Kočárek Alu Sprint Mikrus. Máte zkušenost?

kachnik
11. zář 2007

Máte některá s touto trojkombinací zkušenost? Jen jsem našla, že je to napodobenina Mutsy a že je snad polské výrobky? Co říkáte na polské výrobky? Našla jsem, že i X-lander jsou polské.... 😒 Už nevím, jaký kočár vybrat. Chtěla jsem raději čtyřkolku, nějak se té trojkolky bojím, dále chci přenosnou korbu, protože budeme ukládat spodek do auta, nemáme výtah a celý kočár do 2.patra nevytáhnu a stejně ho neuskladním v bytě. Pak jsem chtěla přední kolečka s aretací.
http://www.darababy.cz/zbozi/mikrus-alu-sprint

map07
6. říj 2008

Teda a teď jsem z toho nějaká zmatená - koukala jsem na rozměry depema a mikruse a jsou uváděny stejné, někde je mikrus dokonce menší 😨 a to co jsem viděla u toho depema - to se mi zdálo fakt hodně malinkatý, no tak teď jsem fakt na vážkách ☹ Nemohl by jste to někdo ve skutečnosti přeměřit prosím?

mirka755
12. říj 2008

ahojky, viděli jste už nový Mikrus Alu X??? Já ho viděla na jedné tržnici a pak ho má tady u nás maminka, ale nemůžu ho nikde najít na netu ☹. Vypadá fakt suprově 🙂 (místo korby má vložnou tašku)

mirka755
12. říj 2008

má přední kolečka menší, otočná - prostě super 🙂

map07
13. říj 2008

Tak ta vložená taška by se mi taky docela líbila, ale zase nechci přední kolečka menší, líbí se mi právě ta konstrukce sprintu, že má všechny kola stejně velký a zároveň to lehce díky tomu kloubu zatáčí. Malý kolečka nejsou moc dobrý do terénu a to my potřebujeme 😉 takže asi tak. ale jinak ještě jsem ho neviděla, koukala jsem i na ty polský stránky a tam taky nic není ☹

kubinkov
13. říj 2008

Já už jsem ten nový Mikrus viděla. Ani jsem si nevšimla, že nemá hlubokou korbu, protože ho měli u nás v obchodě vystavený jako sporťák. Ale mě hluboká korba zvlášť připadá lepší, protože se nevyšisuje tolik bouda proti vložné tašce. pro další dítko to pak je poznat 😒 To mi vadilo na kočárku, co jsem měla pro holky. Jinak se mi taky moc líbil, stejně jako Alu sprint. Ne netu není nic nového, ani barevné kombinace neobměňují, přestože letos mají nové ( kombinace se vzorovanými látkami.) 😅

mirka755
13. říj 2008

ono ty kolečka zase tak malá nejsou, jsou asi jako u kočárku Espiro Atlantic nebo podobné typy. Mě se líbí také že má vložnou tašku, tolik nezabere místo v autě (hlavně se složí celá konstrukce a nemusí se dávat zvlášť podvozek a zvlášť korba). Ale psali mi z www.darabay.cz a tento typ prodávají, tak snad dají brzy kočárek na net, abychom věděli přibližně jak vypadá a jaké jsou bar. kombinace

map07
13. říj 2008

kubinkov: a jak víš o těhle jiných barevných kombinacích? Taky bych se chtěla juknout, jen nějak nevím kam ☹

schnek
13. říj 2008

map, viděla jsem je na polských stránkách, je to třeba jako kombinace vínová + béžová a ta béžová je vyšívaná květama, na obrázku to vypadá božsky (viděla jsem takovej a ještě takovej vyšitej modrej). Já si je cca za měsíc pojedu obhlídnout do Sokolova, tak snad je tam budou mít, každopádně se po nich budu ptát

kubinkov
13. říj 2008

Já o nich vím tak cca od loňského listopadu, když jsem si objednávala náš celý tmavomodrý, paní u nás v obchodě mi to říkala a ukazovala v katalogu. 😉 Teď už to tam mají i v obchodě.

schnek
13. říj 2008

kubinkov a viděla jsi, jak vypadá ten kytičkovej sporťák? je to taky vyšitý (nebo potisknutý)?

schnek
13. říj 2008

tak jsem objevila eshop se slušnou cenou www.luxusprodite.cz a psala jsem jim ohledně těch vzotů, tak uvidím, co mi odpoví 😉

kubinkov
13. říj 2008

nezkoumala jsem to nijak zvlášť, ale ty kytky byly vícebarevné, z toho soudím, že šlo o potisk.

schnek
14. říj 2008

kubinkov, já to myslela, jestli jsi neviděla i jak vypadá sporťák? jestli má ten potah taky tištěnej 😉

kubinkov
14. říj 2008

Ten sporťák měl právě ten potah uvnitř kytkovanej, bouda byla nakombinovaná, ale třeba nánožník nevím. Zítra do toho obchodu půjdu opět pro krytky 🙂 , tak se kouknu, co je nového.

schnek
14. říj 2008

supr 😉 díky 🙂

schnek
14. říj 2008

tak mi odpověděli, že tyhle vzory se dělali v minulé a předminulé sezoně a jedině si ho mám pořídit z Polska a ještě kočár na stránkách přidražili... takže tak za měsíc taky vyrazím do toho Sokolova...

map07
15. říj 2008

No to je bordel, ještě přidražit. Koukala jsem na ty stránky co schnečku uvádíš - luxusprodite a ta cena je teda opravdu skvělá. Manžel se hned ptal, kam pro něj pojedeme 😀 Ale! Bylo mi divné, že tam píší, že si můžeme vybrat kola, jaká se nám líbí, ale zároveň tam žádné nebyly zobrazené. Tak jsem jim poslala dotázek. Jo a taky tam měli, že se dá dokoupit pláštěnka na hlubokou verzi, ale nikde ji tam neměli, takže na to jsem se taky ptala a taky jestli je kočárek někde k vidění. Ty jejich prťavý obrázky...ještě zkopírovaný z Darababy, no prostě jako internetový obchod to ve mě moc důvěry nebudilo, jen ta cena se mi moc líbila. No a tohle mi odpověděli:

stránka s kočárkem Mikrus je aktualizovaná,kola jsou již jen jeden typ/viz obrázek v eshopu/ a cena je 9 200,- bez autosedačky.Autosedačka k tomu stojí 1 790,-Kč.Pláštěnka a moskytiera je nyní součástí kočárku.Kočárek posílám do AB Centra módy v Praze 4,Budějovické náměstí 1912-od zítra si ho tam můžete prohlédnout ve verzi s hlubokou korbou,v barvě hnědo-béžové.Otevřeno je po-pá 10-18,30hod a so 10-13,30hod,ne-zavřeno.Přeji hezký den Drahorádová

No takže ono to tak horký nebude 😠 No moc důvěry ve mě nevzbudili a za tuhle cenu se dají najít i na jiných stránkách, samotný kočárek bez autosedačky už jsem našla levnější, tady se nám líbilo, že by se ještě dali zvolit kola. Tak zase budeme pátrat dál, kdyby jste měl někdo nějaký tip, tak se ozvěte, budeme rádi 😉

macinaz
15. říj 2008

Ahojky,nemohl by jste někdo změřit šířku spodku kočárku,uvádějí rozměr 67 cm,ale jestli je to braný na kraje koleček,nebo jenom šířka konstrukce.Kamárádka má X-Lander XA a musí sundavat jedno kolečko,aby se vešla do výtahu.Bydlím právě v paneláku a nevím jsetli se s Mikrusem vejdu do výtahu,nemáte stím někdo zkušenost?Byla by to škoda přemýšlet o jinym kočárku ☹ ,tenhle je vážně moc pěkný.

kijonkova.k
15. říj 2008

Ahoj,tak já jsem naměřila i skolečkama asi 63 😀 Tak teda nevím 😀

schnek
15. říj 2008

jě, to mi neprojede dveřma 😅 já tak zuřivě chtěla dodělat dveře z kuchyně do předsíně a teď me pěkně se*ou, nic těma 60kama neprojde 😠 no holt těhotenský vrtochy 😀

schnek
15. říj 2008

ale Xlander je podle mě širší, tomu jsem musela sundat obě kolečka, aby jima projel 😉

kubinkov
16. říj 2008

Tak jsem se až dnes dostala do obchodu paní Hofmannové, ale bohužel měla všechny Mikrusy prodané 😠 Jede pro další zásilku až 28., tak poreferuji až pak 😉 .
Šířku kočárku s kolečky jsem naměřila taky 63 cm. To asi šedesátkama neprojede. 😢

schnek
16. říj 2008

já momentálně komunikuju s jednou prodejkyní z MMB a ta nějaké vzory má 😉 plus se mi pokouší sehnat ten květinkový z odkazu 😉 prý to byla nějaká limitovaná edice pro léto 2008, modrý má, ale ten bordový ne, snad se jí to podaří, dokonce i MM s ním sohlasil, že i pro kluka by byl, tak doufám doufám 😉

mirka755
16. říj 2008

jukněte se mi do albíka, mám tam už ten nový Mikrus alu X. Budou ho prodávat na www.darababy.cz ; ale čekají na lepší fotografie od výrobce a hlavně na všechny bar. kombinace a pak ho dají na net 🙂

map07
17. říj 2008

tak hlavně ten sporťák nevypadá špatně, ale pro mě je pořád favoritem alu sprint, tak jak ho známe 😉

mirka755
17. říj 2008

map07: my kdybychom čekali první miminko tak bych možná šla také do Sprinta. Jenomže potřebujeme kočár s vložnou taškou, abychom dali celý sporťák do kufru a taška už tolik místa nezabere. Přeci jenom až budeme mít druhé miminko, tak budeme mít v autě už 2 autosedačky. jsem zvědavá na bar. kombinace, už se těším 🙂

schnek
17. říj 2008

jo, souhlasím se skladností 😉 ale stejně jdu do sprintu 😉 pořídím si golfky, na které jde usadit autosedačka a vyřešeno 😉 barvy jsem viděla na německých stránkách, zkusím juknout 😉

schnek
17. říj 2008
mirka755
17. říj 2008

za stránku ti moc děkuji 🙂