Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

akuratska
7. črc 2015

Dobrý den, já jej u vás v nabídce nevidím.

nevestazenich
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
celaskon87
4. lis 2015

Ahoj, prosím nevíte některá, kde by se dal vidět v Brně či jinde na jižní Moravě "naživo" kočárek Baby jogger city select? Máme o něj vážný zájem, budeme zřejmě kupovat z druhé ruky, ale chtěli bychom jej nejprve vidět naživo. Volala jsem do prodejny Kočárky Růžový panter a do Sam Baby a ani v jednom jej nemají. Díky moc.

janette86
8. led 2016

Dobry den,mame pro prvni dite sportak city elite a uvazuju,ze si pro druhe dite poridim i hlubokou korbu. Mate sctim nekdo zkusenost?myslim sundavani sportaku,nasazovani korbicky a jizda s tim hlubokym kocarem? Se sportakem se jezdi dobre,to vime,ale kdyz nema kocar odpruzene zadni kola,tak nedrkota se v te hluboke korbe dite? Byly tam spokojene? Dekuji za odpovedi

nevestazenich
9. led 2016

@janette86 Meli jsme korbu deluxe a super. Kdyz byl nejaky horsi teren tak to drcnalo, ale normalka, neprislo mi to nijak hrozne a syn alespon usnul 🙂 Ta korba je fakt luxus, je tam super matracka (hruba a mekoucka), takze ty nerovnosti to castecne utlumi.

milena_v
14. únor 2016

@celaskon87 Dobrý den, už jste kočárek sehnala? Na živo se dá vyzkoušet v prodejně FUN Baby, nebo u mě doma. Dnes jsme si ho koupili, ale bohužel ho musíme prodat. Protože i když jsme měřili ze všech stran výtah, neprojde vstupními dveřmi do něj (jejich šířka je pouze 65cm), takže nám chybí asi 1cm pro to, aby projela zadní kolečka. Jsme neuvěřitelně zklamaní :( :( :( Nedá se vrátit, pouze vyměnit za jiný, ale v prodejně Fun Baby se nám jiný nelíbil.

milena_v
14. únor 2016

@janette86 Sundávání sporťáku a hluboké korby je hračka. Zkoušeli jsme dnes v obchodě. Je to snadné. Pokud máte zájem, máme na prodej zde v bazaru. Bohužel nám po koupi a příjezdu domů zadní kola nevlezou do výtahu :(

janette86
15. únor 2016

Dekuji,ale ja jsem chtela nejakou levnejsi korbicku. Ten sportak uz mame,ted cekame druhe,tak jsem premyslela o dokoupeni hluboke korbicky

mona0502
15. únor 2016

@janette86 Mám summit x3 s hlubokou korbou, jsem s ním naposto spokojená, skládání rychlé, jednoduché, odpružený, v terénu se kodrcá přiměřeně, malému je přez 5 měsíců a má už 7,5 kg a v korbičce má ještě dost rezervu i s fusakem... 🙂

milena_v
15. únor 2016

@janette86 Můžu nabídnout i samostatně korbičku. Ta stála něco kolem 4 500 Kč. Musela bych se podívat přesně do faktury.

jika10
15. únor 2016

@mona0502 Ahoj, mám kočárek baby joger city mini a na druhé jsem si dokoupila hlubokou korbičku deluxe (nejspíše stejná co máš ty na fotce). Když jí dám na podvozek do adaptérů, tak se docela dost vyklá (jakoby houpe), je to normální, nebo jsou blbé adaptéry.
Děkuji

celaskon87
15. únor 2016

@milena_v Je mi moc líto, že kočárek nevyužijete, protože my jsme ho koupili v listopadu nový a přes internet a jsme moc spokojení. Zatím v něm tedy vozíme jen jedno dítě, ale co nevidět jej vyzkoušíme i na dvě děti, tak to jsem moc zvědavá. Myslím, že jej snadno prodáte, protože těchto typů inzerovaných moc není...

milena_v
15. únor 2016

@celaskon87 Což o to, my bychom ho hrozně rádi využili. Ale bydlíme ve 4. patře a neumím si představit, že bych denně dítě vytahovala v přízemí a nosila na rukou a kočárek nechávala někde zamčený. Mimoto u nás v kočárkárně parkuje jeden pán babetu, takže benzín jde cítit po celém přízemí :( My jsme ho koupili v kamenné prodejně proto, že měli barvu, jakou jsme hledali a zároveň nám paní prodavačka říkala, že čekací doba je cca 3 měsíce. Můžeme ho sice vrátit a pořídit si za to jiný v jejich prodejně, ale právě nám se tam nic jiného nelíbilo. Proto zkoušíme prodat. Snad se někomu zalíbí, když je úplně nový.

kami1984
15. únor 2016

Mam 3roky city mini a jsem tak spokojena..v lese s nami byl,ba horach,i 2xletel 🙂)

jika10
15. únor 2016

@kami1984 A měla jsi k city mini i hl. korbičku? Mám k němu dokoupenou korbičku deluxe a připadá mi, že se na podvozku korbička docela dost houpe. To od druhého kočáru (hartan) neznám, tam se korba prostě nehne). Kočárky sice na druhátko zatím jen čekají, ale ptám se zda je to normální nebo zda mám třeba špatné adaptéry a mám shánět nové. Děkuji

milena_v
15. únor 2016

Holky, ještě mě napadá - nevíte náhodou, kde by se dal sehnat náhradní podvozek pro BJ City Elite? Tím by se náš problém prakticky vyřešil a kočárek bychom si nakonec mohli nechat. Nemůžu ale nikde nic najít :( Nemáte s tím zkušenosti, prosím?

mona0502
15. únor 2016

@jika10 Je to normální mají ji takto odpruženou tu korbu, kamarádka má jiný sporták a taky se jí korba takto hýbe dopředu a dozadu...

kami1984
15. únor 2016

@jika10 bohužel,korbu jsem neměla,přišla mi malá🙂)

jika10
15. únor 2016

@milena_v Jedině zkusit prolézt bazárky. Nejsem si jistá, jestli někde seženeš jen podvozek

jika10
15. únor 2016

@mona0502 OK díky, nebyla jsem si jistá a nevěděla jsem, jestli nemám nějaký špatný adaptéry, i když byly kupovaný s korbičkou

saaralota
15. únor 2016

@milena_v a co nechávat někde v přízemí/suterénu jen podvozek a korbicku brát nahoru i s dítětem? Tak jsem to dělala já, bydlime ve druhém patře bez výtahu.

milena_v
28. únor 2016

Tak jsme se nakonec rozhodli pro radikálnější variantu a City Elite vyměnili za Summit X3. Manžel je z něj celý u vytržení a nemůže se dočkat, až s prckem vyběhnou ;) Kola má velká jako traktor :D ale je lehký a skladný. No a pro mě bude kočárek do města. Tím pádem jsme spokojeni oba ;)

leontyna83
2. bře 2016

Ahoj.Zvazuji prodej baby jogger city select v barvě Amethyst.Kocarek je pro jedno miminko,ale lze dokoupit luzko nebo sedačku pro druhe dite. Prodám jako komplet obsahující hlubokou korbičku,sportovní luzko,adaptéry na autosedačku,nánožník Pinkie,tašku Pinkie černé barvy,vložku do sportovní sedačky Pinkie, zimní fusak Emitex,rukavnik Emitex,pláštěnku. Kočárek jsme používali od narození do cca 25 měsíců.Nemeli jsme potřebu pořizovat golfky.Kocarek je šetřený,variabilní,skladny. Vaznym zájemcům pošlu foto mailem,kontaktujte me prosim do zpráv ☺

jitule31
13. bře 2016

@jika10 ahoj, my jsme teď koupili korbičku delux na baby jogger select a taky se nám docela dost vikle na těch adapterech. Řešili jste to viklaní a nebo s tím tak jezdite?
Moc se mi to nelíbí, je to i za jízdy. Nevím jestli to je těma adapterama. ☹

jika10
14. bře 2016

@jitule31 Nene neřešili jsme to, holky tady psali, že to vyklání je v normě a normální. Je fakt, že na našem druhém kočárku se korba taky hýbe a to je kočár poměrně dražší než je BJ.Musíme věřit tomu, že výrobce ví co dělá a opravdu to bude držet. Manžel je teda trochu zaražený nad tím, že to drží je takové kovové nic

jitule31
14. bře 2016

@jika10 děkuji, a taky se Vám hýbala korba i při ježdeni.?

jika10
14. bře 2016

@jitule31 Pouze trochu a to s ním jezdíme po kostkách

jitule31
14. bře 2016

Nám docela dost, jedeme dnes do obchodu a jsem zvědavá jestli to dělá stejně i u ostatních, tak uvidíme 🙂

nevestazenich
14. bře 2016

Když tak to smažu, ale budu prodávat autosedačku Römer Baby Safe SHR II - je to přesně ten typ, který sedí na adaptéry, které jsou součástí hluboké korbičky Deluxe - máme typ BJ Elite. Syn bude mít rok a tato sedačka je mu už malá. Sedačka je kupovaná nová, používaná v nekuřáckém autě, nebouraná, žádné známky opotřebení, barva černá, když tak podrobnější info a fotky do zpráv

mona0502
31. bře 2016

Chtela bych se zeptat, zda jste porizovali madlo ke sportaku? Asi je to nezbytnost ze? A pasuje tam nejake universalni madlo nebo jste porizovali original? A co plastenka ke sportaku taky original nebo nejaka uni? Diky za rady 🙂