Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

rousse
7. říj 2016

@bjoucik.15 Elite má nastavitelné podpírání nožiček - jezdila s ním tak do roku a čtvrt - pak už nebylo potřeba. Zádová opěrka je podle mě nezbytná, protože jinak přesně, jak píšete, se to pod mimčem provalí a je to blbé i na záda - kamarádky, co pořídily golfky bez pevných zad brzo si stěžovaly, že tam prcek moc být nechce (ani se jim nedivím - prostě rovné záda, to je základ). GT malé kolečka projede dobře i horší terén, ale ten Elite je v tomhle směru lepší. Navíc je i o dost vyšší, takže manžel, který má 2m, se opravdu ke kočáru nemusí hrbit - GT je opravdu nižší. Jinak s Elite jsme letos byli i letecky u moře a neměl problém s ničím - ani s pláží - zacvaklo se přední kolečko a už se jelo - a malá si v něm hověla maximálně - když jsem tam viděla ty děcka v golfkách, kde měli fakt málo místa, byla jsem za náš kočár hodně ráda🙂 Tohle byla fakt s elektrickou odsávačkou mateřiny nejlepší investice do výbavy pro malou🙂

zabzulka
7. říj 2016

@bjoucik.15 v elite bez desky se malému taky nelíbilo, s ní je to mnohem lepší. Na elite nedam dopustit, výborně se ovládá

danger007
8. říj 2016

@zabzulka v nových bj elite jsou operky jak na zada automaticky tak pod dupu 🙂 takže dítě není tak zapadlé. Elitak je náš top, teď sháním kočárek ještě na takové rychlé přesuny a dovču asi zvolím valco 🙂

spokk
21. říj 2016

Nevíte prosím, kde by byl k vidění kočárek Baby Jogger Summit v Královehradeckém kraji? Případně nemáte ho někdo, jen na kukačku? Buď starší typ (o ten mi jde spíš) nebo X3? 😉 Ráda bych si ho pořídila, protože máme teď Baby Jogger City Select a je sice perfektní, ALE hrozně tvrdý, fakt kostitřas. 😢 Dočetla jsem se, že Summit by měl být "měkčí", i když houpat nebude, to je jasné, a taky bohužel nejde otočit korbička proti směru jízdy, což je škoda.☹
Nebo nevíte o nějaké podobné alternativě? Klidně to může být dvoj/trojkombinace, ale aby byl trochu do terénu, kvalitnější materiál (plánujeme více dětí) a nebyl tak tvrdý! Případně moc děkuju za zkušenosti a rady.

fendul
30. led 2017

Dobrý večer. Můžu se prosím zeptat jestli se u některého kočárku B.O.B dají polohovat nožičky a jak moc se dá položit opěrka zad? Taky jsem nikde nenašla jak je dlouhý uvnitř. Děkuji moc Vendula

spokk
30. led 2017

U Baby Jogger City Select se dají nožičky polohovat. Položit se dá úplně, ale u Baby Jogger City Select - myslím, že i u ostatních typů BJ, se nejedná o "rovný leh", ale o polohu jako "v cestovním vajíčku":

https://www.youtube.com/watch?v=zJUh7urkcV4

(v čase 3:21 je to vidět🙂

janinenkaaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
panda_brnenska
31. led 2017

@janinenkaaaa Ještě koukni na FB do skupinky Baby jogger czech 😉, tam jsme my milovníci a občas se ho někdo vzdá nebo aspon upozorní na inzerát jinde

mona0502
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luthiii
5. dub 2017

Holky, nevíte, kde mívají BJ Summit v Praze na krámě? Chceme se na něj podívat a spoléhala jsem na Kašpárka na Zličíně nebo na Malvíka, ale ani jedni nemají skladem. Netušíte, kde je možné ho vidět?

spokk
7. dub 2017

@luthiii Pokud máte Facebook, je nejlepší oslovit "maminky" v nějaké skupině (kočárky, maminky apod.), zda někdo nemá a nemohla byste si ho prohlédnout. Mně se takhle zadařilo v Šonově. 🙂 Většina obchodů objednává až na "poptávku" a nemají je skladem.

danger007
8. dub 2017

@luthiii skupinka baby jogger czech je tam spousts uzivatelek i z Prahy poradi ukazi i fotky mrknete tam

luthiii
8. dub 2017

Díky, nakonec se nám podařilo objevit v obchodě🙂 Ještě zvažujeme Thule, ale asi ro vypadá na ten Summit 🙂

danger007
8. dub 2017

@luthiii doporučuji pokud se rozhodnete pro summit tak vyuzit slevu u malvíka 20% hodně to uleví peněžence 😉 a nebo 15% v dětském dome 😉 více když tak SZ 😉 akce platí u obou shopu tusim do zítřka.

lenkamikado
21. dub 2017

Nevite kde koupim novou prezku na pasy do elita?

danger007
22. dub 2017

@lenkamikado galanterie

petrahankova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karin011
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katerinacernotova
autor
13. pro 2017

Prodám kotvu na summit x3plus adaptéry,plastenku a sitku

petrahankova
13. pro 2017

Nezhána niekto?Baby Jogger City Mini GT-4000korun.

mona0502
6. zář 2018

Prodám černou korbu Deluxe na kočárky Baby Jogger (City Elite, City Mini, City Mini GT, City Versa, Summit X3), včetně adaptérů. Kupovaná 06/15, přidám na zakázku ušitou podložku. Korba velmi zachovalá, na stranách pouze lehce odřené od adaptéru (viz.foto). Pouze osobní předání v okolí HK a Jaromeře. Cena 3500kč.

panda_brnenska
7. zář 2018

@mona0502 Mohla byste mi prosím změřit délku korby uvnitř?

mona0502
15. zář 2018

@panda_brnenska dobry den, moc se omlouam za prodlení, ale mela jse vypnuté upozorneni ma zpravy :( delka vnitrni matrace je 73,5 cm.

panda_brnenska
4. říj 2018

@mona0502
@mona0502 Děkuju moc, to už mě nezachrání ☹, doufala jsem, že má delší korbičku. Syn má ve 4m už skoro 70 cm, tak mám trošku problém 😀