Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

katerinacernotova
9. zář 2013

maminky kdo váháte s koupí kočáru a nevíte jaky dnes mi dosel kocar baby jogger sumit xc a jsem z nej nadsena.chtela jsem kocar vhodny do terenu-na sportovani a taky do mesta a ten je idealni a luxusne se zklada staci jednou rukou 🙂.posilam par fotek pro inspiraci

zabzulka
2. zář 2016

Zdravím,mam k prodeji golfky Vue v top stavu. Koupila jsem si je na dovolenou, protože se mi nechtělo brát s sebou elite a teď je již nevyužiji. Pokud byste některá měla zájem, pošlu více informací a fotky.

zaji
2. zář 2016

@fifina86
@rousse
mám na Baby Jogger Elite emitexovou pláštěnku na trojkolku a sedí super. Brzdu mám klasickou nožní dole ne na boku, protože ho mám z Rakouska s přibržďovací brzdou na rukojeti, takže ji nemám schovanou pod pláštěnkou. Jinak ze začátku jsem používala starou pláštěnku s Jané Slalom - tu s okýnkem, také seděla dobře, ale je tvrdší a neskladnější, zabrala celý košík pod kočárkem. Ta emitexácká mi vyhovuje víc - slabší, ale netrhá se.

fifina86
2. zář 2016

@zaji @rousse děkuji za informaci, koupím Emitex, protože při pohledu na cenu originální pláštěnky (a když si vezmu frekvenci použití) se mi protočily panenky. Jinak já problém s brzdou nebudu, objednala jsem BJ Premium city a ten má brzdu jen dole.

rousse
2. zář 2016

@fifina86 tak to je super🙂 ten cenový rozdíl byl u nás také rozhodující - Emitex je navíc pěkně skladná, takže jsem ji naskládala a vlezla se nám do kapsy pod zádovou opěrkou, takže ji prakticky pořád můžuvozit s sebou a nemusím řešit, že nemám pláštěnku a nečekaně prší

elliottka
4. zář 2016

Baby, mate niektora tento organizer na BJ? Nie som stotoznena s velkymi taskami na kocikoch, len toto sa mi zda uz dost male, ale zase sa mi to paci, ze na tom kociku nevisi velka kabela. Ci radsej nekupovat?

elliottka
4. zář 2016

zabudla som obrazok

velja
19. zář 2016

Téda začíná se mě dost zamlouvat Baby Jogger Summit X3 . Měla jsem kočarek Jané Nomad ( za nás - ne bydlíme na Severu a toto byla špatná volba cena ) Prodala jsem ho a začala éra 3 kolek tak jsem šla do Jané Slalom pani psala v pořádku .Podvozek děs tak jsem koupila jen podvozek a už vymazlen kočar mě byl odcizen :( Tak se šlo honem honem na internetu do podobného Jané Reverse - spokojenost. Mám ale čersvě 3 letou holčičku která je menší 13-14 Kg a rádi chodíme tím padem i s kočárem když pominu že už je kočar na ní menší ( nechtěla jsem už investovat do kočaru) tak se mě stalo to že se ve spoji - svaření rozpadl :(( Plánujem druhé tak koukám po jiném. Tak se chci zeptat na Baby Jogger Summit X3 v terénu je chválen je tu někdo kdo chodí opravdu lesem tu kámen tu štěrk... píšou kočárek do 36 kg vozíte někdo větší dítě než 2 leté ? Případně neprodáváte někdo ? třeba i do budoucna ?

calabasa
19. zář 2016

@velja Můj 3 roky starej a dost využívanej Summit aktuálně na výletech, na které jdu sama s s holkama 3 a 5 let, vozí obě (starší sedí nahoře a mladší v tom korýtku dole). Holky mají dokromady 32 kilo a ještě odrážedla, voda...no, zatím dobrý. Spí v něm 3 letá pravidelně a i ta 5letá, když náhodou vytuhne - v tom případě vytahuju Kibi a mladší si hážu na záda. (mluvím o celodenním výletu do zoo, když jsou odpo unavené, ne že bych je vozila celý den). Jak jsou od sebe 2 roky, měla jsem na ně Easywalker Duo - chodím často na celé dnmy ven, muž je furt v práci.

velja
19. zář 2016

No teda 🙂 ale také se nebráním nošení a voení i větších dětí 🙂

velja
19. zář 2016

Poprosím o radu baby jogger summit x3
adapter vajcko jáké adaptéry se dělají ?
jaká vajčka tam jdou jde i Jané? adaptér ?

elliottka
20. zář 2016

@velja ja som k summitu kupila baby jogger city go a k nemu aj original adaptery.

beru22
20. zář 2016

Zdravím maminky, chci se zeptat, nevíte, jestli se dá sehnat neoprenový potah na stříšku ke korbě baby joggeru deluxe? Právě jsem ho zničila v pračce ☹

jahodnice
20. zář 2016

@beru22 náhradní díly prodává euro trade bohumín

katerinacernotova
autor
20. zář 2016

@velja zkuste skupinu na fb baby jogger czech.

danger007
25. zář 2016

@beru22 kdyz poskytnete Pani @lnino Tu strisku respektive nude se dat podle Toho usit nova tak Vam ji usije.Zkuste ji napsat jinak na FB ma skupinku Luvia

jahodnice
25. zář 2016

@danger007 mám pocit, že momentálně má stop stav

beru22
26. zář 2016

@danger007 Děkuji za info, už mám originální potah objednaný přímo od výrobce 🙂 Do týdne a půl by měl dojít.

danger007
26. zář 2016

@beru22 Můžu se tě prosím zeptat za kolik se dá sehnat nová stříška na korbičku? Kolik tě bude stát? Děkuji ti

beru22
26. zář 2016

@danger007 Napsaly mi dva obchody, jeden by ji sehnal za 890kč + 100kč dopravné a druhý za 900kč + 100kč dopravné.

danger007
26. zář 2016

tak to je hezka cena 🙂

beru22
27. zář 2016

@danger007 No pro mě ani ne, ale holt za blbost se platí 😀

bjoucik.15
1. říj 2016

Ahoj chci se zeptat. Kolik je sirka sedaku?a je lepsi city mini gt nebo elite? mam vetsiho synka 5m a 9kg,71cm. V kombibaci co mam je sirka realna 28cm a tedy s fusakem je jak sardinka. Bojim se,ze mi z kocaru brzo vyroste. A navic kombinace vazi 16kg a denne ho skladam do auta a jezdim MHD a do kopcu... a je to makacka....

beru22
5. říj 2016

Jakou pláštěnku máte na korbičku Deluxe? Originální se mi kupovat nechce, ta je dost drahá 😒

rousse
6. říj 2016

@bjoucik.15 kamaradka ma GT a maly se tam v případě nutné potřeby vleze na spaní jeste v 5 letech🙂 my mame city elite a taky mame maleho obrika a vozi se rozvalena jak barova - mista je tam vic nez dost🙂 i jako rocni s fusakem v zime (mame klasicky berankovy, takze taky zabira dost mista) mela fakt luxus komfort🙂 klidne vam sedak pomerim, az pujdeme ve, ale opravdu oba dva jsou dost prostorne

danger007
6. říj 2016

@beru22 od emitexu 🙂

jahodnice
6. říj 2016

@beru22 emitex exclusive

bjoucik.15
7. říj 2016

@rousse byla jsem se vcera kouknout na kocarky. A mozna to bylo tom,zev Elitovi nebyla ta tvrda deska,protoze malej tam zapad a jak se to propadlo nemel tam vubec misto a rval jak pominutej..... to v gt uz to bylo lepsi,ale zrovna ma spatnou delku a nohy ma kousek ve vzduchu ☹

jika10
7. říj 2016

@bjoucik.15 Taky máme GTčko 4 kolové a malá je tam spokojená. Když jsem si ho před 3 roky kupovala, někde na mimibazaru jsem vidělanějaké vypodložení pod ty nožičky, že to pak bylo rovné a nožičky neplandaly

bjoucik.15
7. říj 2016

@jika10 jo to vim ze delaji. Nevim zda ten kocar pro nej jeste neni velky nebo spise nehodici se (zatim) synovi je 5m a nevim,kam jeste poroste, ze soucasneho sportaku mi vyrusta.... bojim se i tech malych kolecek, zda vse projedou..... ☹

jika10
7. říj 2016

@bjoucik.15 Byla jsem s kočárkem v srpnu na dovolené v Chorvatsku a v pohodě dal Chorvatské cetsy necesty k plážím a dokonce i kamenitou pláž. O dovolené jsem měla v kočárku 5 měsíční holčičku a byla tam spokojená. Jelikož mi už vyrostla z hluboké korby, tak jí vypodložení nožiček budu muset dokoupit a pošupajdí do sporťáku