Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

panda_brnenska
6. dub 2016

@saaralota Můžete mi poslat víc informací prosím?

kratkaluc
6. dub 2016

Maminky, nechystáte se někdo prosím prodávat Baby jogger summit X3 nejlépe kolem Olomouce, Prostějova, Vyškova -nebo prostě na Moravě za rozumnou cenu, nejlépe v barvě černo šedé????? Děkuji 🙂

saaralota
7. dub 2016

@panda_brnenska poslala jsem IP.

domza
7. dub 2016

@saaralota Muzu take poprosit o vice info o kocarku do IP? Dekuji

saaralota
7. dub 2016

@domza už mám inzerát zde v bazaru, tak se můžete podívat https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/zxgpr5...

rousse
7. dub 2016

@saaralota jé to je ta barevně pěknější verze - kdybych neměla jeden doma (máme celobarevný, ten není tak pěkný jak tenhle "závodní"🙂, tak kupuju hned🙂 holky neváhejte - je to kočár, který jakmile vyzkoušíte, tak už nevyměníte 😎 máme ho půl roku a jsem fakt úplně nadšená🙂

saaralota
7. dub 2016

@rousse taky se mi barevně líbí víc, než ty současné modely... i materiálem... ale podlehla jsem touze po ruční brzdě, tak jsme ho vyměnili 🙂.

panda_brnenska
7. dub 2016

@saaralota Je opravdu nádherný... ale pořád váhám, chtěla bych ho jako druhý kočárek na brusle a běh. Ale po pravdě netuším kolikrát na brusle půjdu, dost mě z toho boleli vždycky holeně ... na brusle bych určitě chtěla ruční brzdu, ale na běh je zbytečná... no ted babo rad... Proč vy jste měnila za ruční brzdu? Ted máte teda summit x3?

saaralota
8. dub 2016

Objednali jsme si Elite z německa, ten je i s ruční brzdou. Byla jsem na ní zvyklá z předešlého kočárku. Chtěla jsem jí kvůli lepší ovladatelnosti v terénu - že si z kopce můžu přibrzdil. Váhala jsem nad Summitem, ale vadí mi, že nemá nastavitelnou rukojeť.

panda_brnenska
8. dub 2016

@saaralota V Německu ho prodávají s ruční brzdou? V ČR je totiž bez ní, tak koukám jak blázen...

saaralota
8. dub 2016

@panda_brnenska jojo, tam ho mají právě i s ruční brzdou - ještě myslím v Rakousku, v Itálii...jinak nevím.

panda_brnenska
8. dub 2016

@saaralota Poradila byste jak ho odsud objednat? Líbí se mi víc než ten summit, ale chci tu brzdu. Děkuji moc.

saaralota
8. dub 2016

@panda_brnenska v jednom českém e-shopu lze objednat i tu německou verzi http://www.detatko.eu/Baby-Jogger/ (až dole), jinak já jsem si vybrala na ebay.de a konkrétně to byl obchod kiddies24.de . Ale teď už je tam mají zase dráž, myslím, že nejlépe vyjde z toho českého obchodu (nebo přinejmenším srovnatelně, pokud vezmete i dopravu), a je to snazší i kvůli záruce a tak.

ryna
30. dub 2016

Zdravím, ráda bych se zeptala, jaké máte zkušenosti s kočárkem summit x3 ve městě. Není příliš velký pro pohyb v mhd? Rádi bychom si na víkendové/prázdninové cesty pořídili pořádný terénní kočárek, většinu času se ale stále pohybujeme ve městě, takže váhám, jaký zvolit.

calabasa
1. kvě 2016

@ryna manipulace s ním je opravdu výborná, otočíš se na místě. Já s ním jezdím i MHD s dvěma detma, starší, když je při vylete unavená, tak si sedne dopředu nad kolo. Kocar je to delší, to je fakt. Ale nikdy se mi nestalo, že bych se nevešla... Napadají mi staré domy s malými výtahy, tam se snad nevejde žádný kočár. Já ho !uzu moc doporučit a i můj kočáry nesnášejí muž tenhle má rád (vyzkoušeli jsme asi 5).

ryna
1. kvě 2016

@calabasa díky moc za odpověď! a ještě by mě zajímalo, zda ti nevadí, že nemá polohování nožiček.

calabasa
2. kvě 2016

@ryna mladší v nem jezdí asi od 1 roku a to podle mne ležela jen na tom rovnem. Ted jsem ráda ta to koryto, aspoň ji ty nohy nikde nevisi a opravdu dobře se je tam za pře. Byla jsem u mámy, kde mám golfky Peg Perego Pliko ("velke golfky") a nohy po usnuti jsem ji podpírala židli. Jinak Elitě to polohování má.

mona0502
10. kvě 2016

jaké máte podložky do sporťáku? líbí se mi od pinkie asi ty prodloužené že? nebo jaké jiné značky máte? děkuji za info 🙂

marlysa100
12. kvě 2016

Dobry den. Neprodavate nekdo BJ Elite ci BJ coty mony GT? Dekuji.

eliskaxox
1. čer 2016

Ahoj holky od vcera jsem stastnou majitelkou baby jogger city lite. Shanim k nemu pultik, nemate nekdo na prodej?

jahodnice
20. čer 2016

Přidávám se k majitelkám kočárku baby jogger, konkrétně city select. Používám ho jako sourozenecký, jsem z něj nadšená. Jediné minus byla korbička pro mimčo, vytvořená ze sporťaku a vložné tašky. Dcera se mi do ní ve 3 měsících téměř nevejde. Do koupila jsem korbu de luxe a super-prostorná, s odvětráváním, kšiltem proti sluníčku. Nasazuje se pomoci adaptérů, součást balení, takže i starší princezna má dole víc mista

terisos
14. črc 2016

@jitkaf Dobrý den, můžu se prosím zeptat, je v terénu, na polňačce ta trojkolka opravdu stabilní??? Kamarádka mě odrazovala, ale mám ho objednaný :-/ Děkuju

zabzulka
15. črc 2016

@terisos nemusíte mít obavy.. mám Elite, jezdím s ním terén a úplně v pohodě. Je to nejlepší kočár jaký jsem měla.

janette86
17. črc 2016

Taky mame Elite a jezdime terenem porad. Pole,lesy,kopce.. vsechno zvladne. Super kocar

zaji
17. črc 2016

Trojkolku jsem ještě nepřeklopila, čtyřkolku hlubokou několikrát, stačila třeba prudší zatáčka v autobusu a už šel na bok, to jsou takový ty rádoby soudy od těch co trojkolku nikdy neměli v ruce. Elite má široký rozchod zadních kol. Je to stejné jako s tříkolkou pro děti, myslím tu starou kovovou co byla za našeho dětství, lítali jsme na nich a stabilní byli až až.

elliottka
20. črc 2016

Ahojte. Vcera som si objednala summit x3 a k nemu vanicku deluxe. Vsade sa pise, ze su kompatibilne, ale kamoska ma zneistila, jej vraj v obchode povedali, ze na seba nepasuju. Nemate skusenosti, nech to v pripade potreby este stihnem zrusit. Dakujem.

janette86
25. črc 2016

Na strankach www.baby.jogger.cz primo pisou,s cim je kompatibilni a x3 je tam taky,takze v klidu.. 😄

calabasa
25. črc 2016

mám X3 2,5 roku, je skvělý, teď na něm vozím 2 děti (3 a 5 let) po městě, když bolí nohy starší. Ale korbičku jsem k němu neměla a co jsem viděla, to se mi nezdálo. Já jsem pro "starý dobrý hluboký", pak super sporťák a lehoučké golfky do auta - tady ideálně, aby na ně šlo naklapnout vajíčko pro miminko.

fifina86
2. zář 2016

Můžu se zeptat, co máte za pláštěnky na sporťák? Sedí tam univerzální Emitexová?

rousse
2. zář 2016

@fifina86 ano sedí, jen tam trošku prudí ta brzda, že je schovaná pod pláštěnkou, ale dá se to zvládnout🙂