Kočárek Baby Design Sprint, jak jste s nim spokojeni?

korityakova
12. lis 2012

Prvnijsme chteli TFK Bugster jelikoz uz mame druhe tak bychom mo mooc nevyuzily a jestli bude treti tak urco bude prcek jezdit v nove kare:DTak jsme uvazovali o necem levnejsim ,ale vite jak je to sto lidi sto nazoru celkem se mi libi !ze je polohovany do lehu 😉 Omlouvam se za chyby nekdo hold neni na tu cestinu 😢

korityakova
autor
12. lis 2012

videla jsem ho i s korbickou tak se mi to libilo jak dlouho jste dite v te korbicce vozily?

korityakova
autor
12. lis 2012

Popřípadě mi maminky doporučte nejaky kočárek mame doma pulroční holcicku!

kacka.l
12. lis 2012

Já jsem ho momentálně podědila po kamarádce a je super, úplně mě překvapil, dříve jsem měla hodně drahé kočárky, tento je v super ceně a pořád jezdí super i když vozí 3 dítě. 🙂 Můj malý má 3,5 roku a je mu pořád fajn.

korityakova
autor
12. lis 2012

@kacka.l no nevim nevim ta cena se mi prave libi tak zvazuji o koupi taky sem jich mela hodne tech kocarku az je mi hamba :Da co nanoznik v pohode zakryje mimco muzu vas mamco poprosit o nejake info a co delsi vylety prezil v poho? 😀

kacka.l
12. lis 2012

Nánožník je spíše fórový, ale mám starý typ kočáru, nevím jak u nových. Terén právě úplně v pohodě zvládne, až mě překvapil. Řídí se fakt lehce i s 16kg dítětem, fajn je i košík, jediné, co mohli domakat je, že je tam tyčka, tak je třeba nákup rozdělit.
@korityakova

korityakova
autor
12. lis 2012

@kacka.l jak myslíte forový drží alespon na kocarku kdyz fuci ,,?a co snich ?

kacka.l
12. lis 2012

Jako on bude určitě držet mám tam takové gumy na přesku a sucháče, ale není nijak vyteplený, sníh jsem zažila jeden den a to 5cm, takže to neposoudím.

@korityakova

korityakova
autor
12. lis 2012

@kacka.l Tak to jo moooc dekuju za radu jeste pouvazuju 😉

bebinka_cz
24. kvě 2013

Na léto jsou vhodné golfové hole, doporučuji ani ne moc drahé golfáče euro cart lira 4.

ined77
23. srp 2014

Dobrý večer maminky,

do naší Wiki Knihovničky byl právě přidán nový článek Kočárky Baby Design. https://www.modrykonik.cz/kocarky-baby-design/. Já sama jsem kočárek Baby Design Sprint používala na obě děti téměř 6 let a větší výhrady k této značce kočárků nemám, ba naopak jsem byla velmi příjemně překvapena jeho kvalitou, ale co Vy a Vaše zkušenosti? Podělte se prosím o ně i s ostatními maminkami, které se třeba zrovna teď po stejné značce kočárku poohlížejí.
Předem Vám velice děkuji nejen za Váš drahocenný čas, ale také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o Vaše cenné informace a zkušenosti.

Přeji všem krásný a klidný sobotní večer.
Denisa

@korityakova @kacka.l @bebinka_cz ... a další🙂.