Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

eliskaxox
4. dub 2016

Tady jsem nasla super fotku s rocni holcickou 🙂 a je to taky ten sedy 2014

terinda
4. dub 2016

Jo, ten vypadá dobře. A ta podložka pod ní taky.
A co nánožník, máš? Kupuje se zvlášť nebo je k tomu?

eliskaxox
4. dub 2016

@terinda nanoznik je v madle takovy sustakovy a myslim si ze pro starsi dite v pohode staci. Neprofoukne a kdyz ho prestrikas impregnaci na odev tak ani nepromokne a ja si navic nechavala sit nanoznik od pani Monci na fcb. Ale letos jsem ho nepouzila,mela jsem kvalitni fusak a to stacilo.

eliskaxox
4. dub 2016

@terinda to je muj nanoznik ten sity. Jo a podlozku si taky nech usit nebo dost kupuji podlozky z pametove peny Cudle Co. Ja mam i letni podlozku Monza z Babiez a ta byla super krasne sala pot i v tech 36 stupnich. Takze maly byl sice spoceny ale nedelali se mu potnicky

terinda
4. dub 2016

@eliskaxox díky díky. A co taška? 😉

eliskaxox
4. dub 2016

@terinda Tak concord ma nejake sve Mamabag a Papabag ale ja mela uplne jinou a ted mam O'bag

terinda
4. dub 2016

@eliskaxox O bag na kočár? to by mě zajímalo, jak to vypadá 😉

panda_brnenska
4. dub 2016

Neprodáváte některá baby jogger?

zabzulka
5. dub 2016

@panda_brnenska zkuste na FB skupinu baby jogger, tam to víc žije

terinda
5. dub 2016

@eliskaxox promiň, že ještě otravuju, ale chtěla jsem se zeptat, jak máš ten O bag připevněný na kočáru?
Nebo ho máš normálně přes rameno? 😉
Jako kabelka se mi líbí, kdyby to byla možnost kočár tašky, tak bych moc neváhala 🙂

eliskaxox
5. dub 2016

@terinda ja ji zatim nosim prez rameno ale bud siji holky na fcb hacky,kteryma se prichyti za vnitrni tasku na kocarek nebo se i prodavaji od firmy Lassig ci JJ cole. Zkusim najit foto.

eliskaxox
5. dub 2016

@terinda tak davam foto hacku a i co jsem narychlo nasla kocarky. Jinak doporucuju velikost standart a verzi brush 🙂

terinda
5. dub 2016

@eliskaxox bomba

marketa11112
5. dub 2016

mate prosim někdo foto jiz s vetsim dítětem? budeme muset koupit sportak, nas synek vyrusta z trojkombinace.... ale urcite chceme co největší, aby se tam vesel co nejdele....když třeba pujdeme na nejakou akci, tak az se prcek vyspinka v kocarku.... dekuji

terinda
5. dub 2016

@eliskaxox z jakých stránek ji máš? Našla jsem zatím jen stadard, pár barev, bez kombinací 😅

eliskaxox
5. dub 2016

@terinda Pro me 100x lepsi nez kdejaka prebalovaci taska. Je jedno kde ji postavim, vecer ji vezmu do vany a umeju, vypada pekne, ta standart je i velka a ve verzi brush ji ani nelze poskrabat :D driv jsem mela tasku porad od piti a blata a ted uz to neresim 🙂 vezmu ubrousek a utru. A pro me nejvetsi vyhoda nevypadam s ni jak uhnana matka co zapomela ze je taky clovek.

panda_brnenska
5. dub 2016

@zabzulka děkuju 🙂

eliskaxox
5. dub 2016

@terinda tak ja mam svou prvni z obag.cz - vybrala jsem si zvlast telo,ucha a vnitrni tasku. Druhou mam z fcb kde je nekolik skupinek. Bohuzel se zde prodavaji kabelky i draz nez nove. Neni problem dat jen za telo kabelky i 2 nebo 2,5 tis. Nebo idealne zajit do obchodu,to pak zalezi odkud jsi.

terinda
5. dub 2016

@eliskaxox díky 🙂

terinda
5. dub 2016

@eliskaxox jakou barvu tašky jsi měla k šedému kočáru? 😉

lenule_1989
6. dub 2016

maminky, neprodáváte nekterá? ideálně poblíž ostravska 🙂

saaralota
6. dub 2016

@panda_brnenska prodávám Elite. V případě zájmu pošlu bližší informace do zprávy.

saaralota
6. dub 2016

@lenule_1989 prodávám Elite. Nejsem z Ostravska, ale není problém poslat poštou - je pěkně skladný🙂

lenule_1989
6. dub 2016

@saaralota pošlete 🙂 jestli je vhodný i na běh 🙂

saaralota
6. dub 2016

@lenule_1989 poslala jsem IP, jinak na běh by mohl vyhovovat (nemám vyzkoušené), ještě sportovnější je Summit - má větší zadní kola.

lenule_1989
6. dub 2016

Raději bych verzi F.I.T. 🙂

eliskaxox
6. dub 2016

@terinda ahoj ja mam obe modre :D ted mam tu novou barvu Aqua, mame hodne doplnku modrych nebo do tyrkysova

terinda
6. dub 2016

@eliskaxox pěkný 🙂
A prodávají ty vnitřky i někde jinde? našla jsem jen 2x kostkované (tartan), bílou a černou. Přitom na těch fotkách od tebe je více variant...

Já přemýšlím, jestli k šedému kočáru světle šedou nebo tmavě šedou. Tyrkys bych asi pak moc neunosila 😅

eliskaxox
6. dub 2016

@terinda na fcb je hromada skupinek kde svadlenky siji z ruznych materialu od obyc bavlny az po kozenku. Zadej si do vyhledavace obag a najde ti to asi 20 skupinek a tam najdes info a kontakty

terinda
6. dub 2016

@eliskaxox sice jsem se pokoušela na fcb zaregistrovat, ale vůbec se v tom nevyznám a ani nějak nemám chuť 😅

Nedá se nějaká šikovná švadlenka sehnat jinak? Nebo nemáš přímo na někoho kontakt? 😉
Jinak se na to vybodnu a půjdu do trapný černý 😕