Kočárek ABC Design Viper 4S. Máte zkušenost?

janulina82
10. bře 2011

Ahoj holky,

hrozně se mi líbí letošní kočárková novinka od ABC Design - Viper 4S. Četla jsem zatím skoro jenom samou chválu na staršího bráchu 3S, za kterým jsem taky vyrazila do prodejny v OV, ale tam po srovnání se 4S mě tento uchvátil víc. Přijde mi stabilnější a pevnější, lehčeji ovladatelný. Uvádí se docela vysoká váha - 15-17 kg, ale neřekla bych to, jízda je s ním fakt lehoučká.
Zajímalo by mě, jestli už někdo tento kočárek stihl koupit a vyzkoušet v opravdovém terénu - můžete přidat svůj příspěvek?
A co říkáte na barvy? Je to všechno černé v kombinaci s barevným provedením rámu. Zjistila jsem si, že hlubokou vaničku můžete nacvaknout jakoukoliv, takže uvažuju o nějaké světle hnědé, takže bych koupila pouze sportovní kočárek (černý) a k tomu hl. korbu podle libosti. Cenově to pak vyjde stejně jako když bych kupovala ten nový zvýhodněný set (9900). S tím sporťákem je to komplikované - technicky by šla taky nacvaknout sportovní sedačka ze 3S (líbí se mi varianta lattee), ale neprodává se zvlášť ale pouze s rámem, tudíž bych prý musela koupit dva kočárky a zkombinovat si je sama ☹
Ledaže by někdo měl zájem o to mít Viper 3S v moderní černé barvě, která se dodává na 4S, a tak bychom si vlastně vyměnili hlubokou i sportovní sedačku. Najde se někdo takový? 😵

luciezza
1. led 2016

@natymaty muzu se teptat jak dopadla reklamace sportovni korby,ohledne der ze stran? Mame to same ale mam pocit, ze je to u vsech viperu 4s stejne :( vyresila jste to nejak?

natymaty
1. led 2016

@luciezza -dobry vecer. Nevyresila ☹.Dokonce jsem komunikovala primo s vyrobcem.Pry je to u techto kocarku z teto kolekce standart ☹.

lucisuska
1. led 2016

@natymaty
@luciezza Taky máme ty fuky ze stran u sporťáku a je to teda strašné... Já jsem si říkala, že zimu nějak přetrpíme, ale na jaře budeme kupovat nový sporťák...

natymaty
2. led 2016

@lucisuska ,my mame jeste jeden kocarek,tak abc prodam.Nekomu to vadi,nekomu ne.Je to blby pro dite,ktery je zvykle v kocarku spinkat,pro jen sedici je to v pohode.Nase mala kocarkovaci neni vubec,takze "stary"nechame a novy poslu dal 🙂.Jeste mam jeden poznatek...pouze verze 2014 multicolor je takto zmastena ☹.Trn cerny s bilou je o.k.,u hnedeho fuk tez nebyl.Divala jsem se na ne v nekolika obchodech.Nejhorsi je,ze v obchode neli prave ten cerny vystaveny,ja jsem chtela multicolor.Prodejce mi rekl,ze se lisi pouze barvou.Az jsem doma vybalila krabici a zkousela to,tak me malem kleplo.Dle me je to klamani zakaznika ☹.Reklamaci neuznali,je to standart ☹.

vikynka33
2. led 2016

@natymaty ja mam teda ciste cerny a taky tam fouka 😉😢

natymaty
3. led 2016

@vikynka33 no,tak teď teda nevím.Opravdu v obchodě byl vystaven a díry tam nebyly...takový kočárek bych si nekoupila..

vikynka33
3. led 2016

@natymaty ja si blbec pri nakupu prohlizela hlavne korbu (prastena prvorodicka) a sportak me v tu chvili moc nezajimal 😉

lucisuska
3. led 2016

@vikynka33 Přesně tak a taky jsme na to "dojeli"...a jakého máš favorita na ten nový sporťák?

vikynka33
3. led 2016

@lucisuska zatim netusim, okouknu, co maji kamosky, uz jsem dva zkousela, ale nevim, jak se jmenuji 😉

natymaty
3. led 2016

Ja jsem take jako prvorodicka 😀..Pred 10lety frcel Deltim a Tako,na tech se nic zkazit nedalo..No nastvalo me to pekelne.Nejhorsi je,ze kocarek neprodam.Malo komu to nebude vadit :-/.Mam jeste Cam Cortina,tak si necham ten(je 5let stary)a ten novy (viper) jsem chtela prodat.Ja jsem sportak zkoumala.Strasne se mi libi jeho prostornost,hluboka bouda,ze jde do lehu...proste parada..Toto jsem opravdu necekala.Kdyby ty diry byly u vystaveneho kusu,tak o nej nezavadim ☹.Prodejce se k tomu postavil zady :-/.

vikynka33
3. led 2016

@natymaty u nas meli prave vystavenej jen hlubokej a i kdyz mi pani predvedla i sportak, tak jsem si toho nevsimla. No, pokud bych jeste nekdy vybirala kocarek, tak uz vim, na co koukat 😉

natymaty
4. led 2016

@vikynka33 presne tak..uz jsem zase o neco chytrejsi 😀.

zvanilka
4. led 2016

Holky my právě uvažujeme o ABCViper s4,ale koukam ze to asi není zafna výhra☹ .pak ještě uvažujeme o Monza go

natymaty
5. led 2016

@zvanilka ,to nrzahazujte.Novy model 2016-sedy s hnedou kuzi na madlech,je o.k 🙂.Kocarek jinak nema chybu.Je stabilni a dobre se s nim jezdi,ma veliky nakupni kosik,material je taky super..proste zadny "smejd"..az teda u nasi kolekce(2014)nevychytali tu boudicku ☹.

koncita
5. led 2016

děvčata o jakých dírách tady pořád mluvíte? 😉 Nemohla byste to teda některá nafotit a dát sem? Díky

natymaty
5. led 2016

@koncita - O dirach na boku..na druhe strane je take

natymaty
6. led 2016

@vikynka33 @lucisuska - Holky,co mate tento kocarek..mohly byste mi hodit take fotku?Znova jsem to otevrela ,ted cekam na odpoved z Kenya.. .Neni prece mozne,aby kocarek takove znacky,mel standartne takove diry ☹..Se s tim nedokazu smirit a stojim si za tim,ze u vystaveneho kocarku to nebylo-tam byla latka cca 1cm pod hranu te bocnice,takze kdyz byla operka takto v leze,tak boudicka byla vypnuta=dira tam nebyla.

vikynka33
6. led 2016

@natymaty fotku zevnitr nemam, ale z venku to vypada, ze tam takovy diry jako ty nemame. Ja vetsinou do uplnyho lehu nedavam, tak mi to tolik nevadi. Spis me stve ta latka okolo, ze planda a tudy tam tahne.

vikynka33
6. led 2016

@natymaty promin, jsem nepridala ty fotky

natymaty
7. led 2016

@vikynka33 🙂..takhle bych byla spokojena kdyby to bylo.Jdu poridit fotku z venku..

vikynka33
7. led 2016

@natymaty vidis a ja si stezuju 😀

natymaty
8. led 2016

@vikynka33 jsem zapomnela udelat fotku :-/ ..No,kazdopadne kdyz je boudicka vypnuta a operka v lehu ci na druhe poloze,tak tama fouka :-/.Z vnitrni strany by se tama dal prohodit tenisak-vrrrr.

natymaty
8. led 2016

@vikynka33 z jake kolekce mas kocarek?Take 2014?...ze je jednobarevny a konstrukce stribrna 😉

duck09
8. led 2016

Mame Viper 4S, ale z roku 2012 a taky tam myslím nemáme takové díry. Jinak jsme s kočárkem spokojeni. Korbička super, obě děti v ní vydržely do 9,5měsíce. Sporťák je menší - užší, ale to i tím, že je otočný po a proti směru jízdy, ale novější modely jsou na tom prostorově o něco lépe, co jsem koukala. Je fakt, že sporťák je už fakt tíha, ale takový je to prostě kočár, nelze srovnávat s 7,5kg golfkami ...

vikynka33
9. led 2016

@natymaty ty jo, vis, ze vubec nevim? Koupeny je 11/2014, ale jestli to byl model 2014 nebo starsi me vubec nenapadlo zkoumat. Ja chtela cernej, tak ho mam, ale mozna mi pani nakombinovala jiny vrsek a jiny podvozek.... Uz ani nevim. 😉

vikynka33
9. led 2016

@duck09 jak se ti tam deti tak dlouho vesly? To bylo asi pres leto, ne? Ja malou musela dat do sportaku v 7 mesicich, prozoze s fusakem se mi tam uz nevesla.

vikynka33
9. led 2016

@natymaty to je fakt pitomy, tak snad ta reklamace vyjde 🤔

duck09
9. led 2016

@vikynka33 Dcera je v listopadu a šla do sporťáku v srpnu. Syn je v březnu a šel do sporťáku v prosinci. Pořad jsem se s korbou nechtěla rozloučit, s fusakem Lodger to měl tak tak, ale dalo se. Se zimním emitex už ani náhodou, takže jak se ochladilo, korba šla do sklepa 🙂 Navíc já ho v korbě nosila na balkón dospat a se sportakem už ho vždy vzbudim :( ta korba se mi nosila lépe - bydlime ve zvýšeném přízemí.

lefla
11. dub 2016

Tak už s kočárkem design jezdíme skoro měsíc a půl a spokojenost. Byli jsme už i na horách a zatím jsme si poradili s každým terénem. Super se ovládá, jen na cestování to nebude úplně ideál, není moc skladný, zabere nám půlku kufru a to máme velkého kombíka. V druhé půlce jede pes, takže nějaké delší cestování musíme ještě vymyslet...

digklariska
14. dub 2016

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat na autosedačky od tohoto výrobce. Jak jste s tím spokojené? 🙂 moc děkuji za odpovědi