Kočárek Adamex Quatro 3. Jaký je?

marselina
21. led 2010

maminky nemáte někdo tento kočárek??kamarádce se moc líbí,nikde o něm ale nenašla žádné reference,nemá li nějaké mouchy.
děkuji všem moc za příspěvky

konik88
21. únor 2010

Taky jsem se teď na tento kočárek dívala, ale nikde žádné recence. Opravdu ho nikdo nemá?

kacka.l
21. únor 2010

Mě strašně připomíná coletto austin 3. 🙂

romana.st
25. dub 2010

Holky, taky jsem teď na něj narazila a vážně je úplně stejný, jako Coletto austin 3. Mluvila jsem s jednou prodavačkou a Coletto mělo mít nové barvy....nepřejmenovali ho? 😅

sabiatko
9. srp 2010

ahojte, nenasiel sa niekto, kto ho ma? velmi sa mi paci, hoci sa neda sklopit az na lezanie. hodili by sa mi nanho nejake referencie, dakujem 🙂

alca85
8. led 2011

ahojte...tak sem vleziem....má ho niekto? Naozaj je ako coletto austin 3, že sa nedá dať až do ľahu? 😒

alca85
8. led 2011

tak zrejme nedá, našla som ohľadom toho len toto:

Sportovní nástavba :

Tato nástavba je konstruována "kolébkovým" systémem , kdy nepolohujete samostatně opěrku zad , nýbrž sklápíte celou sedačku . Toto je běžné řešení u dětských kočárků dražších značek viz. Joolz , Firstwheels , CassualPlay,Bugaboo atd. vše od 23.000,- výše .Tato nástavba má pevně danné tři polohy do kterých lze nastavit , dále samostatně polohovatelný podnožník pevné konstrukce .

lidamov
15. dub 2014

Protože jsem na kočárek nenašla na českém webu žádnou recenzi, připíšu zatím první dojmy a zkušenosti, i když rodíme za měsíc. Podle několika recenzí z polského webu a shlédnutí instruktážního videa na YouTube mě Adamex Quatro přesvědčil na 100%, i když byl mezi favority od začátku. Za tak nízkou cenu nabízí opravdu hodně. Velkým plus je lehká hmotnost a snadná manipulace. I v pokročilém těhotenství jsem bez jakékoliv námahy vyměnila jedním kliknutím hlubokou korbu za sportovní verzi (po i proti směru jízdy) a naopak. Hluboká korba se povoluje zvednutím páčky ve spodní části boudičky, sportovní verze naopak z obou stran zmáčknutím "čudlíků". Kočárek jsme složili takřka bez návodu. Na kolech je napsáno, na kolik se mají nafouknout, polkud máte pumpu s měřením. Vše bylo rychlé a jednoduché. Tříkolka je úžasná v tom, že si kočárek sám najde cestu, přední kolo se jinak blokuje pomocí páčky na madlu po pravé ruce. Při jízdě kočárkem po bytě bez problémů přejížděl prahy a přejezdy ze dveří do dveří (úzké průchody, na vytočení cca 0.5m!!). Odpadá tak nadzvedávání čtyřkolových kočárků a otáčení v ruce. Přebalovací taška je na fotce vidět jen zezadu, ve skutečnosti je celkem veliká, má dvě boční kapsy rozepínatelné dvouzipovým systémem po celé výšce tašky. Dvě malé kapsičky na suchý zip jsou vepředu. Jedná kapsa uvnitř. Součástí je malá nepromokavá přebalovací podložka v černé barvě. Nákupní košík je opravdu velký, přístupný pomocí zipu pod madlem kočárku jak je dobře vidět na fotce s autosedačkou. Připevněn je ke konstrukci kočárku pomocí zipů a druků, lze ho úplně sundat. Uprostřed nákupního košíku vede po celé šířce nade dnem ocelová konstrukce o stejné tloušťce jako je rám kočárku. I přesto se do něj vejde vše základní. Dno je slabé, košík je sice nákupní, ale ne na 5-i a více kg tašky. Důležité je si předem změřit šířky dveří v bytě i výtahu (panelák), maximální šířka dvou zadních kol je 68cm. V kočárku je molitanová matrace cca 3cm vysoká se snímatelným bílým potahem z bavlny. Bála jsem se podle vypsaných rozměrů malé korby, ale vůbec, je opravdu prostorná a přitom tak akorát. Velkým plus jsou reflexní prvky na obou korbách, o kterých jsem předem nevěděla. Jsou jak podél dna korby, tak i po celé boudičce (snad 4 pruhy). Kočárek je úžasně osvícený už jen v pološeru. Jako jediné mínus bych zatím vytkla pouze teleskopické madlo, nelze sklopit jako u jiných kočárků. Konkrétně u nás téměř problém ve výtahu (+ vnitřní kovové dveře systému harmonika). Ke kočárku se vejdeme s mužem oba po stranách madla, jsme hubení, ale babička už bude muset chodit po schodech a já jí kočárek svezu 🙂 Měřím 163cm a nejnižší sklon teleskopického madla mi tak akorát vyhovuje na ruce na úrovni loktů pod žebry. Madlo má 2-3 polohy nastavitelné výšky - úplně dole (dle mého popisu), o kousek výš nebo úplně nahoře. Rozdíly v poloze rukou jsou dle mě minimální. Zatím snad vše, za nás rozhodně doporučujeme! (zatím :D) Rodina Černých

lidamov
15. dub 2014

Možná máme už novější verzi, ale jako odpověď na komentář ohledně polohování sportovní verzi řeknu tohle:
U sportovní verze se dají zvlášť polohovat záda a nohy – zádová opěrka má dvě polohy (úplný leh nebo sed). Pololeh se dá nastavit např. pomocí polohovacího klínu zn. SIM 60×25cm, trváte-li na tom. Opěrka nohou má 5 poloh, od úplného sklopení dolů do nesmyslného zvednutí téměř na madlo pro dítě. Tady bych neviděla problém.
* u hluboké korby se boudička shrnuje mačkáním "čudlíků" po obou stranách její šířky (jak to popsat.... na koncích oblouku 🙂 ) a u sportovní verze se shrnuje bez nutnosti něco mačkat. V obou případech do několika poloh.

elastiq
23. dub 2014

Značka Adamex na to, že je to polský výrobek je stavěn do lepší třídy kočárků, lepší než TAKO. Všechny řady mají super provedení a hlavně jsou opravdu vychytané. Reklamace téměř nulové. 🙂 My máme doma Adamex Jogger.