Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

olusenka
10. srp 2014

@jitkaf city mini GT bych si chtěla koupit, má podle Vás nějaké mouchy? nemám možnost ho vyzkoušet , shlédnout naživo, takže váhám, zda to není risk koupit na blind.... Uvažuju např. o tom skládání čistým ven, takže se sedačka a opěrka ušpiní, že? Díky předem za odpověď.

jitkaf
17. srp 2014

@olusenka Zdravím, pokusím se to nějak shrnout. Celkově jsem velice spokojená. Kolečka projedou téměř jakýkoli terén (přední se zaaretuje a jede se po něm), košík velký a dobře dostupný i s ležícím dítětem, jde položit až do lehu. Stříška dostatečně velká, aby ho zastínila. Jde použít univerzální pláštěnka na tříkolku od emitexu. Trochu jsem váhala, že nejdou polohovat nožičky, ale malý s nimi stejně pořád kope, takže to nevidím jako problém. Výškové polohování rukojeti se hodí, pokud nejste s partnerem stejně vysocí. Ruční brzda perfektně drží. Taky jsme se toho skládání čistým ven báli, takže jsme koupili černý. Vevnitř mám pratelnou vložku do kočárku, aby se malý tolik nepotil a bylo to pro něj příjemnější, tu jednou za čas vyperu. Když kočárek složím (fakt to jde úžasně, jednou rukou i teď, když jsem znovu těhotná), buď ho postavím na bok do kufru nebo ho položím opěrkou na záda nahoru a tu vložku přehnu, aby na ní kočárek neležel. Nijak zvlášť se nešpiní a pokud se vyndají kolečka, nezabere téměř žádné místo (když jedete třeba na dovolenou...). Spodek kočárku je stejně pořád okopaný od botiček, ale jde výborně otřít vlhkým hadrem. Musela jsem si zvyknout, že přední kolečko dost kočárek prodlužuje, například v tramvaji je to znát. Kočárek není moc široký, nastoupím i vystoupím s ním z mhd sama. Kdyby vás ještě napadl nějaký dotaz, pište. Jitka

agnessi01
18. srp 2014

Mám takový dotaz. Máme koupený Baby Jogger City Elite, je teda z druhé ruky, což by mi až tak nevadilo, ale co nás s manželem zaráží, je to, že není vůbec stabilní 😒 Máme na něm teda korbičku, protože malý má zatím 2měsíce, sporťák bude nejdřív tak za další 2, ale je to s ním velký boj, hlavně pro manžela, který s ním nejezdí tak často. Bydlíme na vesnici, kolem nás pole, louky, lesy, proto jsem si pročetla x recenzí na různé kočárky a tento mi vyšel jako jeden z nejlepších do našich podmínek. No ale teď jsem z něho spíš zklamaná, dokonce s manželem zvažujeme výměnu 😒 Když nemáme zaaretované přední kolečko, je to hotová katastrofa. Najíždění na chodník, sjíždění z něho, nebo trochu zešikmený terén, všechno je TAK nebezpečné pro malého, že ani děckám nedovolím ho vozit ☹ Myslíte, že je to tím, že je korbička tak vysoko a tím pádem je i těžisko vysoko? Zlepší se to, až to bude jako sporťák? Opravdu mě tento kočárek, jako kočárek pro novorozence, dost zklamal ☹

olusenka
26. srp 2014

@jitkaf děkuju moc za odpovědi, sháním teď v Praze prodejnu, kterou budeme mít při cestě, ve čt jedeme do Prahy, abychom se tam na něj jeli podívat (na internetu za tu nízkou cenu ho už nemohu najít ☹ ), bohužel s sebou budu mít jen mladší a tím pádem menší dítě, takže vyzkoušet ho sice chci ale nebude to "se vším všudy". Radši bych tam viděla syna, abych porovnala velikost. jak se rozhodnout nevím, vím, že musím sama. Přeci jen je drahý a není k němu v ceně žádné příslušenství, musela bych (ať už od toho Emitexu) dokupovat pláštěnku, tašku a nějaký nánožník - nevím jaký. Ta délka mě taky zajímá, zda bychom s ním doma vůbec projeli, vytočili se na chodbě. Teď mám kočár na délku údajně 106cm a BJ má prý až 112cm, takže nevím nevím.
Pod kočárem je tedy dost místa, když dítě leží? Četla jsem recenzi, kde si paní stěžovala, že se do košíku skoro nedostane, ale třeba myslela s hlubokou korbou? 😕
Taky nemám žádnou zkušenost s trojkolkou, jak je či není stabilní, jak se najíždí na obrubník nebo do autobusu, kde se musí balancovat jen na tom jednom kolečku???

jitkaf
12. zář 2014

@olusenka Omlouvám se za zpoždění... Určitě ho mají v Detskydum.cz Teď jsme tam byli kupovat sourozenecký city select od BJ. Nánožník nemám, pláštěnku mám od emitexu za 200. Nevím, jak je na tom city elite, ale do GT se v pohodě do košíku dostanu, i když malý leží, je přístupný zezadu a po stranách je pružná látka. Trojkolka je samozřejmě míň stabilní než čtyřkolka, ale klidně najedu na obrubník jen jednou rukou, když vedu malého. Na schodech v mhd většinou aretuju přední kolečko, když jedu nahoru. V terénu v pohodě.

olusenka
12. zář 2014

@jitkaf děkuju za odpověď, i když je to pasé. Na konci srpna jsme byli v Praze a zajeli do Dětského domu v Kunraticích a koupili tam Britax b-motion3 tedy trojkolku. Baby Jogger byl veliký favorit, ale přesto jsme vybrali Britax, ale i tam jsem nebyla u koupě 100% spokojená. Abych byla, musela bych zkombinovat ty dva kočáry dohromady. 🙂 Stejně jezdím nejvíc s Easywalkerem Duo, s tímhle monokočárem Britaxem jsem jela za ty dva týdny jen 2x a to ne nutně, jen abychom ho zkusili. Přijde ke slovu později.

jitkaf
12. zář 2014

@olusenka Jj, to chápu, sice je obrovský výběr, ale stoprocentně nevyhovuje asi žádný kočárek. Britax má kamarádka, tedy vepředu je dvojkolečko, a je celkem spokojená. a to má docela velkého kluka, ale vejde se v pohodě. TAk ať dobře slouží!

sobolce
29. pro 2014

Ja teda nevim...nas maly ma hlubokou korbu a jezdime s nim po poli, lese proste ve vsech moznych terenech a BJ je super! Nevymenila bych ho za nic, ale asi je to vec nazoru....Nam tedy vyhovuje maximalne i s hlubokou korbou.

calabasa
30. pro 2014

Kdyby to někomu pomohlo v rozhodování, merim 163cm, mám Summita s nenastavitelnou rukojeti a ta výška je úplně v pohodě. Muž 180cm a taky. Obecne všichni v rodine si tlačení kočárku chválí.

fsh
5. led 2015

Ahoj,
máme nově Baby Jogger Summit X3 - dost mě děsí představa, že někde "píchneme" pneu. V obchodě náhradní duše nemají, nikde na Internetu sem na nic nenarazil (náhradní díly, rozměry)... Řešil to někdo již? děkuji moc za info

agnessi01
5. led 2015

@fsh A není to náhodou "nepropíchnutelné"? My máme City Elite a kupovali jsme to právě hlavně kvůli tomuto, taky mě děsila představa, že někde píchnu anebo budu muset dofukovat. Mají speciální výplň a nemůže se stát, že by se to propíchlo 🙂

fsh
6. led 2015

@agnessi01 : na FAQ výrobce je toto
...A Forever-Air tire is a rubber tire inflated with a lightweight foam instead of air. This ensures the tire will not go flat with frequent use or rough terrain. The City Mini GT, City Elite and City Select both feature Forever-Air tires.

A pneumatic tire is an inflatable rubber tire that provides a comfortable, smooth ride on many different terrains. The Summit and F.I.T. joggers have pneumatic tires, which add to their all-terrain capabilities...

Jinými slovy máte pravdu s verzí City Elite, nicméně Summit kočárky mají vzduch (a ventilky) 😝

clara.7
6. led 2015

Máme doma verzi FIT a nedám na ní dopustit 😵 Do terénu na Vysočině, cvičení Fitmami, běhání ... paráda, jen do šaliny a nákupního centra je jak slon v porcelánu, na to stačí jen golfky 😉

agnessi01
7. led 2015

@fsh Aha, tak to jsem nevěděla, díky za info 🙂

kibiz
16. bře 2015

@fsh ja mam tedy summit xc ale kdyz jsem ho kupovala od pani tak jeji manzel mi rikala ze neni problem sehnat pneu v klasickem cykloobchode za par korun... 🙂

fsh
17. bře 2015

@kibiz není to tak jednoduché. Duše seženeš, na pneu sem ještě nenarazil. Navíc "prý" výměna duše u předního kolečka je dost náročná - bez zničení nějaké závlačky a koupi nové se to u starších modelů nedá. U nového netuším. Jinak mi drandíme od ledna a naprostá spokojenost 😎

kibiz
17. bře 2015

@fsh aha tak u predniho nevim, pan mluvil jen o zadnich kdyz se po nich pidili... Tak to se omlouvam jestli je info mylné... 🙂 jinak jsem rada ze jste spokojen ja uz se taky nemohu dockat az s nim v červnu konecne vyjedeme... 🙂

zusann
17. bře 2015

Ahoj. V červenci čekáme druhé dítě. U prvního jsme měli xlander a jane slalom pro a ted bych chtěla pořídit baby jogger summit a nebo city elite s ruční brzdou. Puvodně jsem chtěla trojkombinaci ale tady ten kočárek je k vidění hlavně už jako sporťák. Jde na BJ nacvakout i autosedačka? Jaká? Potřebuju na to adapter? A jakou hlubokou boudu? Taky třeba adapter? Nějaký tip kde bych kočárek v trojkombinaci našla nejlevněji?

leontyna83
17. bře 2015

Ahoj, mám baby jogger city select k tomu adaptéry,na které jdou téměř všechny sedačky.My nacvakavali maxi cosi a super.

fsh
17. bře 2015

kupovali jsme to jako trojkombinaci - klasický "sporťák" a přes adaptéry máme autosedačku Römer BABY-SAFE plus II + na ty samé adaptéry klasickou boudičku 🙂

ikarkulka
17. bře 2015

Ahoj, je tu někdo, kdo má BJ City Lite? Potřebovala bych vědět, jakou k němu máte pláštěnku. Vím, že se prodává ta v sadě se dvěma tácky, ale jednak ty tácky nepotřebuju a jednak je všude na obrázcích ta pláštěnka sbalená, potřebovala bych vidět, jak vypadá na kočárku. Když si to zadám do google, tak mi vyjede několik typů.
Kdo máte tu z té sady s tácky, máte ji vyfocenou na kočárku? Nebo jste koupili nějakou jinou?

zusann
18. bře 2015

@leontyna83
@fsh Ta boudička na kočárek summit muže byt jen ta deluxe a nebo se hodi i jina? Na netu jsem našla jen adapter na autosedačku. Tak na tu bodičku je tentýž? Jsou tam na tech jejich stránkách tři typy. Mužete mi poslat prosim odkaz na ten adapter. Děkuju

petlam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akuratska
11. čer 2015

Dobrý den, nechystá se tady někdo kočárek baby jogger prodávat? Děkuji za odpovědi 🙂

mona0502
14. čer 2015

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat, od pátka máme doma kočárek baby jogger summit x3 a ted ho různě zkoušíme a mám dva dotazy, když nasadím hlubokou korbu tak se na těch adaptérech jakoby trochu kýve dopředu a dozadu když s ní zacloumám dělá vám to také? a pak jak jste si přidělali ten spodní košík když se oddělal sporťák a nasadila ta korbička? díky za odpovědi 🙂

kibiz
14. čer 2015

@mona0502 ja mam starší verzi xc ale dela to taky, je to uplne normalni jak neni ten kocarek houpaci tak pak v nerovnostech aby se z mimca nevyklepala duse 🙂 jinak s kosikem asi neporadim ja ho vubec nesundavala ale u tech novejsich je to asi jine... Ale nemuzu si kocarek vynachválit 🙂 myslim ze budete vy i momco spokojeni 🙂

mona0502
14. čer 2015

Aha tak dobrý a s tím košíkem jsem na to už přišla 🙂 jinak zatim jsem zkoušela jen doma a paráda 🙂 děkuji za odpověď

akuratska
16. čer 2015

@katerinacernotova Dobrý den, neprodáváte náhodou tento kočárek? 🙂

katerinacernotova
autor
16. čer 2015

@akuratska nene maly se v nem jeste vozi

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz