Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

katerinacernotova
autor
1. dub 2016

@le_ma dobry den ja mam summitx3 2014 a mam tam tu starsi korbu a vlastne korba se da nacvaknout na adaptery k autosedacce co prodavaji...ted uz jsou zas jine adaptery na ty novejsi korby.tim padem jsou korby nize ja mela korbu zaroven z madlem...viz foto vyse.
http://www.baby.jogger.cz/micro-mini-elite-fit/...

tu jsou ty adeptery vlastne jen to cerne se zacvakne to te konstrukce jak sou ty otvory a do nich korba musela by jste ale asi vyzkouset nekde v obchode ...radsi zda to sedi

leontyna83
1. dub 2016

@terinda poslu fotky az budu na pc,ale pohodlný i prostorný je.Ted už nevyužíváme,dceři je 2,5roku....ale na podzim se ještě vozila 😊

leontyna83
1. dub 2016

@terinda nakonec jsem našla jedno foto tady na koníku 😉

zabicka2
2. dub 2016

Ahoj holky, neprodává někdo baby jogger? Díky🙂

leontyna83
2. dub 2016

@zabicka2 Já 😊už jsme asi do jezdily,misto miminka mam doma slečnu 😉

zaji
2. dub 2016

@terinda ještě záleží na dítěti, jestli bude chtít jezdit po směru nebo proti směru 🙂 🙂 jako fakt si nedělám srandu, ale jedno moje dítě je mamánek, co musel mít oční kontakt a druhý se vyklápělo z kočárku stylem "uhni matko z výhledu" a jezdil zásadně zády ke mě, jinak byl řev ...

terinda
2. dub 2016

@zaji zatím se i druhé dítě jeví velmi (očně) kontaktně 🙂

Kdo má BJ City Select - vadí moc, že nejdou polohovat nožičky? 😨 je to zatím asi jediná chyba...
Dále jsem vygůglila Concord Wanderer - nemá s tím někdo zkušenost? 😉

jitule31
3. dub 2016

@terinda mám select a teď jsme dokupovali korbičku na něho pro druhé. Nevadilo nám, že nejdou polohovat nožičky. 🙂

eliskaxox
3. dub 2016

@terinda Ja mam Wanderera 🙂 copak by te zajimalo? Je to muj milacek a to uz jsem vystridala hodne kocarku. Luxusne odpruzeny- kazdy jiny kocarek mi prijde jako hrkacka, neuveritelny prostor pro dite- malemu je 20m ma 85 cm a 11,5 kg a porad v nem ma hroomadu mista. Zaroven vsak perfektne ovladatelny.

terinda
3. dub 2016

@eliskaxox a to máš k tomu i BJ?
Kdyby sis měla vybrat jeden jediný sporťák, tak který?
Máš fotku wanderera v akci? 😉

psya
3. dub 2016

Holky, byl by slalom nebo summit vhodný do lesa?

leontyna83
3. dub 2016

@terinda Vůbec nám to nevadilo 😊

eliskaxox
3. dub 2016

@terinda nemam zatim srovnani s bj ale mam srovnani treba s britaxem b motion nebo slalomen a ty jsi vedle wanderera ani neskrtnou. Kdybych si mela vybrat 1 sportak,ktery bych pouzivala od 5m az treba do 3 let tak wanderera. Protoze tam se proste nestane ze by byl diteti maly :D ale casto jezdim autem takze potrebuju neco lehciho. Pridavam foto wanderera na zarostle louce a muj syn kdyz mel 78cm a skoro 10 kg.

eliskaxox
3. dub 2016

Jen teda on neni extra tezky ma 13,5 kg a je i docela skladny ale 3x denne nakladat a vykladat z auta takovy kocar neni sranda. A ovladatelnost ma jak kocarky o pulku lehci fakt jede skoro sam.

terinda
3. dub 2016

@eliskaxox a to BJ je významněji lehčí?

Je pravda, že jsem ještě neporovnávala parametry.

eliskaxox
3. dub 2016

@terinda vaha se u kocarku vzdy odviji podle nekolika veci. Bytelnejsi kola vaha navic, otocne sezeni vaha navic, lepsi materialy vaha navic, bytelna konstrukce vaha navic. Kocarek kolem tech 13 kil je podle me tak nejvic. Pak kdyz se pripocita 12 kg dite, 2 kg fusak, 2 kg taska a 4 kg nakup a najednou clovek do kopce tlaci vic jak 30 kg 🙂 zas kocarek lehci jak 10 kg bude v terenu nestabilni a je jedno jestli ma 3 nebo 4 kg

terinda
3. dub 2016

@eliskaxox to je fakt.

Jde mi kontkrétně o srovnání Concordu W. s BJ City Select 😉 Rozhoduji mezi nimi.

eliskaxox
3. dub 2016

Tak jsem zkoukla video a bj ma vetsi kosik, lepsi mechanismus skladani a je o necele kilo lehci. Wanderer bude lip odpruzeny a vetsi plocha pro dite. Asi takhle pokud 90% cest budou tvorit polnacky, louky anebo jako u nas rozkopane mesto a kostky sla bych do wanderera. Ale na normalni provoz s obcasnymi vyjizdkami do terenu bych volila select

saaralota
3. dub 2016

@zabicka2 jaký typ sháníte? Chystám se prodávat Elite.

terinda
3. dub 2016

@jitule31 prosím, jak je odpružený? 😉

jitule31
3. dub 2016

@terinda kočárek nepruží

terinda
3. dub 2016

@jitule31 díky, tak mám rozhodnuto 😉

terinda
4. dub 2016

@eliskaxox prosím tě, to je barva denim blue nebo grey stone?

eliskaxox
4. dub 2016

@terinda to je ta verze 2013 a sedy, kdyby ses rozhodla pro wanderera,tak ber kolekci 2015 nebo 2016. 2014 byli desne poruchovy,tu fakt pekne pokazili
e

terinda
4. dub 2016

@eliskaxox a ty novější poruchové nejsou? 😕

eliskaxox
4. dub 2016

@terinda jinak ja bych brala cerveny 🙂 ten je luxusni i pro kluka v kombinaci se sedou,tak pro holcicku.

terinda
4. dub 2016

@eliskaxox červený bych pro kluka nebrala, na mě je to agresivní barva.
Ale líbí se mi grey stone nebo ta denim blue. Ale otázka je, jak jsou ty barvy naživo 😅

eliskaxox
4. dub 2016

@terinda co vim tak ne,ale aby ses nedesila kazdy kocarek ma neco. Jak jsem koukala tak bj maji problemy s madly a prednimi kolecky. Wanderer taky myval problem s kolecky ale ted uz tam davaj kovovy podlozky,takze pry dobry a pak s tim hlavnim kloubem. Driv to bylo zasazene v plastu a melo to tendence se tam uvolnovat a lamat. Ted to maji pry nejak zpevnene

eliskaxox
4. dub 2016

@terinda ten sedy maji nazivo v Hk a je krasny 🙂 ten modry se mi nelibi. A ty shanis jen sportak nebo i korbu?

terinda
4. dub 2016

@eliskaxox jen sporťák, pro kluka 😉