Kočárek Atlantic od Baby Designu. Máte zkušenost?

fredanek
13. zář 2007

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímto kočárkem.Je za docela dobrou cenu.

eva.konczynova
31. bře 2008

holky co máte Atlanticy - jak je to se skladností kočárku do auta? Slyšela jsem, že obzvlášť sporťák se špatně uskladňuje a je třeba celý rozložit 😒

linnetka
2. dub 2008

No my mame male auto (Hyundai Getz) a mame co robit aby sme ho do auta napratali. Konstrukcia sa do kufra vojde. Ako je to zo sportovou casto neviem. Zatial sme ho do auta dat neskusali. Ked sme ho vsak kupili, skusali sme ho zlozit aj so sportovou castou a nespominam si, ze by s tym bol nejaky problem. Inak je kociar velmi pohodlny a lahko ovladatelny. A nemyslim si, ze by korbicka bola az taka mala. Ja do nej napracem moju malu s kozusinovym fusakom (nie s originalom) aj dekou a je v pohode. A udajne, ked uz dieta sedi v kociari moc lezat nechce. No ved uvidime, mala bude mat dalsiu zimu 11 mesiacov a to uz asi vanicku pouzivat nebudeme.

petra123
3. dub 2008

Ahojky je to můj favorit je nadherný i cennově dostupný prostě je super už se těším jak si ho jednou pojedu pro budoucí mimisko koupit 😲 😀 pá Petra

jakarza
4. dub 2008

Kočárek má se vším všudy 14,5 kg. Do auta se dá krásně složit.Korbičku (nebo sportovní nástavbu) sundáš z podvozku, podvozek sklapneš a je hotovo. Nechala jsem si to extra ukázat i když máme kombika, ale po zkušenosti s prvním kočárem...

eva.konczynova
5. dub 2008

Díky za rady holky, akorát ještě jedna věc - na podvozek není možnost nacvaknout autosedačku, že?

petra123
5. dub 2008

Ahojky taky jsem se na to chtěla zeptat na tu autosedačku 🙂 Evi dobrá otazka 😉 díky za odpovědi 😲

maxkatka
5. dub 2008

Bohužel na tento kočárek autosedačka nejde nacvaknout. Byl to jeden z mých prvních favoritů (ještě stará barevná kolekce). Kontaktovala jsem dovozce pro ČR a ten mi sdělil, že se chystá nová verze, kde to už půjde... Bohužel nová verze je, ale autosedačka k nacvaknutí není... což mě strašně moc mrzí... Kočárek jsem viděla na veletrhu... je nádherný... ale bez autosedačky je pro mě bezcenný... ☹(

eva.konczynova
5. dub 2008

No, pro ten stejný důvod jsme bohužel museli tento nádherný kočárek taky zamítnout... škoda, je fakt krásný a za super cenu. Teď se rozhodujeme do čeho jít dál.. zatím máme tip Moon.. tak uvidíme

maxkatka
6. dub 2008

Tak u nás jako další favorit byl V3 od Babypointu, který splňuje všechny moje požadavky, ale bohužel po složení má podvozek na dýlku 115 cm!!!!!!!!! Což je v podstatě nemožné nějak rozumně složit do kufru malé fábie... ☹ u nich se chystá opět nová verze podvozku, ale která bude až bůh ví kdy.... ☹ Takže taky nic... a nakonec jsme na veletrhu našli, v cenové kolem 11tisíc za celý komplet i s autosedačkou, polský kočárek JETT, ale který ještě není nikde v nabídce... Je to naprostá novinka... Prodejce slíbil, že bude k dostání cca během 14ti dnů, tak čekám... zkoušela jsem si ho a v této cenové kategorii je pro nás asi tak nejdostupnější...

Barevné kombinace na veletrhu teda nic moc, ale prý budou i další, tak jsem moc a moc zvědavá.

Koho zajímá trochu vzhled, tak tady jsme jej vyfotili v hluboké verzi...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

mimap
6. dub 2008

Ahoj holky,

také jsem obdivovatelkou tohoto kočárku, vadí mi na něm snad jen to, že nejde pohoupat, myslíte, že je to velké mínus? A co pak v terénu, nejsou miča vydrncaný?

eva.konczynova
6. dub 2008

ahoj Kači, no koukám na net a ten Jett ještě nikde nemají, nic mi to nenašlo, ale vypadá hezky. A cena taky ještě jde. Jak potom budeš mít nějaký odkaz na konkrétní parametry, tak pošli 🙂

mery.luu
6. dub 2008

ahojky,
mě se taky hrozně líbí ten nový atlantic, jen mi vadí to tvrdé odpružení.... 😒

Autosedačka na podvozku se mi zdá úplně zbytečná - kamarádka tuto možnost má a během roku to ještě ani jednou nevyužila... Když pojedu autem třeba do obchodu, dám mimi do košíku i ze sedačkou, a když budu potřebovat chodit někde po městě, tak šoupnu kočárek do kufru auta a pak dám mimíska rovnou do kočárku, aby mělo pohodlí.... 😉

Jak říkám, jediné mínus je u mne odpružení, které všude píšou, že je komfortní..... 😖 ...no pěkně tvrdý komfort.... 😝 .....ale zatím u mne tento kočárek vede, nebydlím v žádném hornatém , nebo špatně přístupném terénu, tak to sním snad zvládnem... 🙂

maxkatka
7. dub 2008

no já nacvakávací sedačku chci... protože když pojedu k doktorovi do nemocnice, tak nechci tahat celý kočár... vezmu jen autosedačku a podvozek... u nemocnice vystoupím, dítě nemusím přendávat ze sedačky do kočáru, ale rovnou to nacvaknu a jede se... nejsem žádný drobe, právě naopak, ale ona se ta sedačka s mimoušem dost pronese!!! a k doktorovi budu jezdit sama, protože partner nebude mít čas s námi lítat jen aby byl nosičem... to samé, když pojedu na návštěvu ke svým rodičům popřípadě k tátovi partnera... nebudu to tahat celé... ale zase jen autosedačku a podvozek...

maxkatka
7. dub 2008

jo a Evi, zatím ten kočárek není ani nikde na polských stránkách... alespoň já ho nenašla... ale u nás by ho měli mít tady, ale říkali až tak těch cca 14 dní po veletrhu...
http://www.anicka.cz/shop/shopEntrance.php

olina
7. dub 2008

Ahoj holky, tak mi v patek jeli tento kocarek koupit ale nastesti jsme ho nejdriv zkusili dat do auta. Mame Felicii a nevesel se. Teda jako kdyz mas trpelivost, tak ho tam narves, ale je to jako jezek v kleci a pak nam zase nesel ven. Ale objevila jsem kocarek, ktery vypada temer stejne, jen ma hodne jinou barevnou kolekci, a ma jine rozmery konstrukce, takze se nam do auta uz krasne vejde. Ten jsme nakonec koupili. Jsem z neho nadsena, krasne se s nim jezdi, vejde se nam do auta i do vytahu a projedu s nim i ve vsech dveri, do kterych potrebuju (Atlantik mal zadni kola moc siroka, s tim jsme se leckam nedostala). V cene je sportak, hluboka korba, na oboje nanoznik, vytepleny fusak, kosik, pumpicka....proste stejne jako u Atlantiku, jen to nema tasku na rukojet. A cena? 6590,- 😵 .
A o jakem kocarku ze to mluvim? O Toledu od Pierre Cardin 😵 .

maxkatka
7. dub 2008

Hele Olino a co takhle ukázat fotku!!!! 😅

olina
7. dub 2008

tak jukni ke me do alba 😉

maxkatka
7. dub 2008

aha, už jsem ho našla... ale zase bez autosedačky... ☹(

http://www.detskyraj.cz/zbozi/4529-pierre-cardi...

eva.konczynova
7. dub 2008

Oli, ale tam na to zase nejde nasadit ta autosedačka, co 😒

olina
7. dub 2008

no, autosedacka nejde, ale tak je fakt, ze tu ja ani nevyzadovala, stejne bych to nevyuzila asi...

eva.konczynova
7. dub 2008

jj, přesně tak.. já se nakonec rozhodla pro Moon Ocean S3.. akorát nevím kde ho tady v okolí Ostravy sehnat, nikde v kamenných obchodech ho nemají, a přes net se bojím objednávat..

olina
7. dub 2008

No a nebo uplne stejnej je X-lander XA, ale ten je teda drazsi. Ale jde na nej autosedacka.

maxkatka
7. dub 2008

Akorát u toho Moon Ocean chci upozornit, že hluboká korba "nejde" otočit na podvozku... Teda jde, ale nejde pak zajistit...
Na této fotce jde vidět, jak je zespodu zabezpečena takovou konstrukcí, která má možnost uchycení jen v tomto směru...
http://florianek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3...

má to více kočárků... Chipolino Gemma, V3 a další...

a tipuji, že sportovní kočárek nejde dát do roviny do lehu, ale je to opět skořepina, která jde jen naklánět, ale tím si nejsem jistá...

olina
7. dub 2008

Tak u Toleda lze polohovat az do uplneho lehu 😉

eva.konczynova
7. dub 2008

jj, Moon Ocean sporťák nejde do úplného lehu, ale prý to dětem zas až tolik nevadí v těch 6-7 měsících když se přechází na sporťák... a tu hlubokou korbu neplánuji otáčet, spíš je důležité že sporťák otáčet jde. Tak uvidíme 🙂

maxkatka
7. dub 2008

no s tím, že to dětem až tolik nevadí mi taky tvrdí... ale přece jen... více možností je asi lepších... ale radím, že vidět na živo je nejlepší!!! Dost mě jich ve skutečnosti zklamalo...

eva.konczynova
7. dub 2008

jasně, určitě ho chci vidět a osahat si na vlastní oči, třeba mně ještě dostane nějaký jiný 😀

jakarza
9. dub 2008

Olino, prosím tě, nemohla bys změřit vnitřní rozměr korby tvého kočárku? Je opravdu moc krásný, začal se mi líbit víc než Atlantic, tak ho zvažuju, ale našla jsem dva rozdílné údaje... ¨Tak by mě opravdu zajímalo, jestli je to 77x36 nebo 73x 34 cm? Děkuju!

petula5
19. čer 2008

Ahojky,
jsem ráda, že jsem našla diskuzi o tom to kočárku. Díky za rady.
Moc se mi líbí, ale tady u nás není nikde k vidění nemáte náhodou někdo ten šedo-zelený? Chtěla bych vidět jak vypadá.
Díkuju předem moc

laetti
21. čer 2008

Dnes jsem v jednom obchoďáku narazila na rodiče s tímhle kočárkem a ejhle měli na něm autosedačku Chicco. Bohužel jsem se nestihla zeptat jak ji tam narvali. Nevíte tedy jestli už je ta možnost přidělat k němu autosedačku? díky