Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

agnesi
22. dub 2014

@mar8 Tak mi manžel "vyebayoval" City Elite i s korbičkou za 134liber, což je při dnešním kurzu neuvěřitelných 4 481Kč!! 🙂 Jsem šťastná jak blecha a už se nemůžu dočkat, až nám přijde 🙂 S poštovným to sice bude ještě o trošku víc, ale i tak je to parádní cena, to by se mi tu v čechách vůbec nepodařilo sehnat!

petpec
22. dub 2014

Ahojky, tak to je luxusni cena gratuluji.. 🙂 a odkud jste ho objednavali??

agnesi
22. dub 2014

@petpec eBay. Hlídali jsme si ho od začátku a na poslední vteřinu se manželovi podařilo někoho přehodit. Sice je tam ta doprava, ale i tak je to fakt vynikající cena. Mám ohromnou radost 🙂

mar8
22. dub 2014

@agnesi tak to je super cena, u nás ještě moc starší nejsou, tak snad se pak bude i dobře prodávat, já korbičku nepotřebuji, mám ještě jeden kočár a na Elite budu jezdit s autosedačkou, když pojedu do města autem

agnesi
23. dub 2014

@mar8 Já si myslím, že prodávat se bude velice dobře, o tento kočárek je čím dál tím větší zájem 🙂 Teda aspoň si to myslím 😉 My autosedačku budeme nechávat v autě, budeme se stěhovat na vesnici, takže tam ji určitě potřebovat nebudu 😝

mar8
23. dub 2014

@agnesi mě ten kočár taky hned zaujal, původně jsem chtěla jít do Jane slalom revers, ale ten mi každý prodejce vymluvil, že je moc malý, a tak vyhrál Elite, protože ho chci hlavně i na brusle a líbí se mi, že se dobře skládá, tak bude i místo golfek, jen čekat do příštího jara, až mimi povyroste, ale ten první půlrok budu používat k té autosedačce, bydlím na malém městě, tak hlavně, když pojedu do města, ať nemusím tahat kočár

agnesi
24. dub 2014

@mar8 Tak to bych ti spíš na ty brusle doporučila Summit X3, ten je na to podle mě lepší. Ale zase záleží na tom, jak jsi vysoká, protože tam se nedá polohovat rukojeť, což u mě neprošlo, protože mám 159cm. Navíc je mi jasné, že i děcka budou chtít brášku vozit, tak abych jim to mohla sklopit do jejich výšky.

mar8
24. dub 2014

@agnesi no právě, taky mi tam vadí ta rukojeť, jsem stejně malá 🙂 už i tento se mi zdá trochu vyšší než jiné kočáry, ale nevadí

agnesi
30. dub 2014

@mar8 Tak 12.5. by nám nejpozději měl dorazit, tak pak když tak přihodím nějaké foto a info 😉

fafetka
2. kvě 2014

@katerinacernotova ahojky, narazila jsem na tuhle diskuzi a měla bych otázečku 🙂 Máme doma také BJ Summit XC.Jsme s ním opravdu hodně spokojení,jediné co mi trošku vadí jsou nezpevněná záda a sed.Můžu se zeptat jestli to tu někdo neřešil, případně jakým způsobem?Vím že se dá dokoupit výztuha, minimálně do těch zad.Nevíte jestli je stejná pro Citi mini i Summita?Moc děkuju za radu 😵

fafetka
2. kvě 2014

a ještě naše fotečky 😀

jasik31
19. kvě 2014

@agnesi mohu se optat, jak jste se nakonec rozhodla? Co se týče výšky, mám přesně opačný problém! Měřím s botama kolem 185cm, možná víc a bohužel si kvůli tomu asi Summit X3 koupit nebudu moci... asi mi bude rukojeť nízko. Bohužel jsem zatím nesehnala nikoho, kdo by mi s tímto pomohl, nikde ho nemají skladem, není jak to zkusit.... 😢

jasik31
19. kvě 2014

@agnesi jejda, teď jsem si to přečetla pořádně a koukám, že jste si objednala ten Elite... Chjo, tak já snad nenajdu osobní zkušenosti se Summitem :D

agnessi01
5. čer 2014

PROSÍM PORAĎTE! Jakou pláštěnku si mám koupit na City Elite, ale na klasickou korbičku? Originál za 1000Kč rozhodně pořizovat nechci 😒

zlatelevizeedna
5. čer 2014

@jasik31 já mám Summita a měříme s mužem oba okolo 180 cm - já 178 a muž 182 a vozí se nám pohodlně.

jenny.kay
5. čer 2014

@agnessi01 Mám teda City Select, ale na korbičku i na sporťák jsem kupovala univerzálky od Emitexu.

agnessi01
5. čer 2014

@jenny.kay A je to opravdu jedno, jaká to je? Když tak bych poprosila, kdyby si mi poslala nějaký odkaz, abych přesně věděla. Díky moc 🙂

jasik31
5. čer 2014

@zlatelevizeedna děkuji 🙂 Ale bála jsem se riskovat, takže už vlastním Elite 🙂

jenny.kay
5. čer 2014

@agnessi01 Objednávala jsem ji na Malvíkovi, ale už ji nemůžu na jejich stránkách najít ☹ Vím, že na hlubokou byly snad dvě varianty - normální a pak XXL na kočárky "polského" typu

jenny.kay
6. čer 2014

@agnessi01 Na hlubokou korbičku jsem myslím kupovala tuto http://www.emitex.cz/cz/menu/23/produkty/vyrobk...

agnessi01
6. čer 2014

@jenny.kay Díky moc, snad bude pasovat 🙂 Pak dám vědět 😉

jitkaf
6. čer 2014

Děvčata, mám city mini gt a je úplne luxusni! Ale potřebovala bych poradit, nemáte někdo zkusenost se city select sourozeneckým?

jenny.kay
6. čer 2014

@jitkaf Já 😀 Ten kočár MILUJU!

jitkaf
6. čer 2014

@jenny.kay takže doporucujes?

jenny.kay
7. čer 2014

@jitkaf Za mě určitě ano. Jestli chceš nějaké bližší informace, můžeš kouknout sem https://www.modrykonik.cz/blog/jenny.kay/album/... . Kdybys k němu chtěla něco vědět, tak se klidně ptej. Jezdím s ním už nějakou dobu. Nejdřív jako se "single" pro starší dcerku, od listopadu se sourozeňákem s oběma holkama (mají rozdíl 23 měsíců). Tuším, že celý sourozenecký kočárek má 16 kg, což mi přijde úplně úžasné. Starší váží 14 kg a mladší 9, takže s "nákladem" to už nějaká váha je, ale pořád se s kočárkem příjemně manipuluje, je dobře vyvážený. A dá se v něm krom dvou dětí odtáhnout i slušný nákup https://www.modrykonik.cz/blog/jenny.kay/messag... . Takže asi tak 🙂

jitkaf
7. čer 2014

@jenny.kay super fotky, díky! Jak to bylo se starším prckem v zime ve fusaku? Dost mista?

jenny.kay
8. čer 2014

@jitkaf Tuhle zimu, kdy už byly starší dva roky, tak jsme fusak už nepoužívali, ale upřímně si myslím, že by se tam vešla v pohodě. Ony jsou ty sedačky obstojně prostorné.

loninkan
24. čer 2014

maminky prosím...neprodáváte některá city elite? já ho nikde nedokážu sehnat a ted v červenci ho chci na 1000000% kupovat ☹ a jiný kočárek fakt nechci