Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

sweetest
9. zář 2013

Ano,je moc pěkný. A jak vypadá hluboká korbička? Fotečka by nebyla 😉 A cena asi také pěkná 😉 😀 😀 😀

saaralota
9. zář 2013

@katerinacernotova Super kočár 🙂. My máme Peg Perego GT3, je parádní, ale dost těžký. Ze začátku jsem z něj byla nadšená, ale teď už je synovi 14 měsíců, a jak je stále těžší, začínám to s kočárem cítit... navíc je celkem neskladný... přemýšlím, jestli kočárek nevyměním právě za Summit x3 nebo za Elite....ale s ruční brzdou (mají v Německu). A hlavně řeším, jestli to má ještě cenu, syn sice ještě nechodí....ale přece jen kočár využijeme tak maximálně rok... tak nevím. Mám o čem přemýšlet... Myslím, že jste dobře vybrali.

katerinacernotova
autor
10. zář 2013

@sweetest
no cena je taky pekna dokupy nas to s korbou stalo kolem16000 ale my sme nechteli zase nejaky ten levnejsi a zase z teh nejdrahsich taky neni a v dtestu vysly ty joggry opravdu dobre.jestli chces muzes na kocarky kouknout zde http://www.baby.jogger.cz/ .

katerinacernotova
autor
10. zář 2013

@saaralota ahojky no tak elite nevim jak vypada sportak ale ma mensi kola zadni my ho videly a zkousely pouze z korbickou no a ten summit myslim zportak je velky v pohode bych tam dala petiletou neter od sestry ja sem s nim zpokojena ale moc uz k sehnani neni my obednaly pres net a pry mozna ani po novem roce nebudou ze je to vyprodane.velky je opravdu dost a ta rucni brzda je super i ty kola.

sweetest
10. zář 2013

@katerinacernotova Moc děkuji za odkaz. mrknu tam. Manželovi se nelíbí ta černá barva,tak zda mají i jinou co by mu lahodila oku 😀

jenny.kay
10. zář 2013

Baby joggery jsou výborné kočárky. Mám City Select - zatím pro jedno a od listopadu pro dvě děti. Jsem nadmíru spokojená. Kočárek je kvalitní, lehký, dobře se s ním manipuluje. Jezdíme přes rok a jsem opravdu moc ráda, že jsem ho pořídila, Na sourozenecký jsem zvědavá, ale z té nabídky, co je, tak to byla asi nejlepší volba.

saaralota
10. zář 2013

@katerinacernotova Summity by snad měly být začátkem října - co jsem volala do některých obchodů... tak snad budou 🙂. Já se pořád rozhoduju, jestli ještě měnit kočár, nebo dojezdit s tím, co mám a pořídit jiný až na druhé... ale zase proč ne hned, že? 🙂

katerinacernotova
autor
25. zář 2013

s korbickou je docela vysoky me je rukojed asi centimetr nad pupek merim 167cm ale nevadi aspon vidim na prcka a nemusim se ohybat 🙂 dole jeste chybi pridelana sitka na nakupy tak zas to bude vypadat jinak

barbora_s
26. zář 2013

Super foto, já chci koupit City Elit, v obchodě jsem z něj byla také nadšené, ale pořád se bojím, aby na mne kočírek nebyl vysoký, měřím 163. Ale zas si říkám, že to je výhoda 🙂 Hlavně, že mi všichni říkali, že k Summitu nejde korbička, ale zase..toto je Summit xc, že? Moc pěkné fotky 🙂

lol27
28. zář 2013

@katerinacernotova
Ahojky, konečně spásná duše, která má summit x3 i s korbičkou, už jsem byla zoufalá, protože jsem všemožně u prodejců zjišťovala, jak to s tou hlubokou korbičkou je. Někde mi odepsali, že je možné použít jen tu vložnou tašku, ale ta se mi zdá docela úzká. Takže podle fotek vidím, že jde normálně použít ta hluboká korbička, kterou se prodává kolem 5000,-, je to tak? 😉 Chtěla bych se ještě zeptat, máte i autosedačku? Popř. jaký typ a jestli jste dokupovali adaptéry k autosedačce extra nebo šly použít ty od korbičky? A nevíte, v kterém obchodě by bylo možné si ten kočárek i s hlubokou korbičkou prohlédnout? Děkuji za radu. 🙂

katerinacernotova
autor
30. zář 2013

@lol27
Ahojky my kocarek summit x3 s korbou nevidely v prodejne ale jen ten city elite a moc se nám libil tak jsme zacaly badat vice a zalibil se nam ten simmit x3.meli jsme obednany kocar pres internet jelikoz nikde v obchode pobliz bydliste nebyl k zhlednuti a dokonce ani na skaldech a pry nevi jestli budou v pristim roce tak jak nam byl poslan mail ze je na sklade tak jsme obednaly.chteli jsme bezovou korbu ale pak jsme ji museli obednat jinde na netu jelikoz meli jen cernou jak nas pak informovali.tak prisel prvne sportak s nim sem nadsena je prostorny jen nejsou nastavitelne nozicky ale to nevadi a ty velka kola proste super.pak prisla korba jak sme zkousely korbu dat na ty adaptery co se posilaji primo z korbou tak jsme narazily nejde ten adapter pripevnit na ram kocaru jde to jen na city elite jelikoz x3 nema kulaty ram ale ovalny a pak nas to cvaklo.pani rikala ze nam musi poslat adaptery na autosedacku a na ty se ta korba dat pripevnit ale tudis ta korba bude vyse ja mam 167cm a rukojed mam asi 1cm nad pupkem a ta korba je skoro ve stejne vysce se podivej na fotku tam to jde videt to mi nevadi aspon se tak nemusim nad malym sklanet ale docela me prekvapilo ze se ta korba trochu hybe na tech adapterech ale pry to nevadi ze je to stejne jako ty adaptery co se posilaji ke korbe(a opravdu je to na stejnem principu) takze se ta korba musi jeste pripevnit paskem ktery tam je u toho pridelany.a my sme jeste vymysleli ze dame pasek pod tu korbu jakoby u nozicek ze to stejne bude zakryte.autosedacku mame x lander izi go ale jdou tam i sedacky maxi xosi, cyber,graco chicco,Romer. takze pokud budes chtit korbu naormalni co je kolem 5tic musis mit adapter na autosedacku posilam odkaz .
http://www.detskydum.cz/detail/baby-jogger-adap...
na to cerne se ta korba pricvaknou i ty autosedacky co sem ti psala a ta konstrukce k tomu(ty tycky) ty se zase pouziji kdyz koupis jine vajicko.no doufam ze jsem nejak pomohla.jine fotky poslat nemuzu ze bych ti to nafotila kocar je u rodicu ve sklepe kde byl i foceny 🙂).my korbu kupovaly v tom detskem dome a je docela prostorna.tak napis jak si se rozhodla 🙂.ahoj

klarbisek
8. led 2014

Ahoj, díky moc, že jsem našla někoho, kdo má summita včetně korbičky. Mám pocit, že o tomto kočárku je víc mýtů než pravd, alespoň ze stran prodavaček. Chtěla jsem poprosit: katerinacernotovou, zda by neuvedla krátce své zkušenosti od září, kdy příspěvek psala... Většina maminek kupuje summita už pro starší dítě a neznám nikoho, kdo by kupoval i korbičku. Jde mi o to, zda korbička /autosedačka nasazená na adaptérech není nestabilní/viklavá a dá se s ní jezdit normálně v terénu. Dál pak: máme autosedačku Romer, která by měla pasovat na adaptéry. Ale v obchodě mi tvrdili, že na hlubokou korbu pasujou jiné adaptéry než na autosedačku Romer - musela bych je tedy pokaždé přehazovat. Nicméně z tvého příspěvku vyplývá, že adaptéry jsou univerzální, jak na korbičku, tak na sutosedačky, je tak?!

Děkuji moc za odpověď či jakoukoli reakci na mé dotazy. Klára

klarbisek
8. led 2014

Jejda, já jsem trdlo, teď jsem si všimla, že máš termín porodu v lednu, takže zkušeností asi ještě moc nemáš 🙂

Ještě jsem chtěla přidat radu ohledně polohování nožiček u summita. V jednom obchodě mi ukazovali takovou univerzální destičku, kterou připnete na sucháč ke konstrukci. Destička je ohebná asi do 3 poloh nohou. Cena kolem 1000 Kč.

agnesi
12. únor 2014

Milé maminky, prosím poraďte: rozhoduji se mezi City Elite nebo právě Summit X3. Moje požadavky jsou takové, že chci hlavně terénní (nechodíme na brusle ani nijak nechceme s kočárkem sportovat), chodíme hodně po rozhlednách, hradech a zámcích, kopců tady máme také dost, každé ráno vodím děti do školky, která je 1.5km z kopce, odpoledne to samé, ale to už zase do kopce a ne do ledajakého, je to opravdu kopec, takže kočárek potřebuji i nějaký lehčí. S ruční brzdou zkušenosti nemám, zvyklá jsem na ni nebyla, takže myslím, že i teď bych se bez ní obešla, ale co je nejdůležitější, tak měřím 159cm, takže potřebuji i takový, za kterým půjdu alespoň trochu vidět 😉 Také nevím, jak je summit skladný, máme sice Ford Mondeo kombík, ale jelikož dost často cestujeme a budeme vozit o dost věcí navíc, jako např 2cestovní postýlky, tak kočárek musí být i dobře skladný do auta (možná, že si pořídíme rakev a to by nám pak ušetřilo dost místa). Každopádně poprosím o jakékoliv postřehy apod., byla jsem pevně rozhodnuta pro Elite, ale pak jsem se dočetla o Summitu X3 a popravdě, od té doby jsem DOST a DOST na vážkách 😒

jenny.kay
12. únor 2014

A já jen přidávám svou zkušenost s Baby jogger city select, který už používám i jako sourozenecký. Jsem moc ráda, že jsem ho koupila, protože např. do MHD je k nezaplacení. Dá se s ním v pohodě manipulovat, příjemně se ovládá. Jedinou nevýhodou je poměrně malá hluboká korbička, ale s tím nic nenadělám. Je to i tím, že v ní mám nacpaný huňatý fusak, který ubírá centimetry. Každopádně jezdíme už někdy od srpna 2012, kočárek je stále jako nový, takže bych řekla, že provedení je velmi kvalitní.

yabba
11. bře 2014

@katerinacernotova Dobrý den, můžu mít na Vás prosbu? Chceme kupovat BJ Summit X3, ale bohužel nemáme možnost si ho okoukat a osahat v reálu. Bydlíme u Brna a nikde v okolí ho nemejí na skladě. Jde mi o to, že nevím jak nám bede sedět výškově madlo. Není polohovací a já se bojím, aby nebylo moc vysoké, nebo nízké. Měřím 173 cm a mažel je ještě o něco vyšší. Můžete mi prosím změřit jak je madlo vysoké od země? Budu Vám moc vděčná. Moc Vám děkuji Hana 🙂

katerinacernotova
autor
13. bře 2014

výlet

agnesi
13. bře 2014

@katerinacernotova Jééé konečně ho vidím i s korbičkou! 🙂 Ale toto je asi Summit X3 že? Já sháním City Elity, protože mám 159cm a u Summitu není nastavitelná rukojeť, což mi přijde dost nevychytaný 😒

lupinek2
24. bře 2014

@agnesi Ahojky, mám stejné požadavky jako Ty ohledně kočárku. Také se rozhoduju jestli elite nebo summit. Bohužel ho nikde v okolí Brna nemůžu najít v kamenné prodejně. Pro který jsi se nakonec rozhodla? Tak to vypadá na výběr jen podle internetu ☹ Děkuji za jakýkoliv postřeh Lenka

agnesi
24. bře 2014

@lupinek2 Ahoj 🙂 Já rozhodně Elite, protože u Summita není polohovací rukojeť a jelikož mám 159cm, tak by to pro mě bylo moc vysoko. Ale jinak bych volila ten, protože do terénu je rozhodně lepší a hlavně má brzdu právě na té rukojeti, což Elite nemá 😒 Já sháním také přes internet, protože nový by vyšel šíleně draho a já ho chci právě s korbičkou na malý mimi, což sehnat je opravdu oříšek. Ale máme ještě 2měsíce čas, takže to zatím nehoním, ale i tak se dennodenně dívám 🙂

mar8
26. bře 2014

@yabba tak já se dnes dívala na ten Elite a vůbec se nemusíte bát, kočár je dostatečně vysoký, a prodavačka říkala, že je vhodný pro vyšší, já jsem teda malá 160 cm, ale držadlo se dá nastavit, navíc ho chci využívat i na brusle, tak to bude ok.
Teď se dívám do letáčku a tam je rozměr 84-117 cm.
Měla jsem původně vyhlídly jiný kočár, ale teď u mě vede tento, ještě jsem se dívala na TFK, je taky sportovní, ale už mi připadá zbytečně široký a neskladný, k němu tak mít ještě golfky na cesty. Sice budu muset oželet, že není otočná korbička, ale co se dá dělat.
U toho Summit se mi moc nelíbí ty velká kola, i když je asi více sportovní, ale ve městě se mi to zdá takové divné, manželovi se líbí, tak nevím ještě který nakonec koupíme, třeba si na to zvyknu 😒

beemaya
7. dub 2014

Ted taky uvažuji nad BJ Summit x3.. Váhám mezi BJ a BOB sport Utility ( ma pevne přední kolo) nebo BOB revolition...
Jak zvládá BJ terén? Kořeny, kameny? Diky 🙂

agnesi
7. dub 2014

@beemaya Já osobně bych s pevným předním kolečkem nechtěla. Kamarádi to tak mají (u jiné značky) a říkali, že jim to docela vadí. Je to hlavně pro ty, co jezdí na kolečkových bruslích. Já být tebou, raději bych volila Summit X3 😉

agnesi
7. dub 2014

A BJ terén zvládá perfektně, viděla jsem ho u souseda, jak tady s ním rejdil po kopcích, které jsou docela dost překážkové a nevypadalo, že by mu to nějak vadilo 😉 (sousedovi, kočárku ani malému) 🙂

beemaya
9. dub 2014

Díky moc! Ja se toho pevného kola taky docela bojím.. Sice jezdíme hodne terén šle neumím si to představit v obchodě..Akorat vcera mi manzel rekl, ze nevěří tomu systému aretace.. Pry to urcite nemůže dlouho vydržet :( nejsi nahodou z Prahy?)

agnesi
9. dub 2014

@beemaya Tak to se bát nemusí! My měli aretaci na přední kolečka už u předešlého kočárku, ale jiné značky (a o dost levnější 😉 ) a musím říct, že s tím NIKDY nebyl sebemenší problém. Z Prahy nejsem, bydlím v okrese Brno-venkov. Ale opravdu se toho bát nemusí, to by po tom musel vyloženě skákat a provádět různé kejkle, aby se s tím něco stalo 😉

agnesi
9. dub 2014

@beemaya Já jsem jednoznačně ZA aretaci. Jak píšeš, v obchodě (hlavně v drogérkách anebo supermarketech) je to vyloženě nutnost, pokud se nechceš unadávat k smrti 😉

beemaya
15. dub 2014

Tak schanim jak umim a nikde není :( původně jsem chtěla ten černý, ale ten beznadějně vyprodán.. A už nemají ani ten divnozeleny.. Jenom 2014, ale to jsem se docela, ze abgrejdovali popruhy a moc se jim to nepovedlo .. Tak ze bych chtěla ten 2013.. Ch joo, mam takovou smůlu! Nemáte tip kde by šel sehnat?

agnesi
16. dub 2014

@beemaya Já sháním bazarově, několikrát děnně mrkám na: www.bazos.cz / sk, www.sbazar.cz, www.mimibazar.cz, www.modrykonik.cz a www.ebay.co.uk a odtamtud nakonec budeme i kupovat. Je jich tam vícero za daleko lepší ceny a pokud natrefíš na takového, který je i ochotný ti to poslat do ČR a ne osobně předat, tak pak je to opravdu o x tisíc levnější než tady! Ten divnozelený jsem také chtěla ale bohužel už není ani nikde bazarový, tak se dívám spíš po černých i když kamarádka říkala, že to je hnus, protože to v létě musí hrozně přitahovat sluníčko a mimčo je tam jak na grilu, ale podle mě je to blbost (nebo si to aspoň nepřipouštím 😉 ). Teď čekáme kluka, pak bychom chtěli ještě jedno a pokud by to byla holka, tak je to dobrá neutrální barva a hlavně na ní nejde vidět kdejaký kydanec 😝

mar8
21. dub 2014

@agnesi já měla černý kočár a byl úplně v pohodě, teď si kupuji ten Summit černá denim