Kočárek Baby Jogger Summit X3

katerinacernotova
7. říj 2013

PRIPRAVENI NA MIMI 🙂

katerinacernotova
autor
7. říj 2013
zlatelevizeedna
7. říj 2013

Máme ho jako sporťák a je výborný. Jako hluboký to není můj šálek kávy.

jenny.kay
7. říj 2013

S baby joggerem mám moc dobrou zkušenost. Osobně mám City select, který zatím používám jako single sporťák, ale za chvíli se bude předělávat na sourozenecký. Začínám jich potkávat víc a myslím, že jsou to moc pěkné, kvalitní a dobře zpracované kočárky. Jediný problém vidím v tom, že americký výrobce spoustu naprosto úžasných doplňků nedováží do Evropy, takže jsem si je musela shánět přes Amazon.

eeliska11
7. říj 2013

Máme doma taky x3 jako sporťák a pro druhé dítě jsem přemýšlela o dokoupení korbičky... teď ale nevím, zdá se být strašně vysoko a moc pěkně to taky nevypadá, nic proti 😅

jasik31
19. kvě 2014

Dobrý den, dámy - chci se optat... Byl by pro mě vhodný Summit, když mám výšku přes 180cm? Vím, že má dost nízko rukojeť a není polohovatelná, ale ta kola mě stále lákají....

hehena
27. zář 2014

@jasik31 Summit má nízko rukojeť? nebude to omyl? neb celý ten kočárek je jeden z nejvyšších na trhu. já mám city elite a pro syna ho kupovala i kamarádka, která má 185 cm a byla moc spokojená. 😉

jasik31
9. črc 2015

Jé, teď koukám, že tu mám zprávu - ano, na mě má Summit bohužel nízko rukojeť 🙂
Musela jsem nakonec pořídit City Elite, který ji má o notný kus výše ;)

akuratska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xkaka
16. bře 2016

Dobrý den, uvažuji o koupi sporťáku Baby Jogger Summit X3. Máme trojkombinaci od jiné značky, ale pátráme po nějakém opravdu sportovním kočárku. Jaké máte zkušenosti se Summitem?
1) Jaký terén tento kočárek zvládne?
2) Chtěla jsem se také zeptat: do kdy obecně vlastně děti jezdí ve sporťáku? Mám první mimčo a nemám představu, na jak dlouho se vlastně sporťák kupuje 🙂
3) A ještě jedna prosba: Nebyla by tu nějaká dobrá duše (Praha, Mladá Boleslav, vyjímečně Brno nebo Rokytnice n.J.), která vlastní Summit X3 a byla by ochotná se se mnou setkat někde v parku, abych mohla kousek kočárek vyzkoušet někde v terénu. Mám pocit, že v prodejně člověk nezjistí, co ten kočárek zvládne reálně v terénu. Díky předem za odpověď i za pomoc!

jarcik86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarcik86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarcik86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katerinacernotova
autor
19. říj 2016

@jarcik86 dobry vecer zatim ne

eeliska11
24. říj 2016

@jarcik86 zatím ne, až tak za rok 😉

foxes
20. led 2017

Dobrý den, prosím o maminky které mají Baby Jogger Summit X3, a jezdí s ním minimálně rok,máte problémy s vrzajícím podvozkem, brzdou nebo máte nějaké nedostatky na kočárku? MOC DĚKUJI 😉

janinenkaaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milinkaa1
19. únor 2017

Neproda nekdo? 🙂
Popripade citi mini GT??