moby a je s bočnicemi. Z jedné strany bavlna, z druhé fleece.

dandik
3. kvě 2012

@sunnies jé to je snad ta samá nebo hodně podobná. Před chvílí jsem špekulovala a říkala jsem si, že ta modrá, asi nebude do světlého vnitřku kočárku OK a ono je to moc pěkné. Ten spodek u nožiček je šusťák? jsem to na foto neviděla.

dandik
3. kvě 2012

@sunnies Jsem otravná, vím 😉 omlouvám se, ale je to ta barva AQUA?

sunnies
3. kvě 2012

@dandik v pohodě, ano, je to barva AQUA a u nožiček je šedý šusťák...myslím, že to vypadá celkem dobře 🙂

dandik
3. kvě 2012

@sunnies jak to, že to na fotkách při prodeji podložky není vidět? Máš to z nějakého eshopu nebo z obchodu?