Kočárek Alpiron, vaše zkušenosti?

kacenka.i
5. čer 2014

Holky, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Moc se nám líbí a uvažujeme o jeho koupi, ale nikde jsem nenašla recenzi na tento kočárek. Pokud jej někdo doma už má, jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem. Děkuji předem za odpovědi. 😵 Kateřina

seruska
5. čer 2014

Dobrý den, tak já měla Alpiron z kolekce 2012 a ten stál slušně řečeho za prd...Korba ještě byla dobrá, ale u sporťáku pořád nějaké problémy...Padala střecha, takže jsem ho dávala dvakrát na reklamaci, pak se tam co chvíla udělala někde nějaká trhlinka, takže nevím jak je na tom letošní kolekce, ale já bych ten kočárek hodila nejradši do popelnice...Jenže když jsem rodila, tak bohužel nikdo z blízkých děti neměl, takže jsem se neměla s kým poradit...

kkouzlo
5. čer 2014

tenhle kočárek má manželovo sestra, 2012, korba byla celkem veliká, sporták je malému teď při cca 85 cm akorát, dosahuje hlavou na konec opěrky, nijak si nestěžovala, chodí s ním na brusle, prý za tu cenu dobrý 😉

anina32
5. čer 2014

Máme taky rok výroby 2012, nejdřív jsem z něj byla nadšená protože se mi hodně líbil, teď už jsem znechucená. Bohužel vzhled není u kočárku všechno, rozhodně nedoporučuji, už jsem tu své trápení s ním popisovala několikrát, mrkni třeba sem: https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-bepemo-alpiron-mate-zkusenost/