Kočárek Baby Design Dotty, máte ho?

evulka5
23. čer 2015

Dobrý den, nemáte už prosím někdo kočárek Baby Design Dotty? Je to letošní novinka a neviděla jsem ho zatím nikde v prodejně, tak se chci zeptat na vaše zkušenosti a názory... bojím se ho objednat jen na základě obrázků, aby se barvy nelišily. Děkuji, Eva

marelu
23. čer 2015

@evulka5 Krásnej 🙂 My máme Baby design Husky (teprve čeká na malou) a kamarádka má Baby design Lupo a je spokojená. Co jsem se zajímala, když jsem vybírala kočárek, tak jsem nacházela všeobecně na oba spíše kladné hodnocení, tak snad bude taky fajn nebo se ho už brzy dočkáte někde v krámě 😉

monijonak
24. čer 2015

@evulka5
Dotty se mi taky moc líbí, mám ho objednaný v barvě 05 (tyrkysová). Zatím nebyla do ČR dovezena.
Přikládám fotku z prodejny detskyraj.cz (Praha) kde již mají skladem barvu 09. Tak si myslím, že se to snad moc lišit nebude.
Lupo comfort 07, 09 neodpovídá katalogu.

evulka5
autor
24. čer 2015

Dobrý den, moc děkuji za odpovědi. Dnes se mi úplnou náhodou poštěstilo vidět kočárek taky na vlastní oči a je opravdu krásný! Tyrkysově modrý byl můj favorit, ale vzhledem k tomu, že jsou ve skutečnosti barvy jiné, než na fotkách, bála jsem se ho objednat. Je potřeba počítat s 2ma odstíny světlejší barvy... na prodejně měli šedý (č.10), který jsem si hned zamilovala a objednala, takže bude zhruba v polovině srpna. 🙂 Přikládám fotku z prodejny, jestli se někomu bude hodit...zatím prý bylo do celé ČR dovezeno jen 19kusů a je na ně čekačka, tak je třeba s tím počítat... 🙂

zezulenka
5. srp 2015

Dobrý den,
vidím, že už některé z vás si objednaly tento typ kočárku od Baby design. Chtěla jsem se zeptat, jestli už se vám podařilo nasbírat nějakou novou zkušenost?
Tento kočárek se mi dle fotek hodně líbí, ale bohužel se mi ho ještě nepodařilo vidět v reálu.

Budu vám vděčná, když se o své zkušenosti s Dotty podělíte. A pokud někdo dokáže popsat rozdíl mezi variantou LUPO, LUPO COMFORT a DOTTY, bude to super 🙂
Děkuji!!!

monijonak
6. srp 2015

@zezulenka
Ahoj,
LUPO COMFORT je stejný jako DOTTY. Rozdíl je v nabízených barevných variantách a v ceně.
Já jsem nakonec koupila Lupo comfort (barva 01), protože Dotty stále není k dodání (předběžně půlka srpna). LUPO nemá prodlužovací střechu u sportovní verze, což mě vadilo.
S kočárkem Lupo comfort jsem spokojená, moc dobře se s ním jezdí hlavně na nerovném terénu nemá chybu. Jediná problém máme s vnitřní vložkou hluboké korby, která je hodně rychle proležená (obyčejný molitan, který vyměníte za pár korun). Záleží co od kočárku očekáváte.
Snad vám to trošku pomohlo.

zezulenka
8. srp 2015

@monijonak
Děkuji moc za příspěvek. Určitě jsi mi pomohla. 🙂

jitull1
12. srp 2015

Dobry den, taky se mi kocarek moc libi a budu si ho objednávat. Nasla jsem na youtube pekne video.

https://www.youtube.com/watch?v=KKYuBkr17XA

Puvodne jsem chtěla bezovy, ale na tomto videu je krasna tyrkysova. Nevidely jste je nektera nazivo a nemate ještě nejake fotky? Hlavne ten tyrkysovy, protože všude na internetu vypada spise jako zeleny ☹ .... Tak nevim ..... dekuji

alubif
12. srp 2015

https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-baby-design-lupo-comfort-2014-jste-spokojene/
Na straně 4a5 jsem psala recenzi a dala fotky. Jezdím dva měsíce a naprostá spokojenost!!!

alubif
12. srp 2015

@monijonak mám 07 ten cely světle šedý a liší se jen decentně je malinko tmavší - Na denním světle a v jasnu barva odpovídá katalogu. Viděla jsem naživo ten růžový a taky je lehoulince tmavší. Ale nejsou to tak šílené rozdíly jako u comfortu.

jitull1
14. srp 2015

dekuji 🙂 Chtela bych tu tyrkysovou, ale strasne se bojim si ho objednat :-/ tak porad vaham 🙂

asistentkajana
17. srp 2015

@evulka5 A můžu se zeptat, kde jste ten šedo-černý viděla vystavený?(kde jste jej vyfotila?) Zvažuju právě tuto barvu, č.10. Je ta spodní část opravdu černá a korbička tmavší šedá ve skutečnosti? Děkuji

trikolka_13
17. srp 2015

Taky by mě to zajímalo, protože podle fotky mě to černá vůbec nepřijde a na fotce mi přijde kočárek daleko pěknější než v katalogu.

alubif
17. srp 2015

@jitull1 nebála bych se, dotty barvy odpovídají, když přišel, byla jsem nadšená že je barva jestě hezčí než v katalogu. Jo a na živo jsem ho neviděla, protože v té době jestě nebyly v české republice k viděnín😀

asistentkajana
17. srp 2015

Já jsem viděla na živo ten růžový a ten teda vypadá úplně jinak než v katalogu. Je ve skutečnosti o hodně světlejší 😉

jitull1
17. srp 2015

... holky tyrkysový jste zadna nevidela? ☹

evulka5
autor
18. srp 2015

@asistentkajana Kočárek jsem viděla na prodejně v Brně, ale bylo to opravdu jen náhodou, protože tam zrovna čekal na paní, než si ho vyzvedne. 🙂 Oproti katalogu je opravdu hodně světlejší, i paní prodavačka mi potvrdila, že všechny barvy Dotty měla možnost vidět na veletrhu a opravdu je potřeba počítat s 2ma odstínama světlejší barvy. Ten, který jsem fotila, je ve skutečnosti šedý, rozhodně ne černý, jak je v katalogu. Podle katalogu se mi ta barva nelíbila, ale naživo byl hezký. Teď jsem jen nervózní, jestli vůbec přijde. Měl by být tento týden, ale nestíhají je prý vyrábět a do ČR v pátek odeslali jen dalších 15 kočárků. Jestli máte ještě čas, tak bych to riskla. Máme ho objednaný od července. Další kočárky budou odesílat zase za měsíc... my máme termín porodu 10.9, takže už nemám čas dál čekat, kdyby teď nepřišel. Jestli v pořádku přijde, můžu ho znovu nafotit nebo co budete potřebovat...

kminek
19. srp 2015

@evulka5 Ten je krásný. Asi mám jasno 🙂 Ještě váhám nad x-lander xa 2014 ale na baby design čtu jen samé dobré recenze, takže asi pujdu do tohoto. Jen bych ho ráda viděla naživo. Nevíte kde? 🙂

andre_z
19. srp 2015

Ahoj, tak jsme mel objednan asi uz 5tydnu dotty v odstinu 09 ten bezovy v jednom obchode, ale dnes mi volali, ze stale neni a ani nemohou zarucit ze do pulky zari bude ☹ (to uz mame ale termin)
Nasledne mi to pak bylo potvreno na dalsich dvou eshopech, ze dostupnost je problamaticka. Takze jsme s pritelkyni museli prehodnotit barvu a podarilo se mi sehnat odstin 03 sedo-modry.
Zitra si pro nej jedeme, tak pak mohu nafotit tuto barvu, videl jsem ho pred tydnem v tom obchode i na vlastni oci a barva byla pekna, take meli na tom obchode i tu ruzovou a ta byla velmi krasna (ale cekame chlapecka).

asistentkajana
19. srp 2015

Tak to je škoda, že nebudete mít zrovna ten co jste chtěli :( Já mám termín až na konci listopadu, ale jak to tu tak vidím, tak na to musím myslet a objednat určitě dříve. Jinak u nás v Ostravě v obchodě taky říkali, že s některýma barvama hlavně šedý, černý že je problém s objednávkou....Nebyli jste někdo na tento dotty kuknout přímo v Polsku? Jestli tam není levnější a třeba skladem více barev, když je tam vyrábí?? 😉

alubif
20. srp 2015

Tohle je odstín 07 celý světle šedý. Je dokonaly, barva odpovídá katalogu. Jinak u toho tyrkysového a růžového je stejná šedá na hluboké korbě.

hanka_22
20. srp 2015

my přemýšlíme nad barvou 10 nebo 13, našla jsem na jenom webu nafocený dotty v barvě 13 (modro-šedá), vypadá taky moc hezky
http://codziennosc-zycia.blogspot.cz/2015/01/pi...

asistentkajana
20. srp 2015

Jestli si někdo koupíte tu 10, můžete jej prosím také nafotit? Děkuji 🙂 Jinak vy kdo už ho máte, jste s ním fakt spokojené?

alubif
20. srp 2015

Jezdím 2 měsíce a jsem spokojená maximálně. Lehoučký, skvěle ovladatelný, vymotám se i na malém prostoru, vlezu se s niím i do kabinky v obchodě- samozřejmě do těch větších pro vozíčkáře. Super e polohování hlavičky - malá mi jednu dobu ublinkávala.

hasarka
20. srp 2015

Netusí nekdo, kde se da tento kocarek rychle objednat? My ho meli objednany v Sam Baby v Brne, 01 dotty, uz vic jak mesic, dnes jsem si s pani volala, ze kocarek nemaji a mit nebudou. Nekde udelali prodavaci chybu a kocarek nam zkratka neobjednali. Teda objednali, ale verzi comfort, ne lupo a tyrkysovou barvu a ne sedivomodrou, co jsme chteli.... Přesto že v telefonu slibovali, ze 14.srpna bude na sklade dotty 01, volali jsme si kvuli te objednavce asi 10x....nedokazu ho nikde najit a navic mi pomalu ale jiste zacinaji kontrakce, takze vyborny stres na porod, ze kocarek, o kterem jsme si mysleli, ze uz mesic putuje k nam domu ani nikdy nebyl objednan. vyborna prodejna! muzu jen doporucit! jo a jeste kdyz jsme tam byla pred nekolika mesici, pomlouvali prodavacky zakazniky, ze si nevyzvedavaji zbozi..... coz uz mi prijde logicke, kdyz se tem zakaznikum ani nevola, nebo se objednava, co nema..... tak dite asi budem nosit v rukach, jako za indianu🙂 nebo uz nevim...

alubif
20. srp 2015

@hasarka s dottym bude asi velký problém nedodávají je tak rychle do čr - velká poptávka a poláci nestíhají výrobu Já ho objednávala mezi prvními v republice v obchdě Dětský růžek - je v Praze. Super komunikace s majitelem.

hasarka
20. srp 2015

ted jsem volala s jednou prodejnou detskyraj.cz a zitra jim ma nekolik prijit, nemá někdo fotografii te 03? nekde je to cely modry, nekde sedivy, tak by me zajimala realna barva. pani na prodejne rikala, ze je to spis do seda, ale kdyby mel nekdo cirou nahodou fotografii🙂

kminek
20. srp 2015

Ahoj holky, dneska jsem videla na prodejne 03 svetle sedo-modry a nam se teda moc nelibil. Bohuzel ho vyfoceny nemam, ale ve druhe jsme videli 13 tmave sedo-modry a ten je teda nadherny. Prikladam foto 🙂

duppi
21. srp 2015

@kminek a můžu se zeptat.. ta bouda je šedá nebo modrá? a nebylo to náhodou na nějaké prodejně v Brně?

Já se pořád rozhoduju mezi 01 - ten světle modro-šedý, ale pokud jsou barvy ve skutečnosti světlejší, tak mám strach, aby barva nebyla taková nijaká... nemáte ho někdo ve skutečnosti?

duppi
21. srp 2015

@hasarka na obchod Sam baby v Brně slyším jen a jen špatné recenze :-/

gabcik25
21. srp 2015

Zdravím dámy, co se týče kočárku, včera jsem měla možnost vidět růžový. A musím říct že vypadá naprosto luxusně. Opravdu řada Dotty se jim povedla. Jen je škoda, že většina barev je nedostupná, v sam baby mi nabídli pouze dvě barvy (růžová a modoršedý) s tím, že jiné jim výrobce není schopen dodat. Což mě velmi zklamalo, protože jsem chtěla také ten tyrkysový. Takže budu muset v barvě udělat velký ustupek asi, protože z barev co jsem momentálně dostupné se mi nic moc nelíbí. ☹