Kočárek Atlantic od Baby Designu. Máte zkušenost?

fredanek
13. zář 2007

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímto kočárkem.Je za docela dobrou cenu.

kachnik
13. zář 2007

Taky by mě zajímal 😀 pořád kočárky měním a néé a néé najít.

krista
13. zář 2007

Má ho Liftinka a Gabou, řeknu jim o této diskuzi 😉
Ale ony rodí až v lednu, takže přímo zkušenosti asi nemají 😖

fredanek
autor
13. zář 2007

Já taky bych měla rodit až v lednu.Chci si ho objednat přes net.Ale chtěla jsm si u nás v obchodě omakat,ale oni ho mají jenom objednávku.Takže pořád přemýšlím jestli jo nebo ne.Hlavně by mě zajímalo jestli korbička není moc malá,nemůžu nikde najít její rozměry. ☹

gabou
13. zář 2007

Ahojky..já mám přesně tento kočárek 😵 ale rodit budu až v lednu, takže jak se s ním jezdí a nějaké zkušenosti s ním nějak nemám 😅 Kdyžtak mně kukni do albíčka 😉 My jsme ho kupovali v obchodě..stál 6.999,- což nebylo o tolik dražší než přes net..nejprve jsme chtěli barvičku červeno-šedou nebo oranžovo-šedou, ale jak jsme v obchodě viděli ten zelenkavý, tak už prostě musel být náš 😵 láska na první pohled 😀 Je to spíš taková pistáciová barvička..
Jinak korbička se mi zdá tak akorád..něco mezi těma malýma a velkýma..rozměry ti ale přesně neřeknu, protože jsme ho už zavezli k našim do úschovy 😅 Někdo mi i říkal, že je malá ta korbička, ale mně se fakt nezdá..zkoušela ho od sestřenice čtyřměsíční dceruška a byl jí v pohodě..a to roste každý týden o centimetr 😉
Tak hodně zdaru!!

fredanek
autor
13. zář 2007

gabou:díky moc za info 😉 .Mě se taky líbí ten zelenej.A hlavně má fusak na zimu.Tak ho asi na 99% koupíme. 🙂 Koukám že máme skoro stejný termín 😀

gabou
13. zář 2007

no zatím jsem fakt spokojená 😀 ale co a jak se uvidí až v tom lednu 😉 třeba na něj budu ještě nadávat, ale to se neví..je to novinka a taky jsem nenašla někoho, kdo jej už používá 😅 Ale snad bude v pohodě 🙂

Jestli chceš, tak zajdi někdy k nám do diskuze: Januárovky(leden)II 😵 Můžeme pokecat 😉

fredanek
autor
13. zář 2007

gabou: OKI 😉 zavítám

kachnik
13. zář 2007

Holky, délka korby je 77 cm, to jsem našla.

kachnik
13. zář 2007

Jen mě spíš překvapuje ten tvar sporťáku, přijde mi podle obrázku úzký sedák a navíc je to tak do pololeha, ale třeba se mýlím, taky bych ho radši viděla naživo.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3248-baby-design-...

fredanek
autor
15. zář 2007

Ahojky,tak jsem napsala do prodejny,jestli by mi nezjistili ty rozměry korby.A majitel se nabídnul ,že to sám přeměří.Korba je prý 83 na 40.Tak já ted fakt nevím v tom dětským ráji zase píšou 77cm na 35cm 😖

krista
15. zář 2007

Jé to je docela velkej rozdíl, neřeknu jeden centimetr, ale tohle je docela dost 😅 No tak ještě zkusit nějakej třetí obchod, jenže oni už ho asi jinde nemaji co? 😅 😀

krista
15. zář 2007

Fredanek, asi v úterý se chystám u nás do Bejbycentra, když si vzpomenu vezmu si metr - taky ho tady prodávají a přeměřím ho ju? 😉

kachnik
16. zář 2007

fredanek, možná měřil tu horní část korby, ale néé vnitřek, vlastně to dno, to může být užší. Už jsem se i setkala s dvěma rozměry koreb, vnitřní a vnější...

cibule
16. zář 2007

Ten kočárek je krásnej, hlavně ten zelenej, ale i ten s oranžovou je super. Sakriš, asi o něm budu časem taky uvažovat 😀

fredanek
autor
16. zář 2007

Ahojky,krista:to budeš moc hodná jestli ho přeměříš 😅 .Já jsem z Chomutova a ten kočárek mají v Bílině a ještě je zamluvenej,takže to zase nechci riskovat jako zbytečnou cestu 😒 .Chystám se ho kupovat až tak v listopadu nebo dokonce začátkem prosince.

krista
16. zář 2007

Fredanek tak já si ten metr dám radši rovnou do kabelky a ještě si napíšu upomínku 😀 😉

fredanek
autor
16. zář 2007

Díky moc,klidně si vem i foták 😀 ,je fakt že nikde na netu nemají obrázek vnitřku.No uvidíš jak se bude chtít 😉

krista
16. zář 2007

Foťák bych si vzala, ale nemám ho 😅 😀
Jestli nechceš čekat až dofotim film na normálním 😀 To by si asi dřív porodila 😀

fredanek
autor
16. zář 2007

🙂 Tak ho jenom omrkni jak vypadá vnitřek 😉 Třeba jestli ten fusak je teplý a tak. 😉

krista
18. zář 2007

Ježiš fredanek fusak jsem neviděla ☹
Ale to bude určitě vědět Gabou když ho má 😉 Vypadá moc hezky, je i dost vysokej a stabilní 😉
Korbička měří opravdu těch 83 cm, kde 77 cm vzali to netuším 😅 😀 Jak jsem se tak na to dívala tak to bych nikde nenaměřila, já to brala od nejdelšího konce 😉

fredanek
autor
19. zář 2007

Ahojky,děkuji moc moc 😉 Včera jsem dostala email z jedný prodejny a je to docela kousek od nás,že mají ted dostat dva.Tak se zkusím jet v pátek podívat.Jinak takhle by mi vyhovoval. 🙂Zdá semi ta korbička tak akorát. Ale pak si ho stejně asi objednám přes internet,je to levnější a chci ho kupovat až tak v listopadu at u našich dlouho nestraší. 🙂 Ted nám potvrdili z plodovky holčičku takže bud oranžový nebo ten zelený. 😀

lili01
19. zář 2007

ahoj holky
taky se mě moc líbý atlantic.přestěhovali jsme se na vesnici,kde budou jiné podmínky než ve městě.jedná se mě hlavně o zimu a sníh.tady to prý v naší ulici bývá špatně uhrnuté,tak potřebuju kočárek s takovýma kolečkama aby se mě dobře jezdilo ve sněhu.takže se vás přijdu zeptat v tom lednu-únoru jak jste spokojené s jízdníma vlastnostma hlavně ve sněhu.

lili01
19. zář 2007

těhulky,našla jsem diskuzi,kde se maminky ptají a prodejce odpovídá.je tam hodně dotazů a odpovědí i na tento kočárek,tak mrkněte,budete moudřejší
http://www.bambimarket.cz/index.php?link2=diskuse

petula...
19. zář 2007

Ahoj holky, já mám ten samý, akorát oranžový a přijde uplně v pohodě. ještě ho tedy nepoužívám, ale v listopadu už vám můžu říct. Korbička je velká myslím že tak akorát. Viděla jsem i podstatně menší... Jinak fusak je teplý docela dost, akorát mi příjde malá taška, asi budu muset koupit o něco větší, příjde mi, že se tam nemůže všechno vejít... 🙂

prdikvasek
19. zář 2007

Ahoj holky, ja jsem Baby Design Atlantic ohlizela v obchode, docela se mi libil, po prodejne se s nim jezdilo dobre. O nekolik dni pozdeji jsem sla mestem a videla jsem mladeho tatinka, jak s nim docela zapasil a to sel po uplne normalnim chodniku.
Jinak ten odkaz na bambimarket je moc fajn, diky lili01. 😉

petula...
19. zář 2007

To nevím, ale já s ním zkoušela jezdit u našich na polní cestě, a nemohla jsem si ho vynachválit!!! Jestli to nebude tím, že ho řídil chlap.... 😉 😉 😉

lili01
19. zář 2007

petula se tě pak přijdu zeptat jak se jezdí s mimi,to bude určitě lepší 😵 😵 .pořád jsem si myslela že ty přední kolečka nejsou nafukovací ale v tom odkazu co jsem sem dávala píšou že jsou nafukovací i přední i zadní.tak myslím,že ve sněhu by se mělo jezdit dobře.
já jsem měla kočár s nafukovacíma kolama a jezdili jsme bezvadně jak na saních a pak jsme koupili sporťák s velkýma golfáčovýma dvojkolama a to byl v zimě mazec.když nebyl sníh pořádně uhrnutý tak jsem byla nadřená jak kůň 😠 😠

petula...
19. zář 2007

Nafukovací jsou všechny čtyři a je u toho i pumpička, což je docela praktický!

fredanek
autor
19. zář 2007

KOukám ,že v tom babymarketu ho prodávají bez fusaku. 😒 U nás ho mají i s fusakem za 6290,- .http://www.ecipisek.cz/detail/kocarek-atlantic-... jenom na objednávku.Je prý po něm ted velký zájem 🙂

fredanek
autor
22. zář 2007

Ahojky,tak jsem se byla na něj podívat.Měli oranžový a zelený.Rozhodla jsem se pro zelený , je fakt nádherný.Snadno se dá složit a dobře se mi s ním jelo.Není ani těžký.Takže v listopadu si ho objednám 😎