Kočárek Atlantic od Baby Designu. Máte zkušenost?

fredanek
13. zář 2007

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímto kočárkem.Je za docela dobrou cenu.

turtixy
26. črc 2008

Ahoj holky, prosím vás, poraďte mi někdo....Kočárek atlantic mám 5 měsíců, červený, jsem s ním fakt spokojená. ALE, teprve teď jsme zkoušeli nasadit sporťáček a nějak nám to nejde. Teda nejde. Jde. Ale ten sporťáček se divně "giglá." Mám pocit, že dno vůbec nedrží tvar. Když rukama přitlačím na spodek, celá látková konstrukce se prohne. Takto bych opravdu měla strach tam dítko dát. V čem je chyba? Nebo to tak proboha má být? Máte někdo už složený sporťák a jste s ním spokojeni? Prosím poraďte, jsem z toho zoufalá, přemýšlím o reklamaci a vrácení..Vespod jsou dvě tyče, které se otočí o 180 stupňů, ta jedna nám ale propadává o 360, je to snad tím? A je možné, aby celý sporťák stál na dvou tyčích? Moc vám všem děkuju.

gimik
2. srp 2008

Ahojky holky, co máte tento kočárek, zdá se vám korbička malá? 🙂 Pokud je délka korbičky 80 cm, jak dlouho tam asi mimčo může spokojeně ležet, bojím se, že mi ten kočárek dlouho nevidrží. Moc děkuji 😉

gimik
5. srp 2008

Holky, viděla jste některá přímo tuto variantu kočárku atlantic.
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=7281...
Jak se vám líbil, nebyla ta zelená moc zřvavá? Já jsem ho v kameném obchodě nikde neviděla a tak přemýšlím, jestli ho obědnat nebo ne. Moc díkkky 🙂

sharililinka
11. srp 2008

Ahojky holky, taky o něm přemýšlím a mě se ta zářivá zelená moc líbí nejspíš si tu zelenou taky objednám. 🙂 Neviděla jste tento kočárek některá v Praze v nějakém obchodě, chtěla bych ho omrknout než ho na netu objednáme.

lenste
11. srp 2008

Ahojky, sleduju to tu už docela dlouho, ale přihlášená jsem krátce! Odpověď pro gimik : Tuto variantu mám objednanou, taky jsem byla zvědavá jak vypadá. Jsem z Opavy a tady jej v obchodě taky nemají, jen na objednávku přes katalog nebo přes net! Nakonec jsme na něj narazili v jiném městě - Krnově a tam jsme se byli na něj podívat a je super. Jelikož nevíme co se nám narodí, protože jsme si to nechali jako překvápko, tak se nám tato varianta jevila jako nejlepší řešení jak pro holčičku tak kluka. 😉

lenic
15. srp 2008

Ahoj holky, neviděla jste některá tento kočárek v nějakém obchodě v Brně nebo v okolí Brna?

luciana23
20. srp 2008

ahojky poradíte mi někdo mám tenhle kočárek a dala jsem už sportovni verzi a zbyla mi taková tyčka nemůýu přijít kam patří. Poradte mi někdo prosim vás. Lucie

fredanek
autor
2. zář 2008

Ahojky jsem tu po dlouhé době a jsem pěkně naštvaná.Píchla jsem přední kolečko tak ,že nejde ani zalepit,potřebujeme novou duši a ta se prý v ČR nevyrábí.Je to menší velikost.V krámku ,kde jsme kupovali kočár na mě přiblble koukali a nevěděli co s tím.Prý se ve čtvrtek ozvou.Jinak musím říci ,že kočárek je perfektní až na ty přední kolečka.
Nevíte někdo jsetli se to dá opravit???Jezdí jich všude dost,tak je mi divný,že by nikdo ještě nepíchl.
Jinak taková ta tyčka mi zbyla taky co píše Luciana.Taky nevím kam s ní. 😖
Snad se to opraví,musela jsem si tak koupit golfky ,abych mohla vůbec ven ☹

evily
13. lis 2008

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, holky, které máte již sporťák, máte ho stabilní nebo se vám taky trochu "viklá"? My jsme ho zkoušeli nasadit, ale přijde mi, že je hrozně nestabilní... 😖

ajousek
2. únor 2009

Holky , já tento kočárek mám a jezdím s ním od března 2008. A je supr, jsem spokojená, dobře jezdí i v lese a horším terénu. Je teda třeba si malinko zvyknout na způsob ježdění a na kolečka. Když veze kočár někdo, kdo s ním nemá zkušenost, tak na kolečka nadává, ale mě nevadí a by naopak si je chválím, protože vůbec nemusíte kočárek nějak nadzvedávat při odbočování a tak. Navíc má úžasnej velkej koš pod kočárkem, kam naskládám všechno, někdy se až divím, co uveze a taška na madle je taky dost prostorná. Je teda pravda, že v tašce je igelit - asi kvůli údržbě a čištění a mě se celkem brzy roztrhl, ale nechala jsem tašku podšít pevnou látkou a supr. No jak říkám, kočárek si chválím a korbička malá určitě nneí. Syn má 10 měsíců a ještě ho vozím v hlubokým, když je mráz, je teda pravda, že když je nabalenej, tak tam moc místa nemá, ale vleze se a lepší než aby mrznul. 😉

ipuska
21. bře 2009

🙂 Ahoj holky, tak dnes jsem byla v krámě. Měli jsme původně zamluvený právě atlantic v zeleno šedém provedení, ale pak jsme nakonec vybrali úplně něco jiného. No a dnes jdu do krámu zeptat se jaká byla výstava a paní prodavačka mi řekla, že dělají nové barvy, jsou super, ukazovala mi je na obr. a novinka je, že se na ten kočárek dá upevnit autosedačka. Takže měním objednávku a zůstanu u něho

bajusik
16. dub 2010

Ahoj holky,
dneska jsme taky píchli přední kolo a taky přemýšlíme co s tím 😀 Každopádně ta tyčka je tam pouze navíc, nepatří nikam. je to prý něco jako závaží do bedny ( info přímo od výrobce ) No a korbička se musí zacvaknout pak se nevyklá. A boudička se musí trošku násilím potáhnout dopředu, pak se už taky nevyklá

valentovasasa
30. lis 2011

Mám dotaz - mám kočárek - tu starou verzi, tuším 2010 - vím, že k tomu existuje autosedačka, neoriginál. Nemohu si ale vzpomenout na název, nevíte někdo?

iveta2010
23. lis 2013

mám náhradní díly na atlantic espiro piste sz o co mate zájem

xbetty
11. dub 2014

@iveta2010 Dobrý den 🙂 už na druhém foru jsem na Vás narazila 🙂 chtěla bych se zeptat, jestli byste neměla k prodeji madlo na sportovní verzu atlantic espiro 🙂 klidně i v horším stavu 🙂