Kočárek Alu Sprint Mikrus. Máte zkušenost?

kachnik
11. zář 2007

Máte některá s touto trojkombinací zkušenost? Jen jsem našla, že je to napodobenina Mutsy a že je snad polské výrobky? Co říkáte na polské výrobky? Našla jsem, že i X-lander jsou polské.... 😒 Už nevím, jaký kočár vybrat. Chtěla jsem raději čtyřkolku, nějak se té trojkolky bojím, dále chci přenosnou korbu, protože budeme ukládat spodek do auta, nemáme výtah a celý kočár do 2.patra nevytáhnu a stejně ho neuskladním v bytě. Pak jsem chtěla přední kolečka s aretací.
http://www.darababy.cz/zbozi/mikrus-alu-sprint

macinaz
17. říj 2008

Ahojík,mám právě obavy aby se vešel do výtahu.Musím ho někde najít v krámku,abych ho pořádně očíhla a trošičku vzala do ruky,jak by se mi stím jezdilo.Chci ňákou veselou barvičku teď mám moro-žluto-červený kočár,to je takové neutrální barva.

mirka755
18. říj 2008

kijonkova naměřila 63cm, my teda máme výtah na 68cm a už se mi zdá ouzký ☹

macinaz
20. říj 2008

mirka755:výtah jsem měřila a máme ho také 68 cm,tak nevým jak to bude s tím najížděním,vpřízemí jdou i dveře otevřít méně než u nás na patře.Nevým,nevím ☹ jestli to půjde.

macinaz
23. říj 2008

Ahojík,jak se Vám jezdí ve sněhu s Mikrusem?Chtěla bych ho koupit,jako sporťák,zrovna se mi můj sporťák takňák rozbyl a potřebuji sehnat levně.Volala jsem i do jednoho blýzkého města,jetli ho nemají a moc jím asi nadšení nejsou,povýdala to takovým dívným tónem,že ne.Musela bych se na něj podívat až 80km daleko,tam jsem zjistila,že ho mají,ale kdo by tam se mnou jel,to je problém,jinak by to šlo.

map07
23. říj 2008

macinaz, myslíš, že bude do sněhu nevhodný? A já si zrovna tak malovala, že to má hezky čtyři kolečka, že to bude i ve sněhu jezdit jako po másle 😉 Ale snad jo, tak se to zaaretuje a je z toho klasika, to už bychom asi neprojeli ničím 😉

kubinkov
24. říj 2008

My jsme s ním ve sněhu neměli potíže. Letos to doufám nebude jiné, i když už budeme mít sporťák a malý je větší. V terénu je mikrus jako tank, projede všechno. Jezdili jsme o prázdninách i v lese, jen jsme zaaretovali otáčecí nápravu a zastavil nás jen velký pařez. 😀 😀 😀
Ten nový Alu X se prodává nejen s vložnou taškou, ale i jako Alu sprint korba+sporťák. 😅

map07
24. říj 2008

No vidíš to, já jsem si myslela, že to bude v poho, obzvlášť, když to zaaretuješ 😉 Je to pořád moje Nr.1 😀

mirka755
24. říj 2008

macinaz: jestli má 63 cm rozchod kol, tak by se nám do výtahu měl vejít
kubinkov: a ty jsi viděla podvozek Alu x s korbou? Já jsem viděla u nás maminku a ta má tu vložnou tašku a i na něm. stránkách je zobrazena jenom vložná taška. Jenom čekám až dají kočárek na stránky www.darababy.cz ; abych se jukla na barvičky. Musí prý fotky upravit a pak je tam dají, tak snad to bude brzy

kubinkov
24. říj 2008

Ano, viděla jsem ho v kombinaci tmavě modrá-světle modrá a ptala jsem se na to i v obchodě a je to tak. Mě se to s tou vložnou taškou podle fotek moc nelíbí, ale někomu to může připadat praktičtější. 😉

mirka755
24. říj 2008

mě se ta korbička líbí a moc, jenomže bychom neměli kam skládat podvozek a korbičku do auta. Když pojedu s prckama jenom já tak ještě jo, ale když pojedeme celá rodinka tak bychom museli jezdit jenom s podvozkem ☹, to se mi zase nechce mimčo tahat jenom v autosedačce
Tak ono je dobře, že se každé líbí něco jiného-to je jako s oblečením 😀

kubinkov
24. říj 2008

Mirka: Je to tak, jsme různí a je lepší slevit ze vzhledu a nezpůsobit si praktické potíže. Já mám malého Fiata Punto a tam se mi do kufru vejde jen povozek, ale to jezdím jen na chvilku a teď už s podvozkem moc nejezdím, protože mám golfky Moon Fit 3, ty v kufru Punta nejsou skoro vidět. Ale i loni v zimě jsme na víkend jezdili jen s podvozkem. Malému jsem dala do sedačky fusak, připnula jsem boudičku a nánožník a ty dvě procházky za víkend zvládl bez újmy na zdraví. 😉 Děti jsou dost odolné a přizpůsobivé. 😎

mirka755
24. říj 2008

kubinkov: jééé my máme také Mooníka 😀, v černé barvě.
My většinou když jedeme tak pak každý chce jezdit s kočárem, takže to jsou vždy procházky na dlouho 🙂

kubinkov
25. říj 2008

Teď zrovna řeším, jak do Punta zabalit i s holkama, protože taťka má Octavii v Polsku 😒 . Tak pojedu jen s podvozkem, protože Moon by mi na Vysočině k ničemu nebyl a potřebuju vzít i cestovní postýlku 😨 . Do lesa na houby si vezmu nosítko a taky to asi zvládneme. Nejdřív ale asi Punto nafouknu 😀 😀 😀

mirka755
25. říj 2008

no my někdy máme problém se zabalit na týden na chatu a to máme Megane (klasického) 😀

kubinkov
25. říj 2008

Zapomněla jsem na jídelní židličku. 😝 Budu asi matka nosička. Doufám, že Vojta nebude protestovat. 😅

mirka755
25. říj 2008

😀, to je vždycky výprava jak na severní pól viď? 😀, to je jak u nás

mirka755
28. říj 2008

ahojky kdyby jste některá narazila na X Alu sprint na českých stránkách, prosím napište. Děkuji :o)

kubinkov
3. lis 2008

Takže Alu X je možné mít v obou variantách: hluboká korba + sporťák nebo sporťák s vložnou taškou. Sporťák po vložné tašce je opravdo velký a může tam zůstat opora pro vložnou tašku, takže většímu mimču nebude padat v zimě fusak. 😉 To bych letos asi ocenila, mám Emitex a pěkně ve sporťáku jezdí. 😒 Musím to nějak vyřešit, ale naštěstí je ještě teplo a má to ještě chvilku vydržet. 🙂 Mikrus má mít nové barvy, ale na internet se to určitě nedostane. 😒

mirka755
3. lis 2008

teda kubinkov ty máš info 🙂, já pořád čekám až dají fotky na darababy a furt nic ☹. A to mi to majitel psal 21.10., že je tam dají ale že to bude chvíli trvat.
Já také měla pro malou fusak Emitex a přesně jak říkáš, jezdí ☹. Furt jsem ho tahala nahoru, aby ho měla malá nad hlavičkou a byla jsem z toho vydeptaná.
KUBINKOV A ODKUD TYHLE INFO MÁŠ? Vy máte někde poblíž obchůdek, kde ho mají. Nemají náhodou webovku? Díky

kubinkov
3. lis 2008

Nakupuji v obchodě tady v Pardubicích ( Hofmannovi). ale webovky nemají. Paní si jezdí osobně pro kočárky do Polska a je velmi milá a ochotná. Tak to si představuji pod osobním přístupem. 😅 Já potřebuju všechno vidět než to koupím, ještě moc po internetu nakupovat neumím. 😉

mirka755
4. lis 2008

no vidíš, tak Pardubice nejsou od nás tak moc daleko-to bychom se tam k nim mohli pak jet třeba podívat. Máš na ně tel. č., hoď mi ho prosím do IP. Já po netu nakupuji, ale velký kočár je lepší vidět :o)

mirka755
4. lis 2008

jestli je ulice Hronovická, M. Hoffmanová tak jsem si je našla. Díky moc

kubinkov
5. lis 2008

mirka: To jsou oni 😀

map07
24. lis 2008

Holky, koukali jste na některé ty nové barvičky?
http://www.kocarkynec.com/kocarky-alu-sprint.ht...
my se chystáme objednat kočárek po novém roce, doufám, že budou mít ještě tu starou kolekci. Ty květy nás nějak neberou, chceme jen tmavě modrý se světle modrou nebo oranžovo šedý, no tak snad budou 😉

mirka755
24. lis 2008

hmmm ten béžový s kytkama vypadá moc dobře 🙂

kubinkov
26. lis 2008

No konečně to dali na net. Ten béžový s kytkama jsem viděla naživo a je opravdu pěkný. 🙂

map07
26. lis 2008

Jojo, pomalu začínají být na netu k vidění. Ale jenom někde. Stránky darababy mi nějak nefungujou (šíleně dlouho se načítají), takže tam popravdě ani nevím, co mají.

map07
27. pro 2008

Holky, chtěla bych se zeptat, nevíte někdo, jak je to s tou moskytiérou? Nám se určitě bude hodit, ale nějak nchápu, jak je to udělaný - někde píší, že je součástí, někde mi napsali, že součástí není a nejde dokoupit. Tak teď jsem z toho jelen. Já ju tam chcu 😀

kubinkov
27. pro 2008

Ta moskytiéra je na připnutí na zip na boudě, je součástí výbavy. Ten zip je zespodu v boudě.

map07
27. pro 2008

Takže myslíš, že je v každém kočárku? Poslala jsem dotaz na jeden obchůdek, kde jsem kočárek našla nejlevněji a dostalo se mi odpovědi, že moskytiéra není součástí. Že to prý mají jako odpověď od výrobce. A stejný problém jsem měla s pláštěnkou - tvrdí mi tam, že je k tomu jedna, která pasuje na sporťák i hlubokou korbu a přitom jinde zase čtu, že je možnost dokoupit pláštěnku na hlubokou korbu za 150 Kč. Tak to jsem z toho jelen 😅