Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

milena_v
31. bře 2016

@mona0502 My jsme madlo kupovali. Stálo cca 700 Kč a hodí se na více typů BJ - Summit X3, City Elite, Citi Mini apod. Pláštěnku zatím nemáme.

terinda
31. bře 2016

Ahoj, chci se jen zeptat, jestli u BJ je možnost otočit korbu směrem k sobě. Díky 😉

leontyna83
31. bře 2016

@terinda ano,je velmi variabilní 😊

terinda
31. bře 2016

@leontyna83 který typ? Jde mi jen o sporťák, hlubokou korbu už nechci.

deeecko
31. bře 2016

@katerinacernotova ahojky, prosím tě a za jak dlouho ti od objednání přišel ( a který eShop? Malvik?) ? Pořad nad ním přemýšlím, že prodám trojkomb.a koupim tenhle. To skládání a rozdělávání korby a cpani do auta mi ho pěkně ničí, navíc se mi tam už nic nevejde.

mar8
31. bře 2016

@mona0502 já mám BJ Elite a madlo jsem kupovala, k tomu musí být asi jen originál, ale bez něj si to nedovedu představit, malý se ho pořád drží, a pláštěnku mám od Emitexu a sedí super, i nánožník od Emitexu takový ten větší a pasuje taky super

leontyna83
1. dub 2016

@terinda mám zkušenost s city select ....jde otočit i sporťák

terinda
1. dub 2016

@leontyna83 Díky moc 🙂
Nemáš někde foto, jak to vypadá?
A vozíš v tom doteď, je dostatečně pohodlný a velký? 😉

katerinacernotova
autor
1. dub 2016

@terinda ahoj ja mam summit x3 a korba je otocena smerem k sobe ale sportak ne je to proste jakoby v tom ramu ale to vubec nevadi protoze do kocaru krasne vidis i kdyz mas boudicku zatazenou jsou tam okynka na vrchu na strisce vde a po boku sitkovane takze super.

zabzulka
1. dub 2016

@terinda s otočnou korbou je i Versa, ted je inovovaný model, ten se jmenuje premiér, ale zatím se u nás neprodava

katerinacernotova
autor
1. dub 2016

@terinda summit x3

terinda
1. dub 2016

@katerinacernotova
@zabzulka

holky, díky za odpovědi. Chci mít dítě naproti sobě a ne koukat přes stříšku, takže hledám 😉

rousse
1. dub 2016

My teda máme city elite a sporťák otočit nejde, ale vůbec to ničemu nevadí. Jsem z toho kočáru už půl roku nadšená - skládání do auta, jízda v něm, ovládání a hlavně jízda do kopce (je prostě o půlku lehčí než ty kombinované kočáry), to je prostě pecka. Včera jsem zrovna měla vytaženou naši původní 3kombinaci a po dlouhé době jsem měla možnost srovnání a fakt nelituju, protože tohle je bezkonkurenční kočár. Holky, kdo váháte, neváhejte - opravdu nebudete litovat. Jen dodám, že původně jsme měli Xlander za nehorázný prachy a jezdila jsem s ním jen půl roku a je rozvrzaný, rozhrkaný no děs. BJ mám z bazárku po jednom děcku, malá v něm teď jezdí od podzimu a do auta ho skládám skoro denně (hodně jezdíme na výlety) a nevrže vůbec nic! Je to fakt kvalita, která se vyplatí.

katerinacernotova
autor
1. dub 2016

@deeecko ahojky do tydne a my ho braly pres eschop kde to vyslo nejlevneji sportak jinde korbu taky jinde bo nemeli barvu kterou jsme chteli.dodnes zadny problem s kocarem jsem spokojena syn mel2roky a jeste se v nem vozi beham s nim a ma tam dost mista.je to pan kocar fakt

katerinacernotova
autor
1. dub 2016

@terinda ja sem rada ze se ada nediva na me ale dopredu🙂 ma aspon lepsi vyhled a do toho kocaru fakt krasne vidis i kdyz je zavrena striska a kdyz je sklopena tak taky bomba jak sem psala vyse je to pan kocar...beham ted s nim malemu byly dva roky a krasne se tam vleze jeste ma tam dost mista

katerinacernotova
autor
1. dub 2016

@terinda mate tam i fota 🙂

terinda
1. dub 2016

@katerinacernotova ten kočárek mají vozit i prarodiče a je nutný ten kontakt, ráda bych tam měla obě možnosti otočení 😅

katerinacernotova
autor
1. dub 2016

@terinda vy vybirate🙂...ja jen ze to vubec nevadi ze neni otocny s nasim kocarem jezdili prarodice pres70let a ok deda s nim chtel jezdit bo se mu dobre pri nem chodilo.tak snad byberete dobry

terinda
1. dub 2016

@katerinacernotova jasně, ale já své rodiče znám a vozí už druhé vnouče. Já ten kontakt chci taky.

zabzulka
1. dub 2016

@terinda ještě jedna věc, pro mě teda dost zásadní. Původně jsem totiž taky chtěla versu, ale modely s otočnou korbou (versa, select) mají korby typu "kolébka", tzn, že se nedají narovnat do lehu, dítě v ní leží s pokrčenýma nožkama. Někomu to vyhovuje, mému synkovi ne, měla jsem předtím kolébkový systém a hodně v něm plakal, nechtěl spát. Mám teď Elite a ten jde do lehu, dá se v něm pohodlně natáhnout a to má rád.

zabzulka
1. dub 2016

@rousse taky mám Elite a jsem velmi spokojená. Jízdní vlastnosti perfektní.

terinda
1. dub 2016

@zabzulka takže ten sporťák nejde dát do lehu? To by mi taky vadilo 😔

terinda
1. dub 2016

Můžete mi sem, prosím, někdo dát foto sporťáku Elite ? 😉 😉

zabzulka
1. dub 2016

@terinda u Versy a Selectu ne.. koukni třeba na youtube, tam jsou ukázky.. To je právě daň za možnost přetáčení korby proti i po směru jízdy

zabzulka
1. dub 2016

@terinda teď právě nemám v PC fotky, ale zkus se na FB přihlásit do skupiny Baby Jogger, najdeš tam hodně informací

terinda
1. dub 2016

Tak BJ asi pro mě není 😒

Elite nejde otočit, že? Už jsem z toho zmatená 😉

terinda
1. dub 2016

@zabzulka nemám FCB 😀

zabzulka
1. dub 2016

@terinda Elite otočný není, otočnou korbu z BJ mají pouze Select a Versa.. ale to není záležitost jen BJ.. například u Valca je taky jen jeden model s otočnou korbou a je to taky "kolébka"..to bude podle mě všude.

le_ma
1. dub 2016

Pěkný den,
nemáte, prosím, někdo zkušenost s kompatibilitou hluboké korby na starší typ kočárku BJ? Před necelým rokem jsem si koupila bazarový BJ City Elite, model z roku 2012, pouze sportovní verzi, než dcerka seděla, tak jsem ji odvozila v X-landeru. S manželem plánujeme ještě jedno miminko a já přemýšlím, že bych si, až se zadaří, pořídila k BJ hlubokou korbu, ideálně tu pevnější, deluxe, protože s kočárkem jsem maximálně spokojená. Nevím ale, jestli ty dnes prodávané korbičky jdou nasadit i na trochu starší modely sporťáků. Nevíte někdo? Předem děkuji za odpověď 🙂

katerinacernotova
autor
1. dub 2016

@terinda elite je skoro uplne stejny jako summit ale nema nafukovaci kola ale neni to vubec poznat jde do lehu rukojet je sklopitelna u summita neni jelikoz je to kocar i na behani.elite nema brzdu rucni summit jo a elite ma mensi kola