Kočárek Alu Sprint Mikrus. Máte zkušenost?

kachnik
11. zář 2007

Máte některá s touto trojkombinací zkušenost? Jen jsem našla, že je to napodobenina Mutsy a že je snad polské výrobky? Co říkáte na polské výrobky? Našla jsem, že i X-lander jsou polské.... 😒 Už nevím, jaký kočár vybrat. Chtěla jsem raději čtyřkolku, nějak se té trojkolky bojím, dále chci přenosnou korbu, protože budeme ukládat spodek do auta, nemáme výtah a celý kočár do 2.patra nevytáhnu a stejně ho neuskladním v bytě. Pak jsem chtěla přední kolečka s aretací.
http://www.darababy.cz/zbozi/mikrus-alu-sprint

kubinkov
19. zář 2008

Náš malý má 73 cm a v hluboké korbě spí a nohy má natažené. Teď jsem to ze zvědavosti vyzkoušela s fusakem a jde to bez problémů. Korba je široká tak tam není nijak napresovaný. Mám fusak Emitex neprodloužený, ale malému je trochu krátký. O víkendu si na chalupě zkusím prodloužený fusak a uvidím. Co se týká Mutsy, tam by se nevešlo ani 6-ti měsíční dítě bez fusaku, ta korbička je fakt malinkatá 😒

kpetra
19. zář 2008

Ahoj
Souhlasím s kubinkov. Korba je fakt dost velká. My jsme v ní Matýska v půl roce vozili v pohodě ve fusaku.Pak se mu tam stejně přestalo líbit,protože neviděl ven.
macinaz - odkud jsi?

macinaz
19. zář 2008

Ahojky,já jsem z Vysočiny,konkrétně Kamenice nad Lipou.Právě,že zase se mi ten sporťáček pak ňák na zimu pro půlroční mimi zdá ještě brzy,aby tam byl právě v teploučku a deka ňák z něho v tom sporťáku nespadávala,přeci už je to jenom něco jiného než hluboká korbička.Jinak je to vážne moc pěkný kočárek.

kpetra
19. zář 2008

Tak s tím jsme neměli problém.Měli jsme fusak od Emitexu a boudičku jsme vždycky hodně sklopili,tak na něj nefoukalo.Když bylo ještě hodně zima,tak jsme měli i nánožník.Ten je taky zateplený,tak to šlo.Matěj by se do korbičky vešel ještě dýl,ale jak už jsem psala,nelíbilo se mu, že nevidí ven. Bohužel ani u nás není kočár nikde k vidění, my jsme pro něj jeli až do Valaškého Meziříčí. Jedině, že by ses na něj přijela podívat k nám. 😀 My ho teď prodáváme,třeba by se ti zalíbil. 😉 😀

kijonkova.k
19. zář 2008

macinaz:My jsme taky z Vysočiny!!!! 😀 Taky máme Mikruse,malá má 6,5 měsíce a myslím,že se tam vejde i s fusakem.Kočár je fajn,jsme spokojeni 🙂

bubucka
22. zář 2008

ahoj, taky se mi líbí tenhle kočárek, ale nejvíc barevné provedení, které nikde nemohu sehnat. Béžové s pruhy (vz. 21). Viděla jsem ho na německých stránkách, ale na českých nikde není. Nevíte, kde by se dal sehnat? Díky

schnek
22. zář 2008

na MMB je 😉 zadej si tam do vyhledávače ALU SPRONT aono ti to vyjede 😉

schnek
22. zář 2008

taky teď kombinuju auvažuju o něm, pže ty ostatní barevný kombinece mají jako táklad sporťáku světlou barvu, což je dost nepraktický, ale ten béžovej je pruhovanej a možná už bych ho koupila teď na zimu a vozila Ondru ve sporťáku 😉

kubinkov
22. zář 2008

Kvůli potahu zkuste kontaktovat prodejce, na internetu mají stále jen kombinace dvou barev a v obchodě i různé vzory, pruhy kytičky... Vypadá to dobře. 🙂

schnek
22. zář 2008

kytičky? já viděla černo bílej s kolečkama a pak s pruhama, ale černej nechci, tenhle se mi líbí (ten béžovej) a je to fakt univerzální barva 😉

kubinkov
22. zář 2008

Viděla jsem béžový v kombinaci s kytičkama do oranžova.

schnek
22. zář 2008

jé, no já snad pojedu do Pardubic 😀 zjistila jsem, že je obchod v Sokolově a vzhledem k tomu, že jezdím do Varů do školy, tak bych to spojila s kočárkem 😉

kubinkov
22. zář 2008

Mám pocit, že na internetu potřebují vyprodat staré zásoby 😝

schnek
22. zář 2008

tak to vypadá, že se mi podařilo (a za celkem slušnou cenu) prodat Xlandera ťuk ťuk (paní byla nadšená, že je i s korbou a hned ho bere, jak se přijedou podívat) a koupím si Micrus novej 😉 ať má mimčo taky něco novýho a ne všechno po bráchovi 😉 i když uvidíme podle sněhu, možná mu zajedeme sporťák 😉

map07
23. zář 2008

Juj, to jsem ráda, že se to tu zase hezky rozjelo, super. To je dobře, čím víc příspěvků, tím líp. No já jsem teď o víkendu viděla Mikruse - vezl ho tatínek a fakt ho držel asi třema prstama a pohodička 😀 Kdybych tam nebyla s kolegyněma z práce, určitě bych se hned povyptávala, jak jsou s ním spokojení, ale ony furt někam pryč (jedna ještě nevěděla, že jsem těhu 😝 ), takže jsem kočárek provrtávala pohledem a holky, je to láska na první pohled 😀 Mě se ten kočárek líbí čím dál tím víc. Uvidíme, jaký barvičky ještě zkoukne manža - tomu se taky zamlouvá, dokonce se o kočárku bavili s kamarádem, když jsem tam nebyla - to jsem teda čučela - kamarád je bezdětný, tak mě překvapilo, že takovou věc probírají 😀 Takže teď ještě budeme řešit dilema koupit s autosedačkou nebo bez a jakou barvu (u mě teda vede modro-modrá 😀 )

kubinkov
23. zář 2008

Tak dneska se asi definitivně rozloučíme s hlubokou korbou. ☹ Vojta chce vidět ven a to bude se sporťákem jednodušší, už hezky sedí, tak uvidíme. Má to jeden plus, na který jsem přišla při sesstavování a to, že do autobusu, trolejbusu si ho už vynesu i sama, přestože to není peříčko, protože je menší než hluboká korba a níž, takže kočárek rukama obejmu. 😨
map07: určitě s autosedačkou, je to bezva si ji dát na podvozek a objedeš s tím i nákup po městě nejen obchoďák.
Tak jdeme zkoušet sporťák 😎

kijonkova.k
23. zář 2008

map07:já bych ho taky brala s autosedačkou,je to super věc,hlavně,když jedete někam do obchoďáku.Podvozek složíte jednoduše do kufru a nemusíte tahat korbu.My jsme takhle se sedačkou byli i v Zoo 🙂

map07
23. zář 2008

Já totiž netrvám na tom, aby šla nasadit na podvozek, my většinou stejně všude jezdíme autem, máme kombíka hooodně prostornýho, takže s tím problém není, tam se toho vejde 😀 Zvažuju to proto, že máme možnost mít sedajdu od švagrové zadarmiko, takže se mi zdá fajn ušetřit těch 1800. A jinak u nás na malým městečku když půjdu do krámu, tak stejně pojedu s celým kočárkem, nedovedu si představit, že bych po našich "upravených" komunikacích vezla prcka jenom v sedajdě 😖 A po těch obr obchoďácích trajdáme minimálně, teda když něco nesháníme, něco jinýho by bylo, kdybychom tam byli každý týden na klasický nákup, ale takhle když by to bylo fakt jednou za čas, tak jedna nebo druhá babička nebo jedna nebo druhá švagřička určitě rády pohlídají 😀 Takže fakt nevím, jestli to není zbytečné?

schnek
23. zář 2008

map, a co je to za sedačku? třeba bys to mohla řešit podobně jako já 😉

kijonkova.k
23. zář 2008

Tak to jo,přece jen ušetřit 1800,to už jsou slušné peníze,za to můžete koupit něco jiného 😉

map07
23. zář 2008

jéé, tak to nevim 😅 Jenom prostě jsem si na to nedavno vzpoměla, protože ještě než jsem byla těhu, tak říkala, že ji doma má a jestli chceme, že s ní můžeme počítat, takže značku nevím 😖 No ještě až to bude aktuální zvážíme, jeslti koupit s nebo bez 😝

schnek
23. zář 2008

no tak se zeptej, pokud je to sedačka, co se dá usadit na kočárky, tak bys možná taky mohla pořídit ty golfače jako já a měla bys to vyřešený 😉

map07
23. zář 2008

Zeptám se, ale jak už jsem psala, není pro nás zas až tak důležité, jestli nasadit půjde nebo ne. Samozřejmě bych za to byla radši, ale myslím, že se bez toho obejdeme pokud to jinak nepůjde. Ty to třeba využiješ, tak to máš takhle vymyšlený s těma golfáčema, ale pro mě by to byla další tisícka, která není nutná. Když už bych to chtěla nasazovací, tak bychom to asi pořídili komplet. No uvidíme, to máme ještě dost času promyslet.

schnek
23. zář 2008

no jasně 😉 kdybych už neměla sedačku, tak si koupím tu ke kočáru a je to, ale tím, že jí mám a chci si jí nechat (byla jsem s ní fakt moc spokojená), tak to musím nějak vyřešit 😉

katerinka.k
24. zář 2008

Ahojky,jsem nadšená,že jsem objevila tu to diskuzi,protože mi tento kočárek taky padl do oka . silně o něm uvažuji.Těhotná sice ještě nejsem,ale je to v plánu.Tak až ho omrknu na vlasní oči,tak sem ještě nějakou recenzi písnu.Podobné jsou ještě depemo ,mají větší výběr podvozku,s autosedačkou jsou do 13 tis,ale není takový výběr potahových látek,ten jsem v ruce držela a moc se mi líbilo,že sedá houpat.Je i micrus houpací?

kijonkova.k
25. zář 2008

Vyloženě houpací není,ale trošku se to dá 😉

kubinkov
25. zář 2008

Katerina .K: Není houpací jako kočárky na klasickém kříži, ale není taky tak tvrdý. Jde hodně o to, na co je miminko zvyklé. A když od začátku jezdí bez houpání jako na lodi, tak ani neví, že to může vyžadovat. 🙂 😅

macinaz
3. říj 2008

Ahojky,koukám,že probíráte téma i o té sedačce.Já mám sedačku Chicco a nevím jestli by tam šla nasadit,ale myslím,že musí na ňáký tip kočárku jít,protože se tam dají vysunout takové dva kovové háčky.Mikrus se mi také moc líbí a novou sedačku bych také rozhodně něchtěla kupovat. 😒 😉

macinaz
3. říj 2008

kpetra:zrovna se mi ta vaše barvička moc nelíbý,chtěla bych do ňáké kombinace s modrou a něco,ale rozhodnuto ještě moc není.Těhotná nejsem ale druhé mimi je v plánu.Teď mám kočárek od Kajtexu,jsem sním spokojená je prostrný,jde udělat i jako sporťák,ale změna je život 🙂

map07
6. říj 2008

Ahojky holky, teď jsme byli o víkendu na veletrhu věcí pro děti a měli tam kočárek depemo. Manžovi se hrozně moc líbil ten podvozek, kočárek byl i hodně houpací, ale ta mrňavá boudička a ten sporťáček - do mě to připadlo jak pro panenky 😠 Depemo úplně vyřazen z výběru. Podvozek je super, ale ten zbytek... Mikrus vede. Bohužel ten tam nikde k ozkoušení nebyl ☹ Já bych ho tak chtěla vidět na živo. Trošku uvažuju o tom, že ho zkusím objednat a kdyby nevyhovoval, tak ho vrátíme. Nevím jak jinak se k němu dostat, aby si ho člověk mohl prohlédnout 😖