Kočárek Atlantic od Baby Designu. Máte zkušenost?

fredanek
13. zář 2007

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímto kočárkem.Je za docela dobrou cenu.

krista
23. zář 2007

Fredanek to jsem ráda, že se ti líbil a prosímtě ten zelený je celý zelený nebo s těma šedivýma pruhama?? Já totiž ještě nikde neviděla konkrétně tuhle variantu 😉
http://www.prag-info.cz/_shop/image_6432002a/11...

Tak jestli máš ten výš nebo tenhle:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

fredanek
autor
23. zář 2007

Krista:V tom obchodě měli tu černou variantu.Gabou má šedou.Ale ted nevím , který je novější.Jsem z toho zmatená. ☹

kachnik
24. zář 2007

fredanek, prosím tě, asi ta korba nemá žádné přenosné madlo, za které by se to dalo celé vzít, co? Já totiž budu přenášet korbičku do bytu a kolečka nechávat v garáži. Dík

fredanek
autor
24. zář 2007

Ahoj Kachnik,korbička má po stranách z venku úchytky,ale nevím jestli by vydrželi,když bude v korbičce mimi.Zkoušela jsem si jí těžkat a byla lehká.Ale ty úchytky mi připadají spíš takový provizorní jako , že tam jsou.A vy to určitě zvládnete.Zkus mrknout na
http://www.bambimarket.cz/baby-design-espiro-at...
a dej si zvětšit obrázek,jdou tam docela vidět. 😉

bu_bu
11. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem náhodou přišla na tuto diskuzi.
Já tento kočárek mám a jezdím s ním 4 měsíce. Vyhovuje mi, dobře se s ním jezdí (hlavně, když nejsou kolečka zaaretované), je tam velký nákupní koš. V hluboké korbičce už vozím fusak. No jsem s ním spokojená.
Akorát teď jsme přišli na jeden problém (musím zajet do obchodu, kde jsme ho kupovali, jestli mi poradí), ale protože jsme píchli přední kolo (to menší), nepřišli jsme na to jak se dá kolo vyšroubovat a vyměnit tam duše - manžel to rozebral násilím 🙄 tak teď nevím co s tím.

Jinak ty úchytky nejsou provizorní, drží dobře, nosím taky korbu do bytu, takže každý den dostanou zabrat a pořád drží.

fredanek
autor
12. říj 2007

Ahojky,to jsem ráda,že je v pohodě. 🙂 Tak pak dej vědět jak si počít když píchnem,snad to bude v pořádku 😉

hanis
23. říj 2007

Co se týká kočárku espiro atlantic má velmi moderní vzhled a cena "lidová". Já mám vybranou variantu modrou (jako jediný má méně šedé, šedá konstrukce stačí). Trochu obava z váhy kočárku. To bych řekla,že je největší mínus. Druhá otázka, zajímavé je, že firma stale mění název espiro- baby design a dokonce i baby smile http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&id=1626 . Jak dopadla reklamace toho píchnutého kolečka? Tohle je docela problém, pokud nejde lehce opravit. U kočárků s nafukovacími kolečky snad docela časté. Dá se ale přechodně vyřešit vstříknutím "pěny" která se prodává pro auta při defektu.
Zatím u mě převažují plusy,tak uvidím. Šťastnou ruku při výběru kočárků. Hanka 😀

krista
24. říj 2007

Ahojky holky, chci se zeptat jestli tahle konstrukce je z plastu nebo z jakého materiálu:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

evsi
25. říj 2007

Ahojky, my ten kočárek taky máme a jezdíme s ním už 4 měsíce. Jsem s ním moc spokojená, jezdíme v dost těžkém terénu a je to pohoda. Dá se ovládat i jednou rukou. Jen ta korbička by mohla být malinko větší. Ta konstrukce ( jak se ptá Krista ) je z kovu.

hanis
26. říj 2007

Konstrukce není z kovu, ale je hliníková. Povrch je ošetřen nějakýmm "pískování" snad proti oděru. V každém případě konstrukce vypadá jinak než ostatní "hliníkové" kočárky, což může být plus 😎U původního modelu baby design byla konstrukce- hliník- hladký.
Ještě jednou- jak dopadlo to píchnuté přední kolečko? Díky

ytuska
29. říj 2007

Ahojky, prosím Tě Evsi nebo Bu_bu můžete mi popsat Vaše zkušenosti s odpružením kočárku? Všude píšou komfortní odpružení a mě se to moc nezdá. Respektive jsme Atlantic pořídili, koukám tady na něj a zdá se mi, že nepruží skoro vůbec. Je v tom nějaký fígl nebo je to zatraceně tvrdé odpružení? Vždyť v tom svého Martínka v prosinci ani nepohoupu :/ díkes čaues

piwik
29. říj 2007

Zdravím my máme tento kočarek taky a houpat v něm teda nejde vysvětlili nám to v obchodě , že pokud má kočárek konstrukci do A tak se s ním nedá houpat musel by být do X teda ta konstrukce ale jezdí se nám s ním dobře teda po bytě zatí 😀 😀 m

matus1
21. lis 2007

www.babatko.com maju ho tam v akcii za 7990 Sk cca 6392 CZK. myslim, ze posielaju aj do ciech ale da sa s nimi dohodnut. Kamaratka ho ma a je celkom spokojna.

sisule
24. lis 2007

Ahoj holky, včera nám došel tento kočárek.Jsem z něj ale hodně zklamaná, protože po složení se nám nějak vykle hluboká korba( jakože nedrží na jednom místě ) a boudička taky moc nedrží tvar, je taková polosložená, tak se chci zeptat vás, kdo ho už máte, jestli to tak je, nebo ho máme nějaký vadný? Díky moc.

fredanek
autor
1. pro 2007

Ahojky dneska mi taky dorazil.Zatím jsem spokojená.Boudička na korbě je sice trochu pomuchlaná,ale myslím ,že časem se srovná.Je to tím jak byl v krabici složený.Ted hodám zatím na půdu tak se snad do ledna srovná 🙂 JInak už má tu verzi šedo zelenou.Korba drží dobře.

lili01
2. pro 2007

holky kdo tento kočárek máte,jak se vám s ním jezdilo když napadl sníh??jsme na vesnici,kde to nebývá nic moc uhrnuté,tak abych věděla jak jezdí ve sněhu a moc se nenadřela 😀 .zatím je to můj favorit

evsi
3. pro 2007

Ahojte, už jsem tady o něm jednou psala. Jsem s ním spokejná, ale k výše uvedeným dotazům: nepruží, houpat se v nem fakt nedá. Ve sněhu jezdí dobře, dají se zablokovat přední kolečka. POZOR: nevleze se do klasického užšího panelákového výtahu. Kdo bydlíte v paneláku, raději si to změřte. Zadní kolečka jsou dost široké.

janis79
19. pro 2007

🙂

revayova
22. led 2008

ja mam sedo zeleny a som s nim spokojna.Chodim s nim uz druhy mesiac a mam pocit ze ta vanicka je vacsia ako na inych kociaroch.Dobre sa sklada a aj manzel je spokojny. Neviem ako ta sportova cast, ale snad to bude v pohode

lukin
22. led 2008

Jéééééé, to jsem netušila, že tu je tato diskuze 🙂 Tak pište poznatky dále. Nejde to pichlé kolo normálně zalepit takovým tím, co se používá na pichlé normální kola?

lukin
23. led 2008

Pojď se přesunout sem. Tu je diskuze přímo o tom.

reynocek
24. led 2008

Ahoj holky, tak o tomto kočárku taky uvažuju. Rozhoduju se mezi tímto a Implast bolder 4. Co jsem se ptala prodejce, tak má pro mě skoro samá pozitiva. Největší je asi cena, pak mě potěšilo, že jsou nafukovací všechna 4 kolečka - což jsem z popisu jaksi nepochopila. Nejde na něj prý dát autosedačka, ale to mi až tak nevadí. Určitě mě potšil rozměr hluboké korby, která je oproti Implstu o něco větší. Odpružení psali, že má, ale vaše zkušenosti mě trochu odradili ☹ Tohle je pro mě celkem důležité. Ale asi nejvíc mi u kočárku vadí, že "rukojeť" prý nejde přehazovat, abych mohla mimi mít po nebo proti směru jízdy. Můžete mi některá tuto informaci potvrdit nebo vyvrátit? Podle mě je to docela důležité věc v době kdy hodně fouká nebo svítí sluníčko. Kvůli ní bych možná i zvolila raději Implast Bolder. Díky předem za info.

kikimaruska
29. únor 2008

Ahojky, taky mne zaujal tento kočárek. Maminy, jak jste s ním tedy spokojeny? Pište prosím 😉 .

zofik
1. bře 2008

Včera jsem se na něj dívala přímo v krámě v HK, mají ho na Benešovce ve Finese, v Kuklenách v John Nellu ho nemají, chtěla jsem ho vidět naživo. Moc se mi líbí, přijde mi moderního vzhledu, má větší a širší koričku než X lander XA, podle mě je i velmi příznivá cena. Jsem vyšší postavy a nedokážu si představit se denně ohýbat k typům Dorjan atd...i když samozřejmě, že korbička je max. tak do 6 měsíců a to si nejsem jistá s fusakem.Jinak paní mi říkala, že se dost prodávají a pokud na něj nespěchám, ať počkám, že mají být nové barvy. Stále jsem hledala něco, za normálnější cenu a myslím že espiro by to mohl být.

kikimaruska
1. bře 2008

zofik- no HK je pro mě trochu zruky 😅 , ale jedem příští týden na veletrh do Letňan, tak třeba tam bude. Já mám rodit v červenci...takže nějak v lednu už by tedy muselo být mimčo ve sportáku, toho se docela obávám. V 6 měs.ještě mimi nesedí a do 9 měs.se prý nedoporučuje dítě dávat do sportáku sednout...nevím, zda je taky polohovatelný do uplného lehu...ale vím, že nabízí s kočárkem i fusak do korbičky a teplý nánožník do sportáku+pumpička. Trochu jsem se lekla toho, jak tu píší maminky že nejdou sundat a tím pádem pak opravit píchlá kolečka...na to se musím optat. Jinak na Miminazaru už někteří prodejci nové barvy nabízí (viděla jsem trávově zelenou-výraznou a šedo-žlutou...)

zofik
3. bře 2008

to kikimaruska
já vybírám už 2 měsíce a připadá mi že se mi nelíbí už skoro žádný kočár.....začala jsem u Jané slalom, komplet cca 22 tisíc, říkám si, je to jednou za život...ale švagrová mě odradila, že taková investice se nevyplatí, že děti i rádi capkaj a taky když si vezmu že kočár za 22 tisíc a nemáš jistotu že ti pojme na zimu děcko s fusakem, když je trochu větší.....taky je docela nízkej, viděla jsem ho v reálu...ale neříkám, že není pěkný ,to je a taky je lehký...tak jsem šla na Inglesinu, tam mě zase odradilo, že má docela vysokej sporťák, pak X lander XA....a pak jsem objevila za polovinu ceny X landeru XA kočárek Atlantic.....asi do něho půjdu...ta cena je rozumná.....kdyby něco nebudu si rvát vlasy...ať už kolečka, či něco prasklé.....jinak já musím jít do nafukovacíh koleček, pač nebydlím přímo v centru města...je jasné, že hrozí píchnutí...ale do umělých kol já nejdu....moje švagrová má roční dcerku a už má snad 4. kočárek, nechám si od ní poradit.....líbí se mi......nebo jedině mě napadá možnost koupit si klasický hluboký, nejlevněji vyjde tak Roan Marita cca 8 tisíc a třeba v 8 měsících jít do sporťáku...ale je to už investice do 2 kočárků.......u modernějších typů hold dneska dělaj ty korbičky menší a užší...je to tak.....

jakarza
12. bře 2008

holky, taky se mi tenhle kočárek moc líbí a pořád o něm přemýšlím. Čekám na léto druhé dítě... Nechala jsem si ho pořádně předvést, vyzkoušela si ho. Bojím se totiž, že budeme mít zase velké dítě jako to první... Sporťák se dá polohovat do úplného lehu, dokonce se mi tam vešel tříletý syn, který je o hlavu větší než vrstevníci. Jediné mínus vidím v tom, že ten sporťák nejde umístit proti směru jízdy... Přeci jen, když je mrňous ještě malý, radši bych ho měla pod neustálou kontrolou.

irca0801
20. bře 2008

Ahoj holky,ani nechci číst ty negativa.Vybírala jsem kočár hodně dlouho a snad jsem nepřebrala,dnes jsme ho koupili.Rodíme na začátku července, tak mi taky dělají strosti ty rozměry,ale ty korby jsou skoro u všech skoro stejné plus minus 3cm.Mám na mysli typy x lander apod.A ta cena je super u nás ho mají za 6150 i s fusakem(K.V.)

eva.konczynova
21. bře 2008

holky a jak je to se skladností kočárku? Dá se jednoduše poskládat do auta? Není moc těžký?

irism
23. bře 2008

ahojte holky,tak já mám tento kočárek už 8 měsíců, co je malá na světě 🙂 pročetla jsem tuto diskuzi a přidám své zkušenosti. jsem s ním opravdu spokojená,i když má trošku mouchy,ale kterýkočár je ideální,že? žádný..
1.korbička má délku 77cm a šírku 35cm. moje mimi má 8 měsíců příští týden a teprve teď uvažuju, že ji v těch 8měsících dám do sporťáku..takže to není žádná hrůza..
2l.boudička opravdu nejde úplně vypnout do oblouku,je to sice kosmetická vada,ale snad nic hrozného
3.kolečka jdou sundat úplně jednoduše z kočárku zmáčknutím pojistky,my jsme teda kola ještě nepíchli,ale zkoušeli jsme tu demontáž na prodejně..
4.do úzkého výtahu v paneláku se normálně vejde, musím samozřejmě sklopit rukojeť.ale to se musí v těchto výtazích sklopit u všech,protože je kabina výtahu krátká..takže v pohodě,je to otázka 2vteřin
5.v obchodě dávájí nánožník a může se použít jako fusak.nejsou to dva kusy,jak by se mohlo zdát,ale jeden který jde použít na dva způsoby.
6.jezdí se s ním bezvadně,protože ty přední kolečka otočné usnadnují zatáčení..vůbec se s ním nenadřete.s klasickou čtyřkolkou musíte pořád nazdvihávat přední kola,s tímto kočárem se otočíte na míste o 360stupňů s prstem v uchu 🙂 nejlepší je to v MHD,když vidím jak ty maminy zápasí s kočárem,aby to vykormidlovaly ven,a já stojím jednou rukou si otočím koč. a v klidu vystoupím..babičky si to též nemůžou vynachválit..
7. přehazovací rukojeť nemá. pravda je,že 2x jsem v létě si říkala,že by to bylo fajn,když svítilo slunko...ale dala jsem plínečku a byl klid...sposta mamin si stěžuje,že ty přeh.rukojeti změní těžiště a kočár pak táhne na stranu. na sporťák lze dokoupit slunečník... navíc se ten kloub té rukojeti rád kazí,znám v okolí dvě maminky,co musely kvůli tomu rreklamovat..takže si myslím,že to není moc velká výhoda-mít přeh.rukojeť..
8.nákupní košík je velký, sice udávají nosnost 1kg 😕 ale vozím v něm nákupy a vše vydržel,nejvíc jsem v něm vezla akční mouku-6kg a vydržel 🙂 🙂 🙂
já bych mu dala 90procent,ubrala bych těch 10 za tu boudičku a korbička mohla být širší...ale jsem spokojená,neměnila bych ani za nic.
taky se mi líbí,že nevypadá jako spousta těch hnusných krabic,co jezdí po městě /TAKO apod./ má neotřelý design...
tak hodně štěstí s výběrem 🙂 🙂