Kočárek Babydesign Lupo Comfort, máte zkušenosti?

kajjina
18. čer 2014

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Baby...

ahojik, vybíráme kočárek a velice se mi líbí Lupo, máte někdo zkušenosti? 🙂 díky moc

janulkahr
19. čer 2014

Zkušenost zatím nemáme, ale je to favorit!! 🙂

lennab
19. čer 2014

Ahojky, já si ho dneska zamluvila .... Lupo Comfort v hnědé barvě ... Pořád jsem nevěděla, jaký kočárek vybrat, měla jsem jich v oku víc, ale nakonec vyhrál tento. Moc se nám s manželem líbí, je lehký, snadno ovladatelný, korbička je tak akorát ( sice jsou i větší, ale také menší ). Moc se mi na něm líbí jeho jednoduchost, žádný přeplácaný, přešperkovaný a praktický. U sporťáku mi sice vadí to igelitové clonítko, ale jde ohnout pod boudičku a není vidět, bojím se, že v zimě bude praskat. Ale když s ním nebudu často manipulovat, tak snad vydrží. Prodavačka říkala, že si nikdo ještě nestěžoval. Zpracovnání podvozku se nám také líbilo, co jsme viděli předtím byla oproti tomuto hrachovina ... a to byly kočárky i daleko dražší. Vypadá pevný a stabilní, ke košíku je dobrý přístup a je na zip, také plus. A co se týká recenzí, tak ve většině případů chvála i v zimě ve sněhu. Pro mě tedy vyhrál i když má své malé mouchy ( který, ale nemá ). 😀