Kočárek ABC Design Viper S4 - prosím o recenze

10. led 2014

Ahoj, máte prosím zkušenosti s kočárkem ABC Design???
Je vhodný i do terénu??? Jak dlouho jste vozily miminko v hluboké korbičce???
Prosím o recenze. Díky moc 🙂

prcekverunka
10. led 2014

@orchidejka My jsme ho původně chtěli, líbil se nám, je takový prostorný, robustnější. Ale bohužel taky moc těžký. Ono se to nezdá, řekneš si kilo sem kilo tam, ale když nám paní dala na prodejně do kočárku umělé miminko (docela těžké), tak to bylo hodně znát. Zkoušeli jsme pak to samé s jiným kočárkem a ta manipulace byla úplně jiná..

10. led 2014

@prcekverunka a do kterého jste nakonec šli?

romca13
10. led 2014

@orchidejka my kočárek měli, s hlubokou korbičkou jsme byli maximálně spokojeni,, malýho jsem tam vozila do 9ti měsíců a to nebyl žádný drobeček,,,,

10. led 2014

@romca13 takže když budeme mít miminko v dubnu, vleze se mi do hluboké korbičky ještě i v lednu i s fusakem? to asi těžko říct, co?
jo a zvládal kočárek i jízdu terénem???

romca13
10. led 2014

@orchidejka my jezdili v kočárku od června do března,,,, terén naprosto v pohodě

@romca13 super,díky 🙂 je to zatím favorit Nr.1 🙂

prcekverunka
10. led 2014

@orchidejka Britax B-Motion nakonec vyhrál u nás...

ma_ia
10. led 2014

Tak já mám mimi v květnu, v korbě jezdila až do skoro 8mi měsíců a ještě by se tam i vešla, a to i s fusakem. Ale už si začala sedat, rukama se chytla korby a sedla si, což jsem nechtěla. Tak šla do sporťáku, kde jsou kšíry. Jsem s kočárem moc spokojená, terén zvládá naprosto s přehledem (v terénu mám zaaretovaná kolečka, po městě na volno). Není teda houpací, ale trochu drndat se v něm dá.

ckei
10. led 2014

@orchidejka i já ho mám, malý se vozil v hluboké korbě od začátku října do května, ale vydržel by tam určitě déle, ale už chtěl koukat, manipulovatelnost velmi lehká, tu hodnotím výborně, velmi praktický kočárek s mnoha vychytávkama, sportovní verze jakbysmet. Za mě samá pozitiva. Jediné negativum u sporťáku, není možné odepnout madlo jen jednostranně (nemá kloub pro ohyb). Je nutné jej tedy v případě potřeby odepnout oboustranně. Terén naprosto bez problémů a že jsme jich projeli 😉

@prcekverunka
@ma_ia
@ckei
děkuji 🙂

duck09
11. led 2014

My máme model z r. 2012 a jsme moc spokojeni. Malá jezdila v korbě do 9,5 měsíců (půlka listopad - konec srpen), ještě by se vešla, ale už byla čilá, takže by mě mohla vypadnout a nechtěla jsme kvůli měsíci kupovat kšíry, takže šla do sporťáku. Sice je docela těžší, ale to většina kočárků, mezi kterými jsme se my třeba rozhodovali, měly váhu podobnou. V terénu úplně bez problémů. Jen mě pískalo kolečko po cca 7 měs, v pohodě vyreklamováno (výměna) - do 5-ti dnů byl kočárek zpět. Teď se porozhlížím po golfkách, ale to spíše jen do auta a do města, tento bude ale v pozoru doma pořád 🙂

detaverne
12. led 2014

Kočárek má docela nízko posazenou hlubokou korbičku. Takže, pokud jsou vyšší rodiče, hodně se budou k miminku v kočárku ohýbat. Rukojeť je teleskopická. Je to docela pevný kočárek, vhodný i do terénu. Nadarmo mu výrobce nedává záruku 3 roky. Nevím odkud jsi, ale v Ostravě - Hrabůvce je k vidění v OD Špalíček. Mají i stránky www.i-kocarky.cz. 😵

13. led 2014

@detaverne děkuji už jsem na něj koukala. Není tam v té barvě, co chci, ale má přijít. A mají ho i na Slezské OV v SAM Baby.. 🙂

13. led 2014

@duck09 děkuji moc za recenzi 🙂